Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz! (67)


Recommended Posts

Neatza! Mai! Ieri v-ati intalnit cu copchii cu tot?? dani a inceput sa manance ca haplea. Ieri a mancat tocanita de pui, cu ciuperci si mamaliga, cu supliment de mamaliga cu sos de tocana. Asta dupa ce la vecina a mancat un copan de pui si o banana...[alcool] Acum sta pe olita ca s-a foit Mihai si l-a trezit. Mai vin io... mamica fericita de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/svety_c/album"]Dany-boy (apetitus continuus)[patut][/url] [url="http://www.dropshots.com/svety"][tv][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetelor ieri nu eram hotarata sa vin la intalnire sau sa ma duc la cosmetica (n-am mai fost de vreo 6 luni)...in final am mers la cosmetica (mi-am aranjat ochii doar pensat +vopsit)[8D] sa va povestesc cum mi-am petrecut ultima saptamana: totul a inceput cu o durere de masea-care de altfel nu mai era masea ci doar un "ciot" cu radacina- stomatoloaga mea imi spusese ca va trebui scoasa...dar eu desteapta [:D] am zis sigur gasesc eu alt stomatolog mai bun care zice ca nu tre' scoasa si imi pune un cuiut pe ea .....dar nu mai suport durerea [bang] si merg la alt stomatolog "foarte bun" [bang]...se uita ala zice "trebuie de urgenta extrasa"...io ca proasta zic "sigur orice ..sa scap de durere doar"....no purcede la treaba d-nul dr. da cu dalta [bang] mi-o crapa in 3 sau 4[bang] ...nu mai stiu cate radacini avea si le scoate pe rand radacinile...nu ma doare prea tare [alcool]...platesc (destul de mult 65 RON) si il intreb daca ma doare ce sa iau ?cat timp nu mananc? etc. el imi raspunde in 2 peri :"nu cred ca o sa va doara dar daca totusi va doare luati un algocalmin si nu mancati 1 ora"...OK...peste 1 ora dureri groaznice [audinti] bag algocalmine...a doua zi la fel trec la ketorol...imi simt gingia tare...ceva nu e in regula...a treia zi -vinerea trecuta- ma hotarasc dupa serviciu sa merg la urgenta -stiam ca in we voi fi singura cu Norbert pt. ca sotzul pleca in delegatie-...la urgenta dr. de serviciu ma chestioneaza apoi suna chirurgul ...ma speriu [alcool]...vine chirurgul zice pai ati facut o alveolita postextractionala...ma gandesc io suna simplu nu poate fi chiar asa rau [alcool]...dai anestezic + imi taie gingia +chiureteaza locul+ pune o mesa iodoforma ..."D-na de azi incepand ne intalnim in fiecare zi timp de 5 zile sa va schimb mesa" [:0][:(].....si astfel m-am chinuit io timp de 5 zile...apoi a venit intr-un sfarsit si ultima zi de mesa...chirurgul nu e dar imi scoate mesa o colega de-a lui ...zice ca s-a vindecat f. bine..mai zgandare putin sa-mi curga sange si ma lasa sa plec ..peste 1 zi jumate simt ceva acolo dar nu ma mai doare dau cu limba si se desprinde ceva [:0] o bucata de mesa...au uitat-o acolo [ups] am extras-o eu s i am sunat-o pe dr. care a fost doar miere ca-i pare rau dar nu a vazut-o si sa stau linistita ca nu se va reinfecta [dint][alcool] concluzia: mai bine mai nasc o data decat sa trebuiasca sa merg la dentist [:D] + aveti grija pe la ce stomatologi mergeti si nu va neglijati dintii [dint] a si comentariul lui Norbert la faza cu maseaua scoasa :"mamei i-au scos maseaua i-o repara si io pun inapoi" sau "nu fi suparata mami ca iti vor pune o masea nou noutza mov!!!"[:D] Svety am mai patit-o si eu cu masina de spalat timp de 6 ani nu am "stricat-o" niciodata si acum de o luna in fiecare sapt. treb. sa o desfaca sotzul pt ca am uitat diverse in buzunare bani, agrafe de birou, jucarii maruntzele [bang][:D] va pup mai revin ...cu povesti mai scurte daca mai am timp adriana vroiam sa-ti cer sa-mi comanzi un afisaj pt. masina de spalat Daewoo DWF 55 parca?? zi-mi daca poti si daca se intelege care model..[flo] mama de ingeras Norbert (07 dec 2003) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/jozsae/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetelor! Iooooii Erika, draga, ce-ai mai patimit! [xx(] imi pare rau sa aud asa ceva. Bine ca ai scapat...uff!! Svety, doar eu am fost cu copilul, nu am avut cu cine sa-l las si daca treceam pe acasa dura prea mult pana ajungeam inapoi la restaurant. M-am simtit bine, in ciuda faptului ca Serban s-a plictisit la un moment dat. Faza haioasa a fost aia cu "mami vreau pishu" ... copilul meu a fost fermecat de apa albastra care curgea la toaleta si de suportul de hartie igienica si dupa 5 minute de la prima tura la buda s-a cerut si a doua oara. Eu nu l-am crezut si l-am ignorat, iar el cand s-a cerut a treia oara la pishu a zbierat. Noroc ca eram doar noi 3 si chelnerii, altfel [hippi]. Va las ca am ceva de lucru mai urgent...poate mai trec pana diseara... Pupici tuturor, Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si eu intr-un fianl la intalneala...eu sincer tare m-am bucurat ca v-am cunoscut si sper sa mai pot veni si cu alta ocazie. sunt eu mai timida de felul meu dar...pana la urma a fost ok. serban e un scump si un dulce. noroc ca nu era multa lume in restaurant, asa ca s-a putut "desfasura" [:D] erika am nevoie de modelul exact al aparatului, altfel o sa vina cine stie ce. intreaba-l pe levi el stie exact ce trebuie. de daewoo nu ne mai ocupam dar sa vedem ce putem face, ca relatia mai exista. da' ce patanie ai mai avut si tu [:0]. sper ca-ti schimbi stomatologul, nu? Adriana & [url="http://community.webshots.com/user/ad_rianna71"]Bianca si Tudor[/url] (03.11.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Svety tare faza cu masina de spalat. Scuze ca m-am amuzat teribil ca stiu ce nasol e sa aduni apa de pe jos. Eu cred ca il aruncam pe mickie cat colo, mama lui. Carrie multzu ca mai aflu si eu de "dragalaseniile" lu nepotu-mio. Roxana [8]. Daca vrei sa stii de ce citeste propozitia de mai sus. Io is varza, nu mai rezist mult. Ma tortureaza fii-mea ca in filmul Alliens. Ma doare burta de nu mai pot. Cateodata am senzatia ca o sa plezneasca burta si o sa iasa prin crapatura. Nu mai stiu cum sa stau ca nicicum nu ii mai place.Si mai am mai bine de o luna. Va las acuma, da' va mai vizitez eu mai incolo rolo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[bis] jozsaerika, important e ca esti bine.Trebuia sa il ameninti pe medic cu o denuntie, poate iti mai repara ceva pe viitor.. gratis[:D] svety,tare faza cu jucaria.Si eu am patit-o odata cu arcul de la sutien, noroc ca a fost sotul acasa[:D] roxana,dulce Sarben al tau, pai daca e curios baiatul sa vada apa albastra[;)] va pup pe toate si va doresc un wek frumos[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagici, Vi s-a intamplat sa aveti reactii adverse la forum? Vreau sa zic asa, cautand informatii despre ceva ce te macina, gasesti locul, parcurgi replicile date si in final in loc sa fii mai usurat (ca doara stii mai multe!) te simti infricosat si pierdut in spatiu? Mie mi s-a intamplat si consecinta a fost ca n-am mai dat pe acolo. Ca un fel de "poate nu ma molipsesc". Ce ciudatenie firea omului!? Ma rog, a racilor sau poate ... doar a mea [alcool] Acum ma zbat [indecis] intre "ce nu stii nu te omoara" si "un om informat isi controleaza destinul" Ia meditati in weekend si cu intelepciunea dovedita deja bagati niste pareri [grup] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cit mi-as fii dorit sa va cunosc!Nu va spun de ce nu am venit ca mi-e jena.Data viitoare sper sa nu lipsesc din aceleasi motive.[mariaj] Erika scumpa prin ce-ai trecut,Doamne Dumnezeule.Eu cind aud de extractii ma ia cu fiori,nu de alta dar si eu sint patita rau de tot. Svety,tare faza cu masina de spalat. Andrei e mai bine,e vioi dar iarasi s-a lasat cu o tusa productiva de care cine stie cind o sa scapam.I-am cumparat ceai de scai vinat,am auzit ca e f.bun,acum astept sa vad ceva rezultate. Va[pup] pe toate. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, stiam si eu ca-i bun ceaiul de scai. Rolo, asa am rabdart si eu. Din luna a VII-a. In ultima luna am tras cu injectii de nos-pa zilnic ca nu mai puteam. Mergeam la servici si ma apucau durerile pe drum ma opream si cica ma zgaiam in vitrine, dar eram paralizata de durere. Apoi treceau. Cand m-am prezentata la cezariana ca nu mai puteam si sosise termenul (eram programata la cez.), m-a trimis acasa ca nu-i vremea. Cica mai aveam 2 sapt. Am stat o sapt. cu diazepam si nos-pa - dupa doctor citire - si apoi m-am dus nerfosa raaau. Aveam sarcina suprapurtata, nu mult dar Dani era super lenes. Cuminte[:D]. Simona, stiu ca Roxa noastra a avut ceva altercatii cu o gagica...[alcool]. No Roxa, am zis din casa[alcool] mamica fericita de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/svety_c/album"]Dany-boy (apetitus continuus)[patut][/url] [url="http://www.dropshots.com/svety"][tv][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...