Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Maternitatea din Medgidia


Recommended Posts

Cami, alege sa nasti cu sotul "doamnei".Cu mine personal s-a purtat urat la consultatie, iar o mamica careia i-a facut cezariana a avut mari probleme cu cusatura.De sotul ei am auzit numai de bine, iar maternitatea e excelenta.D-na doctor Barsu, sefa neonatologiei e super. Arabela, mama lui Victor si a lui Mihai [url="http://www.flickr.com/photos/11775702@N07/"]poze[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/27370307@N06/?savedsettings=2550155157#photo2550155157/"]Saru Dornei 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da mai draga mea .... dar cum sa trec eu acum in luna a 7-a de la ea la el???? explicati-mi si mie ... ca cine stie ce zice apoi .... ca nu mi-a placut de ea .... etc ... ma voi gandi bine oricum .... mai astept pareri despre maternitate si doctorita balasa [gravi]24+[fetita]ANTONIA IOANA Camelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami , daca rei s anasti la Medgidia mergi cu toata increderea ,dar nu la BALASA, LA NICI UNUL DIN EI . Eu am nascut acolo in august 2008 ,cu Belcin . Cat a stat in maternitate ,nu am auzit lucruri frumoase despre sotii Balasa , ba mai mult am vazut doua cusaturi de cezariene efectuate de "renumita" echipa..........cizmaria e arta pe langa ce facusera ei acolo. Asta este parerea mea,tu faci ce crezi mai bine. Cat despre medic ,nu e tarziu ,mergi la dr. Belcin Anca ,eu am ajuns la ea in 30 saptamani de sarcina si nu a comentat nimik ..stiu cazuri care au mers la ea si mai tarziu . E artista ..din punct de vedere al chirurgiei ...TOT RESPECTUL MEU . Operatia mea ,la un an si 2 luni abia ,abia se mai vede o dunga fff fina si mica si fff jos facuta incizia ( desii bebe a avut 3.800 gr), nu are tarif ca alti medici ,e f atenta cu fiecare noua mamica ...cat despre asistentele/moasele din echipa ei ...SUPER ,SUPER. Sanatate . Daca mai vrei alte detalii...cu placere. Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.flickr.com/photos/15354374@N06/show/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...