Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum va intelegeti cu prietenii sotului


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Initial creeata de valicalin
sotul meu prin narura meseriei pe care o are ,are multi prieteni,unii mai buni altii mai interesati ,astia sunt.eu nu-i prea "inghit" pt ca multi incearca sa profite de el.asa sunt toate nevestele?nu le suportam prietenii sotilor? calinv
Cam asa si pe la noi. Dar i-a mai selectat si el, pana nu am mai ramas aprope nici unul...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma intelegeam in general bine cu prietenii lui. Chiar si acum dupa divort, tin legatura cu ei, el s-a indepartat de ei... Insa aveam si eu un ghimpe, unul dintre prieteni, un tip care provine dintr-o familie buna, insa are un anturaj foarte dubios, un afemeiat, cu un limbaj adecvat... noah, pe asta nu l-am tolerat, de fapt acest om a fost unul din motivele pt care am divortat. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Care prieteni?? Sotul meu dupa casatorie si-a indeprtat toti prietenii, mai cu seam pe ai mei. Ai lui care erau necasatoriti nu aveau ce cauta in peisaj - este f.f. gelos. Cit despre cupluri, el nu accepta sa comentezi despre cineva ceva (o Barfa cu el) iar apoi sa ai relatii de amicitie sau prietenie. Geva de genul: Nu ti-a placut mobila lor si totusi vrei sa mergem in vizita la ei? Exagerez putin... dar sint f. suparata acum, dar am si dreptate. "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca depinde de prieteni........ Eu nu am nimic impotriva prietenilor sotului dar.....nici nu sare calul cu prieteniile [url="http://community.webshots.com/liliana_28"]Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici[/url] [url="http://www.dropshots.com/liliana_28"]Calinut[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand l-am cunoscut pe sotul meu avea o gasca destul de mare de prieteni care erau si destul de cheflii. La inceput nu i-am placut f mult si sotul meu a observat si a incercat sa ma faca sa-i cunosc pe toti dar fara a merge la prea multe petreceri cu ei. ieseam cu ei doar cand voiam eu. Cu timpul mi-am dat seama ca de fapt sunt persoane destul de cumsecade (bineinteles au mai existat si exceptii), iar un cuplu din gasca au ajuns sa ne fie nasi. nici acum nu putem tine pasul cu ei la distractii, pt ca nu vrem , dar ne petrecem un timp si in compania lor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte bine. si eu cu ai lui, si el cu ai mei. Cheflii, asha cum sint, nu ma deranjeaza - exceptind faptul ca devin shofer la intoarcere...de fiecare data, cu gashka vesela cintind in spate. [bonjovi] Ultima oara chiar ne-a oprit politzia - era pe la 6 dimineatza, dupa ce am batut vreo 3-4 cluburi... Eu eram la volan dar, cind am lasat geamul la mashina, sa ii intind actele, era sa cada bietul politzist pe carosabil: l-au palit asha niste vapori de vin....[alcool][:D] Uite asha m-am trezit eu dis-de-dimineatza la tzol festiv, suflind cu spor in fiola, pe marginea uui bulevard circulat, plin cu lume care pleca la munca!!..... [xx(] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

care prieteni?! eu din cate am citit aici se vorbeste despre amici...si relatii de amicitie... ceea ce pt mine e o diferenta!!! prieten e un lucru sfant....e cel care ramane alaturi de tine cand iti e greu!si invers,evident! prin urmare prieteni lui sunt si prietenii mei si viceversa.......si chiar daca unul m-a suparat vreodata,ca deh, se mai intampla, am cautat sa inteleg si sa merg mai departe daca pt el persoana aceea e importanta....sigur,aici vorbesc despre prieteni adevarati...si nu despre amici! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...