Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora, merci pt. link, pe asta nu-l gasisem in internet. Sunt convinsa ca au o priveliste frumoasa, insa cam. costa 170 RON pe noapte. E cam scump, ca as vrea sa vina si mama cu noi sa mai stea cu Lara si atunci pt. o noapte costa mai mult de 100 euro. Cred ca ramenem la pensiunea Diana, in loc. Izvorul Muntelui. A fost cineva acolo? o noapte linistita Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ce mai faceti? Dau o cafea! Adriana, eu una nu ti-as recomanda pensiunea diana, nu stiu cum e, dar e in Bicaz si nu cred ca e prea frumos, nu e in Izv. Muntelui. La Izv. Muntelui nu ai ceva prea bun de cazare, depinde de pretentii. Daca nu esti prea pretentioasa, poti sa stai la Cabana Izvorul Muntelui. Cred ca nu e prea rau, eu nu am stat, dar au fost colegi de-ai mei. Insa acolo nu ai un restaurant bun. Iti spun din exp., am vrut sa mancam odata si era gen "crasma", asa ca am iesit. Poti merge in alta parte, la "Linia verde", undeva de la Tarcau la stanga, spre Ardeluta. Mai ai pensiuni la Potoci-Ruginesti-Hangu, daca veniti in zona gasiti si fara rezervare. Eu stiu 2, Panorama si Brenda, cred ca sunt ok. Si e mai ieftin decat la Ecotur, in jur de 1 milion pe noapte. Insa in Durau daca mergi gasesti f. multe cu 800-1 milion si care sunt destul de bune. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...