Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Voi ce ati face ?


Recommended Posts

Buna. Nu mai e cazul sa-mi fac griji, pentru ca ne-am intors la situatia initiala... Nu a mai venit s-o vada, cu exceptia acestei sambete, cand a fost ziua ei. A venit, a stat o ora si jumatate si a plecat, pentru ca avea "treaba". De fapt, l-a sunat actuala de cateva ori si parea isterizata, din cate am inteles auzind fara sa vreau, ca el nu mai ajunge odata acasa. Oricum, intre timp am aflat din surse sigure ca el nu ii spune niciodata ca vine sa-si vada celalalt copil si ca o minte in privinta asta, deci povestea cu cunoscutul surioarei a fost praf in ochii mei.

Ar trebui sa ma bucur, insa nu pot... Si sambata copila s-a bucurat foarte mult ca il vede... Dar asta e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Probabil ca e insurat cu o scorpie,altfel nu-mi explic cum o femeie, si mai ales mama ,poate interzice sau se poate isteriza atunci cand e vorba de un copil,fie el si al primei sotii.Copilul ramane copil, pur si nevinovat.

Doamne, ce femei !!!

 

Gabriela

 

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...