Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Chiar nu se poate sa cautam copil?!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by SilvanaPopovici
[bis][bis]Mi-a iesit atestatul!!! [bis] Fetelor, multumesc pt raspunsuri, m-am edificat. Inca nu am gasit copil, de-abia am inceput sa caut. [biz]
Silvana,felicitari din tot sufletul pt.obtinerea atestatului.Sa dea Dumnezeu sa va fie scurta asteptarea si sa gasiti sufletelul care are nevoie de toata dragostea si afectiunea voastra! Cu mult drag, Teo Teodora[gravi]5+ http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/ ,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am lucrat la protectia copilului, nu la adoptii, ci la serviciul care se ocupa si de pregatirea copiilor pentru adoptie (declararea judecatoreasca a abandonului, consimtaminte). Astfel, indirect, am vazut o gramada de cazuri de adoptie. Parerea mea este sa asteptati copiii propusi de DPC. Am asistat la o gramada de cazuri in care "aranjamentele" au fost facute de parintii adoptivi si cred ca nici acum nu au liniste deplina. Este mai bine ca parintii copilului sa nu stie cine sunteti. In personalul de la maternitati, cred ca nu mai este cazul sa va spun, nu trebuie sa aveti incredere. Gura targului este sparta. Chiar daca procedura este anevoioasa trebuie sa aveti rabdare, este cea mai sigura. Mult noroc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...