Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si cum a fost la serbare fetelor? Au zis copilasii poeziile? Ca presupun ca toate ati avut serbare la gradi in afara de mine.[bang] Dar o sa am si eu la anul. Ce bine ca a venit primavara si mai dam jos din hainele astea multe. pipupici tuturor[pup] Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabella, voi de ce nu mergeti inca la gradi? Pe Lili au luat-o in ianuarie 2005, cu 5 luni inainte sa faca 3 ani. La noi la serbare a fost totul "frumos si fortat". Copii cu emotii, o fetita a inceput sa planga, parerea mea e ca e stresanta o serbare pt ei... Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei nu merge la gradi pt.ca l-am inscris in toamna si ne-au chemat dupa vacanta de iarna ca cica au locuri. Si pe cand am mers sa vad cum va fi mi-a zis educatoarea sa n-am pretentia sa-l culce singur in pat ca-s asa de multi copii ca n-au atatea paturi. Asa ca no thanks si stam pana la toamna cand vreau sa-l inscriu in alta parte. Plus ca inca mai face pe el kk fiindca nicicum nu reusesc sa-l dezvat.[mariaj] Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Gabella, si Lili facea pe ea kkla gradi... inca si in grupa mica facea pe ea. Si mi-au zis chiar ingrijitoarele, ca nu mor ele de un schimbat de pampers:)) Asa e daca unele gradinite se lupta pt copii, accepta si "calitatea 2" adica sub 3 ani si cu pampersi[:D][:D][:D] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Madalinain gasca. Sa speram ca se mai invioreaza grupul ca in ultimul timp ne-am cam lasat pe tanjeala.[detectiv] Am fost GabiK. sa-l inscriu pe Andrei la gradi dar sa stii ca la noi nu-s asa bucuroase doamnele daca trebuie sa-l mai si schimbe. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult fetelor si sa aveti o saptamana usoara! Cum merg pregatirile ptr. Paste, plecati pe undeva? Cu Iepurasul cum stati? Lista lui Calin ptr. Iepuras este foarte mare, cred ca mai degraba ar trebui sa vina ursul. Noi avem o casuta pe langa Sinaia si sper din tot sufletul sa nu ploua ca sa putem merge acolo. Casuta este destul de prapadita, este o casa taraneasca veche, cu toaleta afara, dar curtea este foarte mare, are si un parau in spate, si sper sa poata zburda pustii pe acolo, adica al meu si fetitele surorii mele. Am planuit sa le ascunda iepurasul prin iarba ousoare si diverse surprize mici. Gabela, felicitari pentru gradinita. La noi la gradi nu au fost probleme cu pampersii, adica educatoarele sunt foarte dragute. Noi am si avut probleme cu pampersii, de care nu am scapat cu foarte mare greutate acum sa zic 1 saptamana. Pupici, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...