Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! (67)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saliu fetelor am citit si eu cu sufletul la gura toata arhiva aia cu bun de consum...nasol...si noua ne place Dots da ii dadeam rar.oare Kinder Pingui cum e? Olim , m-ai impuscat cu branza cu mucegai, tocmai am savurat aseara un pui cu o tona de sos de gorgonzola la Lugano ...deliciossss!da in rest nu ma indop cu br cu mucegai.in schimb la fata tare ii place aia topita[bang] apropo de Lugano ai papat Roxa puiu ala bestial?io l-am luat cu ciuperci nu cu cartofi!data viitoare propun sa ne vedem la Lugano deis preturile is destul de piperate.oricum mi-a placut cum au amenat restaurantul de Valentines! Rolo f dragutze pozele si burtica[:D]e maricica inteleg de ce ti-e greu dar sanatoase sa fiti! si mie imi plac numele amandoua, al doilea se intelege mai clar de ce[il] legat de producatorii de mezeluri, care sunt clientii nostri la etichete pot confirma calitatea si igiena in halele de fabricatie ale Aldis si Cris Tim.la restu nu ma pronunt. apropo Olim, la lactate-iaurturi care sunt mai ok?e nasoala gelatina din ele ca tot marseaza pe asta cei de la La Dorna. Codruta foarte faine si pozele voastre , sunteti tare frumosi echipati si mi-e dor de zapada desi nu sunt fan schiat.da o tavaleala tot as trage[:D] va pup, mai viu Cristiana [gravi] cu bebica si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori si 8 luni) [url="http://photos.yahoo.com/thea_alexia"]Thea Alexia[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristiana_gavris/album?.dir=/a221re2"]noi si Roma 2006[/url] [url="http://www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0"]la mare 2005[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No serus fetelor, Am o stare de totala moleseala, mi se pare un efort imens si sa scriu la calculator daramite sa ma ridic de pe scaun. Am baut o cafea de dimineata dar cred ca mai rau mi-a facut. M-am dezobisnuit de baut cafea dimineata si cred ca acum isi face efectul dar pe invers. Oare pot sa beau un red bull? Cristiana, Roxa sa inteleg ca v-ati distrat bine la Lugano aseara? Cristiana mi-ai facut pofta cu puiul cu gorgonzola. Roxana am vorbit aseara cu Serban la telefon dar nu prea mult ca voia cu Bodanu si s-or conversat amandoi de gradi si de buni Angela. Era tare incantat ca doarme la buna-sa si ca i-o aratat trenurile. Ne mai povestim mai incolo, pupici la toate rolo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor[bis] Rolo, frumoas burtica, sa ai o fetita frumoasa sanatoasa si sa iti aduca muulteee bucurii[bis] carrie, si pe a ta papusa o asteptam,[bis] cat despre branza mucegaita e bine sa o evitati cat puteti, dar sa mancati asa de-o pofta , nu cred sa fie prea rau. carrie, nu as putea sa iti dau un nume de firma, deoarece eu am nu prea cunosc firmele de la Cluj.Am fost la Napolact in vizita unde a fost destul de ok, care este si Milli, la Dorna, nu i-am facut analize, deci nu pot sa ma pronunt, in rest cam toate is aiurea, mai ales iaurturile cu fructe, iar despre Danone, eu il evit peste tot in lume[:D]personal nu ma atrage deloc. va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim [pup] multzumesc. Acuma dupa pupici si o [sm] Pai pai tu ma torturezi psihic. Eu credeam ca iaurtul danone e ok. am evitat mili ca mi se parea ca are gust de faina iar danonele mi se parea sanatos. Si credeam ca Danonino se recomanda celor mici. [mariaj] Nu mai stiu ce sa zic/cred. rolo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai incearca sa amanci doar natural, adica facut de tine acasa.Cel din comert e plin de tampenii, chiar si cele mai bune marci.Am inteles ca danone creeaza o dependenta, mai ales cu danonino la copii.Asa ca evita-le cat poti, mai ales acum ca esti insarcinata.Oricum vad ca te-ai cam umplut de "bunatati" pe perioada sarcinii. [V] Important e sa fie Ileana Teodorasanatoasa si sa iti aduca bucurii multe[pup].Macar pe ultuima suta de metrii , redu din ele[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi mi-am luat o pereche de pantofi comozi si de calitate dar tare batranesti.Cand am ajuns acasa mi-am dat seama.Ma consolez cu ideea ca ii pot purta la pantaloni si au fost foarte ieftini 80 ron(redusi de la 159) Olim eu am incercat sa mananc iaurturi de la Napolact dar ma doare stomacul si ma balonez grozav.La fel pateste si sotul meu.Lui Razvan nici macar nu ii plac cum miroase.Mananca numai cremoso de la Danone iar de danonino nici nu vrea sa auda.Iaurtul facut in casa e groaznic daca il faci din lapte de cumparat.E cam greu sa alegi ce mananci. Rolo nu e bun red bull mai bine o cafeluta. [url="http://community.webshots.com/user/ubi19"]Razvan(07 martie 2004)[/url][testoasa] si mami[vampa] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim "bunatatile" de pe fata le am de vo 10 ani si acum e muuuult mai bine. Chiar mi-a priit sarcina (si) la capitolul asta. Despre iaurt sunt de acord cu Stanca. Nu prea iese bun cel facut in casa, in plus laptele fiind din comert probabil e acelasi lucru. Eu am mai avut norocul la capitolul asta ca sotul fiind din Comarnic (care e un sat cu veleitati de oras [:D] , sa nu ma spuneti la sotzu' ca ma [bruta]) mi-au mai cumparat socrii de pe la vecini, lapte dulce si lapte batut, de alea naturale insa odata pe luna nu prea se pune. La mine lactatele sunt pe primul loc. Nu cred ca exista vre-un soi de aliment facut din lapte care sa nu imi placa. Iar lapte bag in medie 2 l pe zi. Evident ca o sa fiu mult mai selectiva de acuma insa sincer nefiind o mare bucatareasa, nu stiu sigur cat se va schimba in bine alimentatia mea. rolo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...