Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (3)


Recommended Posts

Sanatate multa si tie si la restul familiei, Mada. Ar trebui sa vanati si ouale noastre din frigider pentru ca Andrei a primit o gramada de oua de la toti cei pe care i-a vizitat si acuma nu stiu ce sa fac cu ele . Si noi am petrecut bine si acuma ne mai tragem sufletul un pic. Tocmai am aflat ca cgabi e insarcinata si ma buccur foarte mult pentru ea stiind ca si-a dorit de mult o surioara pentru Stef. Sper ca ne mai urmaresti Gabi macar din umbra . Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabella si Calin doar a vanat, ca de mancat nu se prea omoara cu ciocolata, poate doar cea alba o mai gusta din cand in cand. Placerea era sa le gaseasca si sa zburde cu verisoarele prin curte. In schimb cand mergem la cumparaturi umplem cosul cu tot felul de bomboane si bombonele, care pe urma zac prin casa si se mai sacrifica mami, care este fan ciocolata. Bine ca nu-mi seamana Calin din acest punct de vedere. Cgabi - sarcina usoara, sa va dea Domnul o fetita frumoasa si sanatoasa. Daca nu ma insel Cgabi posta mult si la copilasi de iunie-iulie 2003, unde eram si noi, ce-i drept, mai rarut. Pupici tuturor. Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici Andrei nu se omoara cu dulciurile asa ca si la noi toate mobilele sunt lipicioase de la ciocolata si bomboanele desfacute si abandonate. Ca nu mananca dulciuri nu-mi fac griji dar nu se omoara nici dupa mancare. Eu am fost de noapte si astept sa ma hotarasc sa ma culc dar am intrat putin pe-aici sa vad ce faceti. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[Buna, e prima data cind citesc la aceasta rubrica si eu sint tot Gabriela si coincidenta cu gabela, baiatul meu cel mare e tot Andrei. aM TRECUT SI NOI DE SARBATORILE DE pPaste, multe dulciuri , oua , a trecut si vacanta si de miine la scoala si la gradinita, cel mic.Sa aveti o sapt. plina, si chiar imi place sa tin legaturacu mamici. gabriela , mama lui Andrei si Matthew gabrielagheorghe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Gabrielaghe si sa-ti traiasca baietii. Imi place numele Matthew. Va doresc o saptamana cat mai usoara. Eu maine imi incep noul servici, am avut o perioada super plina, de predari la ultimul servici si de luat in primire la noul servici, plus ca toata saptamana trecuta am fost racita cobza si nu prea ma tragea ata la nimic. Va pup, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit gabrielaghe. Da si eu am un Andrei cam nazdravan si poznas.[^] Dar pe unde ai fost GabiK.? Ca tare ti-am simtit lipsa. A venit iepurasul pe la Lili si Robert? Ca ma gandeam la cat l-a convins Lili sa vina..[;)] Maadi, succes la noul loc de munca. Cum a fost prima zi? Va pupam pe toate si va asteptam la povesti ca eu am o saptamana mai lejera. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello everybody! Evrika! In ultimele trei nopti nu am mai facut pp in pampers, iar aseara s-a trezit sa-mi ceara sa mearga la toaleta sa faca pp. Oare sa se fi produs minunea, sau tine doar trei zile cum a fost si cu kk? Nu-mi ramane decat sa cred in miracole! La noul loc de munca este OK, avand in vedere ca a trecut doar 1 zi si jumatate. Colegii sunt draguti si astept ca pana saptamana viitoare sa-mi termine si noul meu biroul de "aquisition manager" sa ma pot muta cu totul. In rest astept 1 mai cu foarte multa neradbare, fiindca facem punte si deci vom avea 4 zile libere. GabiK bine ati venit! Cum a fost la munte si unde ati fost? Calin a inceput gradinita si culmea este ca nu a plans deloc dupa o saptamana de vacanta, chiar mi-a zis ca-i era dor de prietenii de la gradi. Pupici tuturor, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Calin e grupa mica, nu? La noi dupa cateva nopti uscate iar ne-am trezit cu pishu dimineata... Am fost la Sf.Gheorghe si la Brasov, a fost super bine:) Acolo a venit si iepurasul, numai bine imi era sa car cadourile pana acolo si sa le aduc inapoi. Noroc cu Robert, saracutzul ca ma ajuta la bagaje... Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...