Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (61)


Recommended Posts

Maria_rubi de ce nu se mai satura fata?ca papa mai des?Nu ia in greutate?Eu zic sa continui s-o alaptezi la cerere(dar nu mai des de 1 ora jumate intre supturi) si sa vezi ca in timp isi va regla mesele, si nici nevoie de suplimente de formula nu va mai fi cazul sa-i dai.... De Trif sunt f multumita, preturile sunt ok....iar mobila a iesit super! Flavia ti-am trimis PM!Nr. e acelasi(de tel. RDS). [pup]...s-a tezit bebelinul mic! Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am uitat sa va spun ce ametita sunt ... i-am trimis SMS la Ada cu adresa lui Gabi, da am uitat sa-i spun la ce ora. Vorbesc cu Gabi, mi-asduc aminte si ii trimit un alt SMS la Ada cu ora la care ne intalnim si ... ma suna Ada [:D], ca sa nu-i mai trimit un SMS, cu ziua in care ne intalnim [:-)))][:-)))]. Cred ca unul din neuronii mei a luat-o la sanatoasa [:D]. Dau recompensa gasitorului [:-)))] .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Intru si eu putin ca Ana-Maria e prin vecini,asa ca hop si eu la calculator. Gabi,eu chiar nu pot sa vin ca joi am sedinta de la ora 6,acuma au mutat-o joia de la 6,cind a fost intilnirea la Flavia martea,atunci iar am avut sedinta si uite eu tot asa,dar poate daca vine timpul frumos si o fi si ziua mai lunga o sa reusesc si eu sa vin la vreo intilnire.Da m-am facut mai deschis la par nu e chiar blond,dar pe acolo. Carmen tortul a fost de fructe,de la ei toata lumea a zis ca a fost foarte bun,eu chiar nu am reusit sa mai gust,Ana-Maria acuma tot timpul ne inebuneste cu suflatul in luminare,numai despre asta vorbeste,sanatate multa lui Mel. Ioana chiar si eu vreau poze de la casuta voastra. Va las ca a venit odrasla acasa [b][mamica]Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria[copil]http://community.webshots.com/album/556392092EbZYKE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, acum seara i-am dat si eu completare. I-am facut baita apoi am cantarit-o inainte si dupa ce i-am dat sa pape. A mancat cam vreo jumatate de ora sau mai mult si doar 50 g. Si tot plangea, o puneam la san, tragea de doua ori si iar plangea. Atunci am incercat sa trag cu pompa si abia abia au iesit vreo doi stropi de lapte. Asa ca i-am dat completare, a papat 75 g si a adormit. Multumesc mult de tot, sfaturile voastre ma ajuta mult mult de tot, invat si eu din experienta voastra. [pup] Ioana, ma bucur mult ca esti multumita de Trif. Poze cu mobila, ceva...? [patut] Maria si Mara [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A adormic piticul meu si repede am fugit la calculator Ioana am vazut pozele cu casuta voastra ,a-ti aranjat fain bucataria ,chiar ca arata bine chiar daca e mai micuta ,si soacra mea sta tot intr-un apartament ca al vostru la x uri. Se va obisnui si Alessi cu timpul ,vreau sa spun ca si mi-e mi-a fost shod cand m-am mutat in Vlaicu tot vroiam sa merg in Micalaca la mami. Carmen felicitari pt prima zi de lucru Maria am vazut pozele cu Mara ,ce micuta e si parca seamana cu tati sau mi se pare?.Atat de repede trece timpul ,si David e deja tot mai maricel Diana,Gabi ,Flavia vin si eu la intalneala ,de data asta numai am nici o masea care sa ma chinuie.Gabi trimite-mi te rog si mi-e adresa ,am retinut bine joi la 18 ,intreb ca am citit asa printre randuri si era vorba si de vineri ,si poate ma afisez la usa ta vineri la 18.[:D] Gabi am vazut pozele cu Ioana ea e fata lu'tati ,iar Tudor seamana perfect cu tine. Ildi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria incearca sa vezi cum te-au sfatuit mamicile care mai alapteaza ,adica sa o pui cat mai des la san ,eu iti spun din experienta mea urata ...,ca la mine n-a mers treaba degeaba i-l puneam ca tot nu se umplea sanul efectiv dupa 3 ore (la inceput)cand trebuia sa suga nu avea ce .Dar vreau sa-ti spun ca eu de la bun inceput nu am avut lapte destul ,poate am sanii mai mici si de aia ,foarte putin s-au marit deci lapte de unde sa fie ,dar totusi am alaptat pana la 4 luni plus i-am dat completare .Offf iar mi-am adus aminte [bang][bang][bang] atat de mult am suferit pt chestia asta ,m-am simtit atat de prost ca nu sunt in stare sa-i dau copilului cei mai bun ,dar asta-i viata ,de data asta nesansa a fost de partea mea. Spunandu-i cuiva parca ma simt mai bine.Sper ca tu sa fi mai norocoasa si sa-i dai Marei papa bun. [pup] Ildi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, vezi ca daca nu reusesti sa scoti cu pompa nu inseamna ca nu ai lapte. Si eu asa am crezut la inceput da nu e asa. Eu azi, de ex., am incercat sa ma mulg ca sa am lapte pt sambata cand mergem la o nunta si nu am reusit sa scot mai nimic, apoi am incercat cum mi-a spus o mamica de la Bucurii se sept.-Oct 2006, adica sa stimulez sanul cu degetele umede si am reusit 45 de ml. Intrebare, Diana, Bogdi are hemangiom (asa parca ii zice) in spate la ceafa si acum am observat ca parca e mai mare ca dimensiune si mai rosu. Ce stii despre asta? [mamica] de [bb] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006) [foto][url="http://community.webshots.com/user/flaviaramona"]poze[/url][foto] [comoara][url="http://www.totsites.com/tot/bogdan_ioan"]Gâza noastrã micã[/url][comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...