Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (3)


Recommended Posts

Ce bine de voi ca mai faceti progrese cu pampersul. Noi, deloc[bang]. Si eu sper sa ne dea statul si luni liber de 1 mai desi nu stiu daca o sa faca efortul acesta. Eu astept sa ne iasa varicela pentru ca de Pasti am fost la nasii nostri si peste 3 zile baietelul lor era plin de bubite. Am citit ca e contagioasa si inainte sa-i apara primele semne, asa ca stam si asteptam.[hot] Voi ati avut deja varicela? Ca ateptarea asta ma cam enerveaza si nu prea vreau sa faca boala desi stiu ca cu cat mai repede cu atat mai bine. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, iata ca am avut o tentativa esuata de a pleca si noi la munte. Am plecat vineri seara iar azi dimineata Calin mi-a dat o veste buna: il doare urechea, care deja era rosie. Durerea s-a acutizat, a facut si febra, in consecinta ne-am intors de urgenta in Bucuresti, verdictul fiind: infectie in gat si otita. Asta in conditiile in care miercuri tocmai terminasem 7 zile de antibiotic tot pentru infectie in gat, iar acum trei saptamani am mai avut o otita. Luni trebuia sa mergem sa ne programam la operatia de polipi, dar acum trebuie sa ne punem mai intai pe picioare. Oricum operatia trebuie neaparat facut primavara asta. In rest totul OK. Macar la noul servici este super. Gabelle pe noi ne-a ocolit varicela ptr. moment, dar intr-adevar este mai bine cand copilul este mai micut. Asteptam vesti bune de la voi, poate cand mai creste Andreiutul putin. Gabi K - Da, Calin este grupa mica, dar cum o minune nu tine decat 3 zile si noi ne-am trezit astazi uzi si plin de pishu. Pupici, Maadi si Calin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti? E mai bine Calin? Sunteti tare curajosi daca va pregatiti de operatia de polipi. Si eu ar trebui sa-i scot lui Andrei dar tot aman. Mai aveti putin si intrati in weekendul prelungit si poate recuperati atunci cu plecatul la munte. Eu inca ma rog sa se milogeasca si de noi si sa avem liber luni.[;)] Varicela inca nu da nici un semn asa ca mai sper.[detectiv] Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabella, nu suntem prea curajosi dar chiar nu mai avem incotro. pe langa racelile si otitele repetate la intervale din ce in ce mai mici, nici noaptea nu doarme bine - sforaie (nu chiar asa de rau ca tata), doarme cu gurita deschisa. Vestea cea buna este ca de trei nopti nu mai punem pampersi si nu am facut pishu in pat. Pur si simplu a refuzat sa-i mai pun pampers. Voi cum mai stati la acest capitol? Plecatul la munte cred ca o sa mai astepte pana dupa operatie, fiindca mie frica sa nu o ia de la capat cu raceala. Pupici, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Distractie placuta in aceasta mini vacanta![surf] Ce faceti in zilele astea libere? Eu acuma astept sa iasa soarele sa plec la plaja si ma cam enerveaza ca se tot ascunde dupa nori.[bang] O sa-mi povestesti si mie Maadi dupa ce faceti operatia cum a fost poate ma incumet si eu. pupici tuturor Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, fetelor... la capitolul pampers stam parca un pic mai bine, adica aprox. de 1-2 ori/saptamana face pishu pe ea. Deci nu zilnic, ceea ce inseamna un pas maaaare. Gabella, asteptarea la varicela e 2-3 saptamani, sanse sa ia sunt 90%. Noi am avut toti, la Lili a fost foarte grav, era sa ajungem la spital. La Robert fost floare la ureche, de fapt ca si toate bolile copilariei, inclusiv operatia de apendicita. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Da, era super daca am fi fost inca in vacanta dar nici vorba de asa ceva. Pana prin iulie. Noi ne-a fost virusat calculatorul si cateva zile n-am avut acces .Si stam mai mult pe-afara ca nu-l pot tine pe Andrei in casa.[bonjovi] Ne-a ocolit si varicela de data aceasta. Voi ce mai faceti? Ati scapat de pampersi de peste noapte? Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca vine vara si poate om scapa cumva de pampersii astia. Ma mir ca ii mai suporta pe caldurile astea. Noi la capitolul kk stam un pic mai bine, adica aduce olita dupa ce mi-a facut deja pachetul in chiloti. Si e tare mandru ca el face pe olita.[bang] Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...