Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (102)


Recommended Posts

Cami draga mea [:D], calme toi (am scris bine [:D]?) Mihnea mananca dulciuri, nu in cantitati industriale, dar mananca.De fapt singurele sunt bomboane M&M - daca ar putea ar manca si-n culcare si-n sculare, insa le primeste cu portia si stie ca mai multe nu are voie.Recunosc ca nu mananca prajituri pentru ca nu cumparam (aici nu stiu de unde, iar cele de la supermarket mie nu-mi plac), iar cele care le fac eu (pot numara pe degete - max 2 feluri [:D] - praji facuta week asta si muffin) abia le gusta , deci nu se omoara.La gradi mananca colation-ul lor de la pranz, unde au biscuiti facuti de nenea bucatarul acolo, in gradi, deci ma pot baza ca macar sunt proaspete. Zahar nu mananca altfel, iar dupa paine nu se omoara,prefera uneori sa manance gol, ffff rar il conving sa manance o felie de paine.Asta acasa, la gradi mananca ccc cam orice. Eu zic sa stai calma.Este ca si cu produsele organice, unde si aici se pot incinge spiritele (eu nu sunt PRO).Asa ca, ... bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cami nimic dulce,zahar,paine...[bang] eu zic ca-s bune si ele la ceva cu moderatie e adevarat,acum nimeni nu da copilului in cantitati industriale,eu ii dau si lui lucas cate putin dulce facut in casa, daca vede la sorasa sau la noi. miha frumoase"achizitii" de unde le-a agatat? [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou! [/url] [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aha.credeam ca sunteti si voi duse cu pluta vis-a-vis de dulciuri si paine[zz] incepeam sa ma simt si d.p. asta de vedere vinovata.Eu paine le dau numai la sandvich-uri (pt ca nu vad cum sa-ti intre un crendwusti sau un salam fara paine)[soc],dulciuri cand isi aduc ei aminte(mai mult Robert ca Maia daca mananca o bomboana pe luna e bine),zahar cu lingurita nu servesc[:D],bauturi cu zahar(gen sprite si pepsi) numai la petreceri cand nu am cum sa-i feresc. Dupa mine atunci cand privezi organismul de un anumit aliment(dar efectiv il privezi sau ii dai cantitati insuficiente) creezi o asa zisa carenta nu? Si din cate stiu carentele sunt greuuuu dar greu de remediat[alcool] Asa ca termin si cu complexul asta.[:D] ati auzit de dieta cu apa ? cica slabesti serios fara mare afort[alcool] de maine o incep ca nu ma costa nimic.eventual ceva broaste prin burta[greutati] bebitzu,Maia maine merge la "fete de neige" cu scoala.aia-s nebuni.maine sunt tot ca astazi in jur de -35°. somn usor. "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Mey...am uitat sa va spun ultimele achizitii verbale ale lui Robert: "gua ma-ti" si ma-ta-n cui". [soc] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...

[:-)))][:-)))] Robert al meu vad ca a lasat "pinisul" (a se citi exact cum am scris)[:D] si ma dispera cu o expresie quebecoasa folosita intre copii mici "t'es un bébé lala!" (ceva de genul bebe prost ce esti!)[bang] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, daca este imbracata bine, o sa fie ok.Mihnea a avut costumul lui de fas, iar dupa 2h tot nu voia sa plecam de acolo.Noi am reusit sa ajungem sambata, am vazut soare afara si am zis sa profitam, si bine am facut ca ieri a fost tare urat si frig. O sa-i placa sigur, ai sa vezi. noi azi nu am iesit deloc din casa, la gradi la Mihnea a fost greva (deh, gradi de stat),asa ca am stat la caldurica.sper sa nu inghetam maine instant si sper sa nu-i scoata afara maine daca vor fi -35, doamne fereste. bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebitzu,ce mai cred ca maine vor ingheta saracutii copii.la gerul de afara nici un fas din lume nu face fatza.Are fas si cizme de -35° dar ma indoiesc ca nu va ingheta in el.Acum eu stiu de la gradi ca la temp. f.f. scazute nu ai voie sa scoti copii afara.Astept ziua de maine sa vedem ce decizie va lua conducerea scolii. Chestia ca este atat de bucuroasa ca va merge maine in parc incat va fi super dezamagita daca care cumva vor anula totul[:D] mai care urmariti "o iubire ca-n filme"? [alcool] somn pufos. "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit, imbracat, la 5 am tren spre Rosiori de acolo iau microbuz spre Pitesti, apoi spre Bucuresti.Sper sa va dau vesti diseara de la fratele meu!Va pup pe toate!DOAMNE AJUTA! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...