Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (3)


Recommended Posts

hop si eu:) Gabella, multa sanatate! Sper sa scapati repede! Asteptam si noi weekendul, dar nu visez la somn de voie. Ai mei nu se culca inainte de 11, oricat i-as obosi, iar dimineata Lili ma scutura pana ma trezeste, ca daca e lumina afara, musai sa ne sculam toti.[xx(] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabitelor,ce mai faceti? Noi sintem binisor,pe Andrei il doare gitul,dar nu a facut febra asa ca speram sa treaca repejor.Eu toata ziua alerg dupa nepotel,care e un nazdravan si jumatate si nu pot face nimic de el.Cum il scap din ochi face cite o boacana sau se catara pe undeva.Dar e un scump,mi-e tare drag. Gabella,v-a trecut viroza? Va [pup]pe toate si sanatate muuulta. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! Gabri, sper sa treaca repede durerea de gat lui Andrei! Gabella, da, am fost la piscina, am crezut ca mor de frig:) Nu stiu de ce, apa era calda ca de obicei, 36 de grade, dar afara era frig si vant. Dar totusi ne-a picat bine miscarea:) Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit a venit primavara[flo][flo]. Ca nici iarna nu prea a fost.. Ati primit martisoare fetelor? Eu nu prea ma laud dar oricum nu mai sunt la scoala cand primeam de la toti colegii. Colegii de acum s-au facut ca au uitat. Viroza ne-a trecut de cateva zile fara nici un tratament. Pupici tuturor. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...