Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CLUBUL MANELISTELOR ( 6 )


Recommended Posts

Ciao fetelor [hia] dragelor [;)] ! Doinito draga asa este mie-mi place sa gatesc , iar alor mei le place sa infulece...[:D] ! Doar ca dupa ultimele analize ale sotului , s-a adeverit faptul ca are colesterooooool [bang] si saracu de el nu mai poate manca tot ce-i bun [q] ! E tare necajit si eu la fel ptr el ptr ca nu le prea are cu "dieta" de nici o culoare din pacate , deci nu stiu cum o fi pe parcurs . In orice caz , va trebui sa fie tare intelegator si sa pape si legume , fructe , macaroane fara sos de rosii cu cascaval , lactate si de ce nu piept de pui (fara grasime [wow]) si mai ales peste (astea toate nu-i place deloc)...si eu imi dau cu capu de [bang] zilnic cu ce sa le "alint" gusturile ! Pesemne a trecut baba cu colacii , gata cu bucatareala gustoasa ! Trecem cu totii la dieta ! Da incepem de...luni ca tot omul nu [:D] ? Ce mai face Dan ? Multa sanatate si bucurii ii doresc si tie la fel si multa putere ! Ziua "Z" se apropie cu pasi grabiti ! N-am avut timp sa trag cu ochiul la parcursul tau , in privinta asta , unde te situezi in momentul de fata , referitor la CHINA ? Mi-ar place sa stiu ca totul e bine si spune-mi si mie cum pot face sa trimit ceva banuti si eu ? Va [pup] pe amandoi si va doresc mult curaj si putere ca sa perseverati cu bine in tot ce va doriti ! Sa dea Domnul sa fie bine [^] Niponelu' mic si drag , mai da tu te distrezi nu gluma , ia-uzi dom'le statui egiptiene , faraoni...da nu ti-e frica de ele ? Ca pe mine ma impresioneaza toate astea , nu'sh de ce [ups] ? In orice caz iti doresc sa apreciezi aceasta vizita , duminica placuta si mii de [pup]-ici tie si printesei [;)] ! Noi maine suntem ca belferii , mancam la socrela , timpul nu e frumos afara , deci nu ne permitem s-o luam din loc . Dar imediat cum se va putea nu vom sta prea mult pe ganduri si-o roim noi pe undeva ! Dupa masa vom iesi , mergem in vizita la o prietena , sotul ei are nevoie de-al meu , ptr calculatorul care e in pana si sigur ne va invita la cina deseara , deci...cam asta ar fi planul zilei ! Va [pup] dulce pe toate si va doresc momente extraordinare alaturi de cei dragi voua ! A bientôt [hia] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene...Alexandre... De ce toti spun ca eu sunt mic doar 7 ani am implinit...(22-sept'99) [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos"]amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aillene, eu stiu o reteta simpla pentru ca sa scada colesterolul! La voi gasesti sfecla rosie?se bea trei pahare pe zi de suc de sfecla rosie, paharul trebuie sa aiba 250 ml.Se curata sfecla de coaja , se spala si apoi se face cu presa de fructe!Dupa doua , trei saptamani se fac analizele, sa se verifice valorile colesterolului. Va pup pe toate!Eu am program normal...bucatareala, putin somn la pranz si cam atat! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doinitzo e [cool] ideea ta , reteta sunt sigura ca trebuie sa dea rezultate bune , doar ca...din pacate sotul meu e taaaaare dificil [mariaj] ! De asta-mi fac eu griji , nu manca tot ce e legume , salate , cruditati , fructe ...! Dar mai sa-i fac sfecla rosie (exista si la noi bineinteles , mie-mi place si cumpar gata facuta , am inteles din ce-ai scris ca trebuie facuta nefiarta totusi , nu ?)! Infine , om trai s-om vedea , va fi extrem de greu cu el crede-ma [V] . Sper sa inteleaga ca altfel nu-l vad prea bine ! [pup]-ici dulci la cele mai frumoase maneliste si o duminica frumoasa ca si voi , va doresc ! Fug la [dus] ca m-asteapta trupa , si io-s inca-n pijama [:I] ! Duminica sunt tare "intarziata" , parca-s bagata-n barlog si nu mai am chef sa ies . Da cand ma gandesc la "gnochi" lui socrela , imposibil sa rezist [pofta] ! Ia uite aici : [url="http://www.prezzemoloefinocchio.it/modules/wfsection/article.php?articleid=2478"]gnocchi[/url] ...delicioase ! [pup]-ici dulci la toate si sa cante maneluta [;)] ![hia] "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene...Alexandre... De ce toti spun ca eu sunt mic doar 7 ani am implinit...(22-sept'99) [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos"]amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...