Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (3)


Recommended Posts

Buna Gabitelor, o saptaman frumoasa sa aveti! Noi am scapat de pampersii de noapte, si nu este numai alarma falsa. Se intampla de ceva vreme. Mai avem o mare problema si anume kk. Nu vrea la olita sau toaleta sub nici o forma, vine si-mi spune sa-i pun pampers ca face kk, iar dupa vine si-mi spune ca a terminat. Saptamana trecuta i-am spus ca nu mai avem pampersi, ca nu mai exista pe marimea lui, fiind baiat mare si ca va trebui la olita sau toaleta. Rezultatul: a facut in chilotei. Prima data l-am certat, iar raspunsul a fost: fac cand vreau eu la olita. Asa ca a doua oara dupa ce a facut pe el, l-am lasat sa se dezbrace singur in baie, sa se spele, sa curete pe jos pe unde a murdarit si la sfarsit sa-si spele chiloteii. Asta se intampla sambata. Sa vedem daca avem vreun rezultat sau trecem iar la spalat. Maine mergem sa ne operam de polipi. La 7:00 ne prezentam la spital. Pupici la toti. Maadi si Calin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI, taurasilor.[bis][bis][bis] Sa cresteti mari si sanatosi si tot asa cuminti ca si pana acum. Iar tie Gabi tot ce-ti doresti si mai ales liniste sufleteasca. [pup][pup]. Cred ca inca sarbatoriti.[roker] Maadi mult succes si multa sanatate. Sa va faceti repede bine si sa vii sa ne povestest cum a fost. Noi murim de caldura. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit am scapat si de polipi! Calin a fost un viteaz si un cuminte. Nu a plans aproape deloc, putin doar cand s-a trezit din anestezie si a spus ca i se invarteste capul. L-a operat la 9:30 si la 12:30 eram deja acasa. Acum ne pregatim pentru inghetata cea mare si mult promisa. Eu mi-am luat concediu medical si pana luni stau cu el, sa-i "caut in cornite". A devenit un santajist de prima clasa. Cand nu-i convine ceva incepe ca il doare gurita. Aseara cand a zbughit-o din pat si l-am gasit la calculator, (eu fiind sub dus)l-am intrebat unde ar trebuie el sa fie la ora asta (era vreo 10:30). Raspunsul a fost: LA MARE! Azi am avut o mare realizare, dupa multa rabdare si tutun: am facut la olita si culmea ca era foarte incantat. GabiK - Ce frumoasa luna mai aveti! Sa fiti sanatosi, sa aveti noroc cu carul si sa fiti fericiti! Va pupic, Maadi si Calin (19.07.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va invit la o [berica] pt. ca in acest weekend sarbatorim Zilele Satmarului. Cine vine?[fuga] Maadi ma bucur ca totul a iesit bine. Si eu i-as cauta in cornite la al meu daca ar fi fost asa un curajos. Din pacate mie imi trebuie o tona de curaj ca sa-i scot polipii sau macar sa ma gandesc la asta. Vad ca ati progresat si cu olita. Ce bine de voi. Trebuie sa ma reapuc si eu de fumat daca zici ca asta ajuta . Dar ce ma fac cu santajistul meu mic, care imi spune: "Gabi, si eu te iubesc tare-tare. Vii sa ma stergi? Ca am facut kk pe mine." Cum sa ma enervez cand incepe asa frumos? Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"La multi ani!" tuturor copilasilor, sa creasca mari si sanatosi! Gabella - Daca eram mai aproape, nu as mai fi stat pe ganduri si veneam sa beau o bere cu tine. Oricum, nu te-am lasat singura si am sarbatorit si noi la Bucuresti tot cu bere.[berica] Noi ne pregatim sa plecam la munte in acest we. Bagajele le-am facut de ieri, doar sa le luam si o zbughim. Calin este OK si abia asteapta sa-si faca acolo de cap, fara prea mari restrictii. Un we frumos sa aveti! Pupici, Maadi si Calin (19.07.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum a fost la munte Maadi? Ma bucur ca sunteti bine dupa operatie. Andrei a facut o amigdalita purulenta dar acuma e bine. L-am gasit intr-o zi cand am venit de la lucru cu febra de 40,1 si m-am speriat destul de tare . Bine ca am scapat. Voi ce mai faceti? Oare pe unde o fi GabiK. ? Ca nu mai da nici un semn de viata. Gabriela si Andrei(22.06.2004) [url="http://new.photos.yahoo.com/gabipap77/album"]Andreiucu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabella - Cum se mai simte Andrei? Va doresc din tot sufletul sanatate multa! Noi suntem bine dupa operatie, dar in schimb am facut enteroviroza. Aseara ne-am petrecut noaptea pe olita. Noroc ca ne-am obisnuit cu ea. Asa ca suntem pe regim, saruri de hidratare, biseptol si altele de gen. Toate astea dupa un super we la munte, cu vreme superba si zburdat in voie fara restrictii prea mari. GabiK cred ca este mai mult pe la Oradence. O mai asteptam si pe aici. Cum stati cu serbarile la gradinita? Noi suntem in urma rau cu repetitiile, nu ca ar ajuta mare lucru. Odata ajunsi pe scena tot se impotmolesc, uita replicile sau stalcesc cuvintele. Dar tocmai atunci sunt atat de dulci si de haiosi. Eu am inceput sa fac rost de costume ptr. copii prietenilor, avand in vedere ca lucrez in teatru. Sa vad lui Calin ce-i voi face, ca inca nu stiu ce rol va avea. Pupici la toata lumea si multa sanatate la micutii bolnaviori. Maadi si Calin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...