Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, nu-ti face griji ca nu o sa-i auzi. Noi am lasat-o pe Lara de la 7 luni singura in camera. Sotul a insistat, si era si cam inghesuit cu patul ei si al nostru. M-am suparat pe el ca mi-a luat puiul de langa mine, si ma temeam ca n-o s-o aud, insa iti spun, o aud si cand se intoarce in pat si daca plange sunt in 2 secunde langa ea, chiar daca dormeam dusa. Noi, mamele cred ca avem simturi iesite din comun cand e vorba de bb nostri. Sunt sigura ca si tu ii vei auzi. Sunt si dezavantaje. Uneori Lara scanceste in somn si eu sunt deja langa ea, insa ea doarme, deci m-am ridicat de pomana. Ca la orice lucru de fapt - are avantaje si dezavantaje.[pup] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana si eu am avut o tentativa acum cateva luni sa-i las singuri(cu Paul nu-i probl,el doarme dus),insa Ana mi se trezea si venea pas pas la noi in camera [:D],o luam in brate,o duceam inapoi si tot asa.S-au o auzeam ca scanceste si ma duceam pe jum adormita(fac si eu ca Laura)...aoleu ce nopti am avut....si am revenit pana la urma in pat cu ei [:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.ambiance.ro/ http://www.antrec.ro/ro-2003-pensiune-pensiunea-smarandita-Neamt.html Pensiunea Troian Com Alexandru cel Bun Tel : 241444 Pensiunea Smarandita Loc. Viisoara Tel : 241730 Pensiunea Ursulet Str Petru Movila,nr.330 Tel : 261441 Pensiunea Ambiance Str Petru Movila 200A Tel : 231431 Hotel Belvedere Com. Alexandru cel Bun Tel : 261470 Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, merci mult! Am rezervat la pensiunea Virginia, e in apropiere de oras. Acum dupa ce am vorbit deja cu proprietara, mi s-a parut ca mai frumos e la Melania ... insa e penibil sa sun sa contramandez. Oricum sper sa reusim sa ne vedem, daca tot stam asa aproape de Piatra. Fetelor, stiu ca e cam din scurt, aveti insa timp sa ne intalnim? Sau are cineva chef de vizite, ca noi ne invitam singuri.[pup][:)] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Totusi la Troian a patit-o sotul meu cu niste clienti,acum de curand,s-a dus sa ia masa acolo si sa-i si cazeze,au comandat mancare si cred ca au stat vreo ora.Au asteptat sa o aduca si le-au lasat-o acolo[:D].Pai mi se pare absurd sa astepti o ora,bine le-a facut...asa-i ca-s rea??Pana la urma s-au dus la Hotel Central...tot in oras au ajuns. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha...Dana, stiu cum e, am patit-o chiar noi la troian...ajungem, ne instalam la o masa, asteptam vreo jum. de ora, pana la urma se gaseste un chelner sa ne bage in seama...vine, aduce meniuri...pleaca...alte 10 min. asteptam sa revina...revine...ia comanda....asteptam vreun sfert de ora, revine...n-are nu-s ce bautura...alegem alte bauturi...pleaca...revine dupa 10 min. cu bauturile si cu replica: n-avem ciorba de burta! Zicem, pai bine, acum jum. de ora nu stiai ca n-aveti???? El, sec: nu. Noi: atunci comandam altceva si dam s-alegem! El: da, dar dureaza. Noi: si...cam cat dureaza? El: jum. de ora. Noi, rabdatori...bine, asteptam. Pleaca. Asteptam 35 de min....nimic. Ne ridicam si plecam. Ne-au vazut. N-a incercat nimeni sa ne opreasca. Atat. De atunci n-am mai calcat pe acolo. Adriana, da, vrem sa ne vedem. Maine in apart. nou se da cu var, in asta vechi in care stam e mai rau decat la nebuni, covoare nu mai avem, le-am dus la curatat ieri, e dezastru, dar va asteptam cu placere. Mai ai nr. de tel.? Sau ne vedem la cip savin, la locul de joaca, daca nu. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...