Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexyy (104)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Trimise - 09/02/2007 : 14:26:08 Buna la sexoasele DC Danelutza ideea ! Am s-o incerc , data viitoare ! E drept ca nu m-am gandit niciodata la versiunea asta ! E cam "barbar" dar cred ca merita efortul ! Voi incerca sa vad din curiozitate ce va iesi ! M-ai facut sa rad cu lacrimi cand mi-ai spus ca vei face asa cu kk fetitei tale saracuta de ea "niuuuuuu-niuuuuuu" cand vede kk hm ? Ce dulce-i Te ca-mi esti draga , mereu ma bagi in zama , chiar daca nu vin prea des pe la voi ! Defapt sa va spun un secret...toate-mi sunteti dragi ptr ca sunteti simpatice si ciripiti mult de nu va poate ajunge omu' din urma...dar nu-i bai , va fugarim noi cum putem , nu ? Liana , ai grija de burtica , vad ca ai cam inceput cu bantuiala pe net in loc sa stai linistita-n patucul caldut , viu si io cu , ha ha ha mi-a venit si mie randu' (glumezesc , stii tu ) Ciao la fete cucuiete si un weeeeeek-eeeeen cat mai formidabil va doresc si -ici cu duiumul ! "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene...Alexandre... De ce toti spun ca eu sunt mic doar 7 ani am implinit...(22-sept'99) amintiri L-am gasit in cap. trecut MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a luat iubi permisul! [bis][bis] alexa si mami [pahar] ange [pahar] bimilit [pahar] cgaby [pahar] Crismir [pahar] Dana_ch [pahar] Danelutza [pahar] diadaniela [pahar] doinabita [pahar] delphin [pahar] Emilly [pahar] georgi75 [pahar] Liana30 [pepsi] mariussimiuc [pahar] maria2mami [pahar] mikiriki [pahar] OlgaTarziu [pahar] pufymic [pahar] simo al jaafari [pepsi] zfcristina [pahar] [cheers] Simona [gravi]14+ [am] Mara/Matei [url="http://new.photos.yahoo.com/simo_al_jaafari/album/576460762356781540"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aileene
Buna la sexoasele DC [:D] Danelutza [cool] ideea ! Am s-o incerc , data viitoare ! E drept ca nu m-am gandit niciodata la versiunea asta ! E cam "barbar" dar cred ca merita efortul ! Voi incerca sa vad din curiozitate ce va iesi [huta] ! M-ai facut sa rad cu lacrimi cand mi-ai spus ca vei face asa cu kk fetitei tale [:-)))][:-)))][:-)))] saracuta de ea "niuuuuuu-niuuuuuu" cand vede kk hm ? Ce dulce-i [;)] Te [pup] ca-mi esti draga , mereu ma bagi in zama , chiar daca nu vin prea des pe la voi ! Defapt sa va spun un secret...toate-mi sunteti dragi ptr ca sunteti simpatice si ciripiti mult de nu va poate ajunge omu' din urma...dar nu-i bai , va fugarim noi cum putem , nu ? Liana , ai grija de burtica , vad ca ai cam inceput cu bantuiala pe net in loc sa stai linistita-n patucul caldut , viu si io cu [neand] , ha ha ha mi-a venit si mie randu' [;)] (glumezesc , stii tu [;)]) Ciao la fete cucuiete si un weeeeeek-eeeeen cat mai formidabil va doresc [flo] si [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]-ici cu duiumul [;)] ! "Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."! Aileene...Alexandre... De ce toti spun ca eu sunt mic doar 7 ani am implinit...(22-sept'99) [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos"]amintiri[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluty! e weekend [bis] simo, felicitari pt permis! ai invatat lectia, nimic nu trece fara un chef mic [pahar] cum mai esti? georgi, de ce stai pitita? m-am SMS-uit si io cu bia, ca ma ingrijorasem. ioana, pove cum e la casa noua. doina, tot cu treburi? dana, noroc ca nu ai avut curent, sa te odihnesti. ce cautai cu noaptea in cap pe net? miha, ceva bun, bun? [copil][url="http://www.tickercentral.com/view/64zu/3.png"]alexa [/url]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...