Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai fetele, azi sunt un pic cam trista ca imi dau seama ca maicamea incepe sa-si faca planuri dupa amiza si bineinteles ca nu o mai pot duce pe Casandra la ea. Presimtzeam eu ca nu o va lua mai mult de o sapt(de fapt 4 zile). Si ea care zicea ca o va lua o perioada mai lunga de timp....ha, ha ,ha. Nu vreau sa o judec, o intzeleg, dar tare ma mai enerveaza cand imi promite cate ceva si parca apoi nu stie cum sa faca sa nu mai realizeze promisiunea....ori am luat-o eu razna? Oricum imi caut o bona ceva, ca vad ca nu prea am baza in nimeni. Criss chiar ca a fost romantic la voi. Mie mi-a dat inelul de Sf. Valentin, de Pasti am facut logodna iar in toamna ne-am casatorit. Spor la invatzat. Dana de fapt e un praf alb - 3in 1 late. Eu mai adaug ceva cicoare si imi place de numai. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora te-am intrebat de tratament pt ca eram curioasa,cam la fel i-a dat si Anei cand a facut laringita,numai ca la ea a fost mai grav,a evoluat peste noapte,am mai povestit eu o data.Medicam ala pe care ti l-a dat e prednison,asa i-a dat si Anei,mi-a zis ca daca nu-l ia treb sa o interneze in spital,normal ca fata nu l-a luat(avea 1 an si vreo 3 luni),era f amar si imi voma tot cand i-l dadeam,asa ca am ajuns cu Ana in spital.Ei dar faza e ca,cineva ne-a sfatuit sa mai consultam un medic ,si am fost la Petrovici,ala ne-a zis la fel si ne-a dat bilet de internare.Cand a venit la vizita in spital dr schmit,m-a facut cu ou si cu otet,ca de ce m-am dus la alt dr...etc,mi-a vb f dur si nepoliticos.A vazut biletul pe care ni-l daduse Petrovici,ca noi ca prostii l-am dat la internare.A fost o experienta f urata,mi-a lasat un gust amar,eu cred ca aveam dreptul sa merg cu copilul meu la cati dr vroiam,era alegerea noastra.Dar in final am dres-o cu ea si mergem din nou la dansa,pt ca de fiecare data ne primea si acasa la ea. Ana incearca sa discuti cu ea,adu-i aminte de ce ti-a promis,e mama ta si cred ca altfel discuti,nu ca ccc cu soacra [:D] Abia am terminat prin bucatarie,de dim gatesc[bang] si sunt satula,am facut ciorba de perisoare,salata boeuf si snitele.Acum i-am bagat la masa ,ma duc langa ei si mai scriu dupa ce-i culc. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, nu m-am gandit inca unde o dau. Ma gandeam ca mai e timp pana in toamna. Trebuie sa o inscriu din vreme vad. In ceea ce priveste locatia, pe langa casa, cred, sa o poata duce si lua buni. Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [*][*][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana eu incep serviciul la 7 si il termin la 15. Cand o duc pe Andrada la camin ajung pe la 7.30 dar am sefi super si ma inteleg. Cand e nevoie mai stau si peste program, mai vin sambata , dumineca. Ne intelegem unii pe altii. De asta am mai si ramas ca intr-un timp vroiam sa plec. Si Andrada a avut de vreo cateva ori laringita. Ma duceam cu ea in spital si ii facea o injectie, nu stiu exact cum se cheama, Iar o data ne-a si internat. Sunt urate laringitele. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...