Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Criss era vb de TVM Moldova, iar voi v-ati uitat pe TVM Neamt. Abia acum am inteles si eu ca sunt 2 posturi diferite. Amandoua sunt locale.[:D] A trecut, in mare a fost ok. Moderatorul a zis ca a fost super. A fost prea dintrodata si nu am stiut nici noi prea multe amanunte. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam de postul asta. Oare il prind si eu pe telemach sau e pe telem sat? Andrada e tare galesa. Ea de obicei duce boala pe picioare nu se lasa doborata dar acum e moale, sta in pat, nu se joaca, se uita la desene sau coloreaza. Saracuta de ea tot imi zice ca o doare capul si pe la gat cand mesteca. Sa vedem cum trecem si de noaptea asta... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorasanatate Iustinei.Si noi am trecut prin laringita asa ca stim ce inseamna .Noi am luat augmentin.Ai grija sa cumperi Ospamox si nu amoxicilina chiar daca este aceeasi substanta activa.Eu am patit-o cu Ian.I-am dat 4 zile ospamox si in continuare amoxicilina si i s-a intors boala,Nu vreau sa fac antireclama la ozone dar asta e..realitatea. In alta ordine de idei te-am vazut ieri dimineta pe strada, cred.La sanius ,in poze am recunoscut strada parintilor mei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris sunt alaturi de tine ,la propriu, la invatat.eu am examenul pe 19-20.Spor!Sanatate Andradei.Cum se transmite oreionul?Si cate zile are perioada de incubatie? Lunna iti place galbenul?Mai am foarte mult de invatat, dar acuma cand stiu ca mai e cineva ca si mine poate am mai mult spor! Adrianasi eu mai am nopti din astea cu ian asa ca... rabdare.De fapt de cand l-am nascut eu nu am o noapte dormita cap coada... Anaam reusit sa ma odihnesc un pic , Ce face Casandra? Laura ce fac puiutii? Si ian are pitici ca ai vostri. Laura depinde de ceee ce faci ca si economist!Daca ai bafta sa stai 2 ore sa cauti 1 ban la nu stiu ce balanta sau situatie, iti piere tot cheful!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sanatate multa la copiluti aveti grija- iar se incalzeste si iar bantuie mii de crocobauri prin atmosfera ar fi mai bine daca ar veni gerul am maine o zi frumoasa: nu vine seful!!!! nu stiu ce sa fac cu Ares- e atat de mofturos si matait zilele astea si nu pot sa ma obisnuiesc cu el asa eu sunt obisnuita cu un copil vesel cred ca ar fi fericit daca i-as mai aduce inca 3-4 copii si l-a lasa sa intoarca totul pe dos in casa azi am reusit sa ajung la 33 de pagini la lucrare nu stiu ce papucii mei sa mai scriu[bang][bang][bang] macar 40 sa aiba.... tineti-mi pumnii maine ma duc sa pun la LOTO [:D] inca o data sanatate la copiluti nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata[cit] Lora ce face Iustina?Ce-a zis dr?? Criss cum a dormit Andrada?E mai bine?? Carmen daca azi nu vine seful.poate intrii mai des pe la noi [:D]Pt ce-ti trebuie lucrarea aia??Tin pumnii pt Loto,daca castigi faci cinste,nu?? Ana nu stiu daca am postul asa,noi suntem pe Tele M.A fost in legatura cu jobul lui?? Ianusca banuiesc ca azi esti fresh [:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...