Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

Poftiti de povestiti! Partea a XIV-a [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=92764"]Aici[/url] Va asteptam la noul subiect cu noutati despre copilasi si nu numai!
  • Adriana_78(10.09.1978)-Adriana[mamica] de [zana]Lara(22.06.2005)
  • ana1980(09.06.1980)-Ana [mamica] de [zana]Casandra(27.06.2005)
  • crissandrada(15.02.1980)-Criss[mamica]de[zana]Andrada(12.09.2002)
  • ellinia(22.01.1979)-Cristina [mamica] de [bonjovi] Stefan (25.02.2005)
  • geba2001 (09.10.1973)
  • ianusca-Dana [mamica]de[bonjovi]Ian(13.10.2005)
  • ionella3003(03.07.1977)-Ionela [mamica]de[bonjovi]Alex(21.09.2004)
  • Laura25(23.09.1978)-Laura [mamica] de [bonjovi]Rares Mihai si [zana]Bianca Andreea(13.06.2005)
  • LoraG76(03.06.1976)-Laura [mamica] de [zana]Iustina(31.10.2004)
  • lunna27(10.02.1978)-Dana [mamica]de[bonjovi]Paul Marian(08.09.2000)si[zana]Ana Maria(06.09.2004)
  • mandita-Catalina[mamica] de [zana] Claudia
  • mira_m-[mamica] de [zana](mai2004)
  • nastasacarmen(11.10.1978)-Carmen[mamica]de[bonjovi]Ares(17.12.2004)
  • pisicuta si matei(02.01.1983)-[mamica]de[bonjovi]Matei Tudor(22.04.2005)
  • raresionut-Alina [mamica] de [bonjovi] Rares
  • sunt mamica-Andreea[mamica] de [zana]Ilinca
  • annabella
  • andreutza_23
  • danidani74
  • EftimieC- Carmen
  • herra
  • iully
  • karmen
  • lorelei19
  • mihastroescu
  • morena06
  • naomi ioana
  • roxanacibo
  • vali02
Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Scriu repede cateva randuri, ca-mi sufla Sebi in ceafa ca vrea sa termine de vazut un film. Eu sunt de acord cu Carmen si vreau o intalneala la o cafea, intre noi, fara copii! Asa vom reusi si noi sa schimbam mai mult de 2 vorbe. Carmen problema cu ai mei nu a fost de la imbranceala lui Ares. Ei nu au fost niciodata intr-un loc asa de plin de copii mai mari, cu atata agitatie si galagie in jur. Asta i-a timorat si i-a speriat putin. Plus ca eu am incercat si pana acum am reusit sa ii fac sa nu se impinga, sa nu se pocneasca ... si cand au vazut ca o pot lua in freza, s-au speriat [:D]. Mai ales Rares, care e mai mare in casa si sor'sa nu il deranjeaza cu nimic (ii mai rastoarna cuburile si piticii asezati frumos, dar cam atat). Dana eu sunt convinsa ca Ana a fost provocata. Am vazut si eu gaitele alea ce sarisera pe tine. Mi s-au parut exagerate, probabil erau ofticate ca le deranjasera de la masa [xx(]. O sa incerc sa ma duc in timpul saptamanii pana pe Stefan cel Mare, la Kids Land si daca e un loc mai bun de intalneala, stabilim acolo urmatoarea reuniune. Adica ar fi bine sa fie un spatiu mai mare, sa aiba loc de desfasurare cei mici. Ianusca si eu m-am bucurat ca ai venit. Cum zicea si Dana, esti super slaba si arati superb! Iar Ian e dulce foc, m-a dat gata cu flacutele si zambetul lui dulce. Trebuie sa mai remarc eleganta si delicatetea deosebita a Andradei. Criss ai o domnisoara .... [il]! Gata, ca ma ridica Sebi cu forta daca mai stau [:D]. Somn usor! Maine pun si eu pozele. Nu sunt multe, ca nu mi-au permis shtrumphii [bang] Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Eu intru tot pe fuga, la servici e aceeasi innebuneala de la sfarsitul saptamanii trecute [bang] . Dar totusi trebuie sa bem cafeaua impreuna, asa ca [cafea] e gata . Laura multumesc de complimente, e intradevar finuta dar si sensibilaaaa, nu poti sa ii spui nimic ca incepe sa planga. Si asta nu stiu cat este de bine.... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Am uitat camera acasa...[:(] [bang][bang][bang] I-a fost cam rau Iustinei dimineata si de aia...nu stiu de la ce, mi se pare ca are rosu in gat, dar nu sunt sigura. Mi-e groaza sa merg la un medic, ca e super-aglomerat, nici nu stiu ce sa fac...o sa incerc sa merg pana la roznov, la petrovici, acum, dimineata, poate acolo e mai putin aglomerat decat la cabinet. Va scriu mai tarziu, ca am si ceva de lucru. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Nu mai vorbiti de intalniri, ca vrem si noi si inca nu putemmmmm Si eu cred ca e frumos sa ne intalnim si sa-i luam si pe cei mici, insa si fara ei, ca sa putem sa ne cunoastem mai bine. Si la noi e la fel ... de fiecare data cand ne viziteaza cineva cu copil, toata discutia se invarte in jurul copiilor si noi ce mari abia apucam sa schimbam cateva vorbe legate si de altceva. Sper sa putem participa si noi la urm. intalnire Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, saraca de tine...trebuie sa faci fata zilei de azi, asa, nedormita...imi dau seama ce inseamna!@ Bafta! Adriana, tare frumoase pozele cu Lara! E o dulceata, sa va traiasca! (seamana cu tata, mai mult, asa mi se pare mie) Abia astept sa veniti in Piatra! Ianusca, da, am fost si noi. O sa ne recunosti din poze, cand o sa pun, adica pe iustina o sa o recunosti. Era imbracata in roz - raiati si pulover! Ian e tare dragalas, are niste bolfite apetisante! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana sincer Ana ta nu a facut decat sa reactioneze in stilul ei. Tu stii cum este ea. Sincer, ai vazut ca eu m-am luat de tanti aia. Este loc public si trebuiau sa stea totzi. Cred ca trebuia sa stea ea acasa, daca nu stie ce inseamna un copil, chiar daca este mai impulsiv. Criss intradevar Andrada este o finutza...imi aduce aminte de mine cand eram de varsat ei. Eu eram si mai slaba.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora eu una m-am saturat de rosu in gat,viroze oare nu mai vine vara aia odata [q]??Paul a facut febra azi noapte,l-am adus dimineata acasa, a fost al meu cu el la dr Schimidt,nu are nimic la plamani,nu vede rosu in gat,totusi e ragusit,a iesit si ieri pe afara,a tipat ca mai vroia [bang] si acum avem de tras iar....nu a venit in contact cu sora-sa ca sa zic ca a luat atunci de la ea... Ana eu stiu prea bine cum face Ana si iti dai seama ca nici mie nu-mi place,pe mine m-a facut sa rad o tanti mai invarsta,care era cu nepotica cred,oricum fetita era mai mare(vreo 3 ani si ceva cred ca avea),nu am vazut ce-i facuse Ana la fata,dar am prins momentul cand tantea aia ii facea morala lui fii-mea,nu in gluma ci la modul cel mai serios,sunt sigura ca Ana a inteles tot [:D][:D],si i-am zis atunci doamnei ca fata are doar 2 ani si ceva,ce pot sa-i cer unui copil de varsta asta?Mai ales ca ea e mai zvapaiata de felul ei...dar eu inchid subiectul aici,nu are rost sa mai comentam. Criss a fost cea mai fericita mamica [;)],cu o fetita asa de delicata si cumintica,mai zic si eu!! Adriana ai perfecta dreptate in tot ce ai spus,eu deja m-am obisnuit,niciodata nu-mi tihneste in vizite [:D] Laura a mea se tot ducea pe la cadourile alea,deh era si ea curioasa,si am vazut ca si Ares facea la fel [:D]si cred ca si-a mai bagat nasul pe la mesele lor,ca cerea suc de acolo si probabil pe tipa aia intepata a deranjat-o,ma rog, asta e,ce pot sa mai zic. Ai niste copii tare cumintei si dragalasi,eu una sunt moarta dupa Bianca,nu stiu de ce,poate ca e mai micuta[;)] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ai mare dreptate, Dana nu are de ce sa fie necajita. Unii copii sunt mai agitati decat altii, asta nu inseamna ca trebuie tinuti in casa. Si eu am fost batausa cand eram mica, la gradi luam buline negre pentru asta, ce ar fi insemnat, sa nu ma mai primeasca educatoarea? Femeia aia avea o privire de om nebun, care-si tine copilul ca intr-un incubator. Copiii trebuie invatati sa isi rezolve singuri problemele, nu vai, sarim imediat sa-i aparam si sa le rezolvam noi conflictele. Nu asa trebuie procedat. Dana, sa nu te lasi influentata de femei din astea, gen closte, copiii lor nu or sa se descurce defel in viata, dar Ana cu siguranta va fi o invingatoare, asta e felul ei de a se apara si de a reactiona. Acum e si prea mica sa distinga ea binele de rau si sa judece situatiile. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...