Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (3)


Recommended Posts

Mada, ce dragut:) Eu am rezolvat cu iepurele, fara sa respect listele lor:) ca ar fi cam mult, de la apartament mai mare pana la tel. mobil cu camera foto au fost cam multe pe lista, si fiul meu deja stie de Iepuras (adica stie ca nu exista) Noi mai avem si acum noaptea pampersi (adica fata), acum am mai luat un pachet mare, dar cand se termina, incerc din nou faza cu chilotei-scutece, si cu trezitul noaptea, ca tare m-am saturat. Ne pregatim si noi sa plecam in vacanta, sper sa avem timp frumos Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi K si noi avem pampersi noaptea, mai ales ca inainte de culcare bem foarte mult lapte, peste 1/2 kg. Daca as reusi sa-i dau lapticul mai devreme, sa treaca macar o ora pana la nani, timp in care sa facem pp, ar fi bine. La noi a fost probleme cu kk. Pur si simplu refuza olita, toaleta sau colacelul. Venea si-mi spune ca face, sa-i pun papmpers, facea, dupa cere venea sa-l schimb. De cand mergem la gradi vad ca nu-i prea mai place pampersul si a facut singurel iar seara imi spune sa nu-i mai pun. Sper sa fim pe calea cea buna. Vad ca la meteo au anunt vreme frumoasa de Paste. Poate avem noroc. Pupici, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada te rog frumos sa-mi dai si mie reteta de facut treaba mare pe olita. Ca Andrei al meu cand isi da seama ca-i vine se ascunde pe sub masa sau pe sub pat sau intr-un colt si pe urma vine si-mi spune "Schimba-ma!".Si am incercat mai multe metode dar nu se lasa convins. Si noaptea la fel ca tine ca isi bea lapticul cand se culca. GabiK. si eu astept vara sa incerc din nou ceva retete de facut pisu pe olita noaptea. Ce bine ca mai sunt si altii in situatia mea[:D] Si Andrei al meu inca nu stie de Iepuras asa ca nu stiu daca primeste ceva. Poate, daca va fii tare cuminte dar asta chiar ar fi o minune de Pasti. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabella, nici iepurasul nostru nu vine cu carul... doar cu maruntisuri. M-am distrat ieri, langa noi e un magazin Zoo, si o vanzatoare curata cusca iepurelui, Lili tot a mangaiat iepurele, si ii insira lista de comenzi... incepand de la Barbie si pana la ou Kinder tot ce i-a trecut prin minte[:D] Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabella sincer nu am o reteta, si eu am incercat cate-n stele si luna si de cateva zile nu mai suporta el pampersul si asa am reusit sa facem la toaleta. Olitele nu i-au placut niciodata desi de cate ori vedea alta decat cele de acasa o luam in speranta ca se va intampla minunea. Oricum azi dimineata, somnoros fiind,a vrut sa faca kk, am vrut sa-l pun la toaleta dar m-a refuzat si mi-a cerut pampers. I-am spus ca nu mai avem si bineinteles ca nu a mai facut. Sper sa nu se constipe, ca s-a mai intamplat. Asa ca nici eu nu am descoperit formula magica inca, dar lucram la ea. GabiK, super tare Lili cu iepurasul! Ce se intampla, vine iarna! Sper sa nu traga si o ninsoare de Paste, ca s-a mai intamplat acum cativa ani. Pupici, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iepurasul saracul cand si-a dat seama ca n-are incotro, s-a lasat mangaiat. Cred ca era prea lenes si prea puturos ca sa alerge[:D] In rest avem maaare mandrie: azi ne-am trezit dimineata cu scutecul curat! asa ceva nu s-a mai intamplat de vreo o luna! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-o tineti tot asa cu scapatul de scutece. Sper sa scapam si noi odata. Cum stati cu pregatirile de Pasti? Eu mi-am terminat cumparaturile ca nu m-am lasat pe ultima zi ca ma tare emerveaza aglomeratia din magazine. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Gabitelor, sper ca ati avut un Paste asa cum v-ati dorit. V-ati intors la repetitie sau mai aveti zile libere? Si la noi a fost frumos, vremea a tinut cu noi,asta pana duminica seara cand sora mea a dat startul: frisoane, durete in gat, stranuturi. A urmat sotul meu, Calin si nepotica mea, si acum eu. Oricum una peste alta ne-am distrat si am reusit sa punem in practica ce ne-am propus, adica egg-huntul, copii distrandu-se copios. Pupici tuturor, sa aveti o saptamana, ce a mai ramas din ea, frumoasa. Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...