Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, am vazut si noi pozele. Cred ca se joaca tare frumos cu pisica. Si eu as fi vrut un animalut, insa ... Lasa par? Am si eu o prietena care are 2 pisici si cheama o femeie s-o ajute la curatenie, ca ramane mult par pe canapele, covoare etc. Lora, da unde sta soacra ta? Daca soacra Laurei, care sta in oras, nu are mereu timp si chef, ce pretentii sa mai ai de la a ta, care probabil trebuie sa calatoreasca cateva ore. Eu cu soacra-mea nu am probleme, ma ajuta de cate ori am nevoi. Insa trebuie sa-i spui din timp, ca e o femeie tare moderna, cu multi prieteni si are mereu cate ceva planificat. Cum zicea si Carmen, in gen. fetele prefera mamele, si mama mea ma ajuta mereu mai mult (poate pt. ca e MAMA). Dana, ti-am scris pe mail. La noi a inceput sa curga masina de spalat. Asata mai lipsea. Cand om pleca de aici, ne pune proprietara la plata. o zi buna! Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mama mea ne-ar ajuta daca ar fi aici, dar e in Italia, asta-i treaba... Adriana, soacra e in Focsani. E nasol daca se strica masina, mai ales ca nu mai puteti spala...mai bine chemati pe cineva de la un service. A facut si a noastra figura cu iesitul apei, dar era doar infundata...dupa ce a curatat-o si-a "revenit". M-am uitat aseara in ziar la inchirieri, nu apare nimic interesant, din pacate... Ana, multumesc. Sper sa ii treaca mai repede. In seara asta trebuie sa ma lupt singura cu ea sa-i dau medicamente, ca nu e acasa tati. Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!Hai si eu la un pahar de cola cu voi! Deja e miercuri si eu nu stiu cand naiba trece timpul!Nu stiu cum va descurcati voi, care mai aveti si pitici, cand mie nu-mi ajunge timpul.Mereu am ceva de facut, si ma trezesca ca vine sambata, si apoi lunea si o iau de la capat. Si desi imi imaginam ca o sa-mi doresc mai tarziu copii, mai spre 30 de ani incolo, ma gandesc ca imbatranim si trebuie sa luam masuri.Asa ca acum chiar imi doresc f mult sa am un copil, dar se pare ca nu e chiar asa usor de facut.Asa ca il asteptam cu mare drag si interes desi nu am nici cea mai vaga idee cu ce si cand o sa-l crestem, dar asta sa fie problema noastra cea mai mare.Noi parintii ii avem in oras si mai sunt si bunicii sotului meu care stau vis-a vis de noi dar nu imi pun baza in nici unul.Exceptand tatal meu, el e singurul pe mana caruia mi-as da copii.Oricum eu imi doresc sa ne crestem singuri copii, ca eu am fost crescuta de bunici si stiu ce inseamna.E bine insa sa stii ca totusi din cand in cand ai unde sa-i lasi. Pana una alta am o durere de glezne urata care nu stiu de unde mi se trage, cred ca de la aerobic. Gata, fug la treburi.o zi buna va doresc tuturor. "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora nu prea inteleg ce vrei sa spui. E vorba de cererea in casatorie cumva? [:D] Acum am aflat ca pe 23 feb am concurs intern pt postul de economist. Trebuie sa ma pun pe invatat. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca imi beau rapid cafeaua cu voi si ma duc la treburi [bang] Lora imi pare tare rau,laringita asta e tare nasoala,bine ca nu a evoluat mai tare.Ce tratament i-a dat,iti spun eu dupa aia de ce.Noua pe consultatie ne-a luat 300 de mii,sa fi fost din cauza ca s-a uitat si la Paul in gat [bang]???Eu chiar ma mirasem pe moment ce scumpa e...of of nimic nu e gratis [:D] Ana 3 in 1 nu are in compozitie si cafea?? Adriana ti-am raspuns tot pe email,imi pare rau de masina,de ce nu chemati pe cineva s-o repare?? Ianusca mai ai de invatat?? Andreea important e ca bb sa vina si sa fie sanatos,ca restul vin de la sine,crede-ma...sanatatea e cea mai importanta. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, Lora cred ca te refereai la amorezul Andradei ca in marttie e ziua lui.... Dar nu stiu sigur. Asteptam invitatia oficiala, de la parinti ca , copiii spun ' lucruri traznite'. Initial m-am gandit la cererea mea in casatorie. A fost pe 8 martie si mi-a adus un inel [il] . Dana multumesc. Vezi ca ti-am trimis un mesaj pe PM. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit si eu la o [cafea]cu voi. Criss, deja ai pretendenti pentru micuta? Inseamna ca trebuie sa ma pregatesc si eu pentru momentul cand se va duce la gradi. Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, ce romantic! [:)] Pe 8 martie... Da, la aia ma refeream, logodna Andradei! [:)] [:D] Spor la invatat si bafta! Dana, ospamox, 4ml/8 ore, ser fiziologic de 3X/zi, calciu lactic 5 zile,1/zi, bromhexin 10picaturi de 3X/zi, in cazul in care tuseste mai tare, ca acum numai se face, sa am in casa nurofen in cazul in care face febra si inca niste pastile cu p, nu stiu cum se cheama, in cazul in care raguseste. Deci ultimele i le dau numai in caz de... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...