Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

EI...GATA FETELOR SE VA SIMTI SI EA PROST CAND SE VA lua de fetita ei cineva...si i se va parea aiurea- fiecare copilut face nazbatii cateodata oricat de cuminte ar fi important e ca ne-am intalnit poate la a doua intalnire vom reusi sa si vorbim[:D] stiti cumva...ce sa fac...Ares are deja 1 saptamana si ceva de cand scrasneste din dinti in timpul somnului... in rest vin cu vesti rele.[V][V][V]..se pare ca nu scap prea devreme de BOssUL meu "pila" mea s-a dat la fund...stii cum e...orice pila ai tu...exista una si mai mare[bang][bang][bang][bang][bang] asta e - azi de suparare am luat o cutie de alcazare si cu [alcool] sa-mi inec amarul ce sa-i faci mai astept am citit azi ceva interesant (cititi si comentariile unele sunt chiar f bine informate), poate va intereseaza si pe voi: http://www.gandul.info/articol_29121/la_piatra_neamt_se_calca_pe_schelete.html nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ianusca poate ca adusese ea scaunul de acasa...[:D][:D][:D] Ei...se mai intampla, ce sa faci? Ma mir ca nu mi-a zis nimik de fiimea ca a stat ceva timp in fata tortului. Noroc ca m-am dus sa o iau pe sus, ca altfel cred ca-si baga mana dupa vreun trandafir... Laura asa mai facea si fiimea, dar acum nu stiu ce a apucat-o pt ca e prima oara cand a facut asta. Sper sa nu mai faca. Dana ce-ti face Paul? Si-a mai revenit? Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!! Vad ca nu a dat nimeni cafeaua,asa ca o dau eu [cafea]poftiti!!!! Eu astept sa mi se trezeasca copilasii,de fapt numai Paul ca Ana se uita la desene! Carmen,nu dispera ai sa vezi ca o sa ai si noroc [;)]!!In privinta scrasnitului din dinti nu cred ca ai ce face,si ai mei au mai facut dar a trecut!! Ce comice sunteti cu mazarea [:D]!! Lora ce face Iustina,e bine?Ati fost pana la urma la dr?? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, gasca! Eu sunt cam ocupata saptamana asta...nu o sa am prea mult timp la dispozitie, din pacate... Laura, si fie-mea face la fel cu mazarea, mananca bob cu bob, spre disperarea mea!!! [bang][bang][alcool] Dana, e la fel...nu am mai fost la medic, insa azi o sa incerc sa dau telefon, mi-e sa nu fie altceva, cu toate ca e f. vioaie, dar mai bine sa fiu prevazatoare, nu? O sa incerc si la dr. Schmidt, poate nu e la fel de aglomerat ca la Petrovici. Stiu ca ea vine si acasa...o sa vad eu cum fac. Adriana, noi nu aparem in poze pt. ca am ajuns mai tarziu, dar am facut eu si le pun acus. Lara ce mai face? Pana pun si pozele de la cip-savin, ne laudam cu altele noi: http://community.webshots.com/album/557464694iaELDo Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vizionat pozele Lorei,eu nu stiu cum pot copii vostrii sa adoarma asa instantaneu [:D](am vazut ca si la Laura la fel)copii linistiti ce sa mai[;)]!!!Fain la sanius,vad ca v-ati distrat bine!! Ana baiatul e bine,nu mai face febra dar nu prea are pofta de mancare [bang],mergem in continuare pe antibiotic. Adriana sa stii ca eu nu am mai iesit sa iau ziare,cu copii astia bolnavi nu-mi mai arde de nimic[bang] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, Iustina nu adoarme asa de obicei, a fost o exceptie. De cand am nascut-o e a treia oara cand adoarme singura, fara sa o forteze cineva. Nu prea ii place somnul, mereu zice nu nani si incepe sa si planga chiar cand vine ora de somn. Criss, tocmai aflai ca avem cunostinte comune. A vazut pozele cu voi o colega de birou, Andreea si am aflat ca sora ei, Madalina, e prietena cu sora ta, Cami etc.... De fapt, a recunoscut-o pe Andrada, dupa ochi! :) Chiar, frumosi ochi mai are fiica-ta, o sa innebuneasca baietii! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Nu am mai intrat de mult pe aici dar v-am mai citit!Colega mea de birou, Lora, mami de Bubu mi-a aratat azi niste poze de la intalnirea voastra si am zis sa intru sa va salut! Uitandu-ma la poze am descoperit ce mica e lumea: CrissAndrada, noi ne cunoastem, eu sunt sora Madalinei, prietena surorii tale[flo] si ne stim din liceu.Aveam eu de mult o banuiala ca tu esti sora lui Cami, dar cand mi-a aratat Laura pozele si am vazut-o pe Andrada mi s-a confirmat.Felicitari pt curajul de a face al doilea bebe, sa-ti dea Dumnezeu un copil la fel de frumos si reusit ca primul. Pupici tuturor si sper ca nu va fi chiar departe ziua cand o sa ma alatur voua cu povesti despre pitici. have a nice day! "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...