Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

Salut Laura ce scump e Rares,numai el stie ce-i zicea lui taica-su [:D][:D] Adriana azi nu am luat ziarul,maine am sa-l iau sigur!!Voi plecati in WE cu tot cu Lara?Cum adica sa rezervi camera,vreti sa stai peste noapte?? Noi azi am cam umblat hai hui,am fost cu Ana prin Kaufland,numai eu stiu cum am venit cu ea de mana si cu 2 sacose [bang],m-a mancat undeva si m-am dus [bang],mai inainte am fost cu Paul de l-am inoit cu un trening,mi se pusese mie pata pe el,f frumos ,mai trebuie sa-mi iau si eu niste blugi si Anei niste pantalonasi si cam gata.Adica nu-i gata ,as vrea multe dar toate in limita finantelor... Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce faceti mai fetelor sarbatoriti, sarbatoriti? Mie imi place acesata sarbatoare (ca toate de altfel [:D]) chiar daca este imprumutata. Mie oricum mi-ar place sa traiesc in America deci o sarbatoresc... singura ca sotul meu e la servici, dar... am sarbatorit de dimineata [pathot] [il] [:D] . Adriana cum e vremea pe la Iasi? Maine si poimaine am o instruire la Iasi si nu prea stiu ce haina sa imi iau... Deci imi voi sarbatori ziua duminica [q] si maine voi fi singura ... cu cativa colegii dar fara cei dragi [q] Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca Andrada e mai bine. A inceput sa manance mai bine, doarme bine, nu o mai dor muschi si dintii. Deci cred ca e pe drumul cel bun. Plec ceva mai linistita. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Criss, azi a plouat in Iasi. Nu e asa frig, insa umezeala si innorat. Acum nu stiu cum va fi zilele urm., eu sper sa apara iar soarele. Dana, sper sa avem noroc maine. Vroiam sa venim in Piatra sa vedem apartamente, la plural, ca speram ca vor fi mai multe oferte si ma gandeam cu ocazia asta sa vizitam si zona si sa dormim undeva. Insa nu stiu unde. Si o luam si pe Lara bine-nteles, si pe mama la fel. Laura, si Lara mea tot asa bolboroseste. Uneori o tine cate o jumatate de ora trancaneala. In ultimul timp canta de mama focului. Se suie pe un fotoliu si canta. Si noi avem filmulete, insa nu stiu cum se ataseaza. Tot ca si pozele? Lora, apart. l-ati cumparat? noapte buna! Adriana si [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana pai de ce nu dormiti la hotel,sunt vreo 2,alea din centru Central si Ceahlau care cred eu ca sunt destul de dragute(nu am fost sa dorm acolo ca sa stiu sigur [:D]).Daca nu ,inainte de oras,la Girov,de cum vii dinspre Iasi,este o pensiune,nu stiu cum se numeste,arata f frumos si e facuta acum incoace,e undeva pe stanga,am sa-mi intreb sotul ca el stie cum se num.Important e acuma sa aveti pt ce veni incoace,ca de dormit pt o noapte se gaseste,nu-i bai.Cred ca apartam Lorei e dat prin primarie,nu stiu sigur,iti va spune maine. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu! Adrianasper sa va gasiti ceea ce cautati .Prin agentii nu vreti?Cunosc pe cineva. Ne-a ajutat si pe noi cand am luat apartamentul. Lunna am deschis net-ul sa va"vorbesc" dar am avut musafiri. pPoate ar fi bine sa te detasezi un pic, de faptul ca Ana ar avea o problema. Eu sunt patita cu Ian.Cand mi s-a pus pata ca iAn ar avea ceva, tot comportamentul lui il interpretez prin prisma aceasta. Cris ma bucur ca Andrada e mai bine. Laura super pozicile si filmuleteleCe mancau gemeneii cu atata pofta? De unde ati luat popicele? Cred ca a fost mult mai liber la intalneala. Mai vreau si eu. LoraLorasper sa rezolvi repede cu net-ul . ca deja ni s-a facut dor de tine.Prin Zapp? Ana a iesit caninul?La noi urmeaza premolarii din dreapta. Abia astept sa termin cu examenul acesta sa am mai mult timp liber si poate voi fi si mai odihnita, ca acum sunt ca si teleghidata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana se vede coltul la canin, sau inca e sub gingie? Sper sa iasa mai repede si sa va linistiti un pic.[pup] Lora spor la mutat. Stiu cat e de crunt. Eu dupa ultima mutare am zis ca ma mai mut doar la vila de acum! Ne-am intalnit ieri cu Ilona si Catalin si am tinut sa le povestesc ca te cunosc. Criss ma bucur ca Andrada e mai bine. Avand in vedere ca ti-ai scos steriletul, va doresc spor la treaba![;)] Ehe ... la noi mai dureaza un pic pana de reluam obiceiurile matinale. Acum ne trezim odata cu copii, dormim in camere diferite. Doar dupa ce dorm copii mai avem timp si de noi. Cand eram mai tanara si nelinistita, sarbatoream si eu ziua asta. Anul asta insa a trecut ca si cand nu ar fi fost. Noi oricum ne spunem in fiecare zi ca ne iubim, nu avem nevoie de o sarbatoare pt asta. De iesit in oras, nu avem cum ca nu are cine sa stea cu copii, asa ca ne uitam la meci, bem o bere, mancam seminte si ne bucuram ca inca ne iubim si ne intelegem atat de bine. Dana dupa ce iti iei blugi, sa-mi spui si mie unde ai fost, ca imi trebuie si mie neaparat o pereche de pantaloni. Dar eu nu am timp de colindat (din cauza de copii), asa ca trebuie sa ma duc fix la sursa. Eu am momentan pentru copii cate 4 randuri de treninguri, si mai grosi si subtiri, dar toti le sunt mari. Le-au primit cadou de la nasii lor si de la o prietena. Sunt foarte faine si abia astept sa le poata purta. Ianusca sarmalutze mancau shtrumphii. Popicele le-a luat Sebi de la Orion, de la magazinul ala cu de toate de pe dreapta, inainte de a intra in hala. 13RON au costat. Erau noi, de asta erau asa interesante. Ionela nu ne-ai povestit cum a fost peste hotare! Ia treci la povesti! Si vrem si poze! pisicuta cum iti prieste promovarea? Ce mai face Matei? Andriana sper sa gasiti apartamentul visat. Poate ar fi bine sa va ganditi si la varianta cu 2-3 camere, macar pentru cateva luni. Daca vreti sa veniti in we, spre Bicaz sunt mai multe pensiuni frumoase. Nu stiu preturi, ca nu am stat niciodata, dar cu siguranta e mai ieftin ca la Hotelurile Central si Ceahlau. Mai e hotelul Bulevard, langa Central, care are 2 stele, dar e proaspat renovat si au conditii foarte bune. Eu in we nu am nimic programat. Daca vor fetele si vrei si tu, ne putem intalni, sa ne cunoastem. Desi, daca vii in we romantic cu sotul, nu o sa ai tu timp de noi! Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...