Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexyy (104)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Corina sanatate multa la bolnaviori. Da retzeta de slabit si la noi [alcool], ca acum mai nou ne ocupam de bucatareala si s-au asezat kilogramele. [:D] Cit despre Flavia, a facut putzina revolutzie pe forum si i-au inchis contul. Ata ete [;)] Iar pe lista s-a facut curatzenie asta toamna [:D] Simo daca ai nasul infundat, tzine un paharutz cu otzet si respira, asha il mai desfunzi. Cuscra vino la mine ca am si apa rece si calda [pup] Monica te tzucam si noi. Lasa ca ai timp de nominalizari cind te mai invechesti la casnicutze [:)] Ma duc sa darim bucataria, adica s-o smotruiesc [curat]
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url]
, poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simo,vezi sa nu infunzi canalizare[zz] mi-a placut rau aia cu creierul care ti-o ia la vale pe nas[:D] dana,am baut 3 pahare de apa si la o ora am mancat 2 sandviciuri cu cascaval[alcool] buna dieta![bang] merg sa ma apuc de smotru[curat] ca vine colegul si brrrrrr ce frica-mi este ca nu e masa pusa si casa luna[:D] ce fac eu azi de mancare? dar dulce? ideei ceva? "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...