Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...??? (61)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] Ioana pt 5 luni. Gabi, am primit PM, mai trebuie sa-i trimit la Ada SMS. Carmen, bafta pe maine. Ioana, eu nu am vazut poze. Unde sunt? Eu am ceva referate de facut pt Sorin asa ca nu am scapat de scoala. Am fost la tara si a fost ok, Nogdi a fost fascinat de pisica. [mamica] de [bb] Bogdan cel nazdravan (05.09.2006) [foto][url="http://community.webshots.com/user/flaviaramona"]poze[/url][foto] [comoara][url="http://www.totsites.com/tot/bogdan_ioan"]Gâza noastrã micã[/url][comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria_rubi pune-o pe bebelina la sanul ala cu probleme prima data sa suga(adik cand ii e foame sa o pui intai la sanul cu baiuri), sa desfunde canalul, ca dc zici ca e mai tare unde te doare , e vreun nodul....o sa-l rezolve Mara[;)], numai sa-i fie foame tare[:D]. Trif ne-a facut mobila...si de bucatarie, si de dormitor, si dulapul de pe hol. Diana acum chiar imi place bucataria ca e asa mica[:D]....la inceput nu mi-a placut...dar acum asa mobilata mi-e tare draga[:D].... Flavia am pus pozele, apoi le-am scos(spionii sunt in plina actiune[:D])....ti le trimit in email sa le vezi dc vrei. Noapte buna Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana si eu ca Flavia am cautat de m-am zapacit pozele tale .[alcool]Trimite-mi si mie. Carmen chiar asa periculoase sunt clatitele pentru Uvi? poti sa le faci cu faina integrala. Eu as le fac si sunt chiar mai bune decat cu faina alba. Noi si paine numai neagra mancam. Spor la munca! terorista ta ica seamana cu Tudor . Si el tot asa vrea sa le faca pe toate singur. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioana felicitari pt casa noua!sa o stapaniti sanatosi! gabi eu nu cred ca ajung de data asta la intalnire,mai am de stat in pat pana mi se ridica placenta asta de tot.de azi teoretic o sa am un laptop si nu ma mai dau jos din pat.mi-e ciuda ca nu pot si eu sa ma duc prin magazine sa-i iau lui "valentinul" meu ceva....dar imi vine si mie randul la plimbari... mari rubi micutza e tare dragalasha.in poza in care sta pe o parte e o minune! va doresc la toate o saptamana fff rumoasa! alina [gravi]16+ de sarcina cu o [fetita]la purtator...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o zi,la usa unei batrane bate un domn,elegant imbracat,cu un aspirator in mana. Nici n-apuca batrana sa deschida,ca tipu incepe: - As dori sa va prezint cel mai performant aspirator... In timp ce vorbea,arunca pe covorul din holul casei o cantitate considerabila de balegar,explicand: - Stati linistita,daca acest aspirator nu curata TOT ce se afla pe covor,promit ca mananc eu ce ramane! Dupa ce asculta toata povetea,tremurand de nervi,batrana ii raspunde: - Sper ca ai pofta,ca nu am curent de azi-dimineata!!! [:D][pup] Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...