Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

singur peste ocean


Recommended Posts

Pai ia sa vedem unde nu prezinta incredere...

Emotioanele alea cu sexul, aluzia ca trebuie sa raporteze la el, faprul ca "romancutele" sint "calite" si obisnuite cu cearta si bataia... bleah!

 

Apoi, nu are nici un respect fata de ceilalti care ii sint contradictorii sau care isi exprima un puct de vedere diferit... Pe Marius l-a luat la misto, dar un misto din ala ieftin si de prost gust...

 

Pe "Ocebine" iarasi, pe "coltofeanu" a jignit-o schimonosindu-i nickul spre a implica faptul ca da din clont...

 

Mie imi inspira sentimentul ca este un om imatur, insensibil si nu prea de calitate! In fine...parere personala.

 

 

"pupicei" [:-)))][:-)))]

 

[recevere]

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ANGEL - Cred ca esti nitel deplasat cu afirmatiile pe care le faci, ca si cu emoticoanele.

Fiecare are dreptul la o parere, iar daca despre tine asa cred unii, nu vad de ce i-ai jignii. Poti, insa, sa-i contrazici aratandu-le ca esti altfel, dar nu mai cazul dupa raspunsul tau.

Pacat!

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

 

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am contrazis pe nimeni

cristinutza mama fiecare are dreptul sa creada ce vrea

insa ce ma deranjeaza pe mine mai mult pe forumul asta ca de la o amarata de emoticoana deja catalogheaza omul si chiar e mare PACAT

in rest numai bine la toti

si chiar pupici acum de impacare pt cei care i/am necajit[pup]

 

pa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angel - Emoticoanele astea te duc cu gandul la ceva, iar daca le folosesti e normal ca omul sa le asocieze cu contextul in care apar, nu?

Unele sunt chiar indraznete, mai ales ca vin de la un barbat.

Tu poate nu-ti dai seama.

Nu fii nici critic cu cei care iti spun asta si nici prea sensibil.

Merita sa fi receptiv.[:D]

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

 

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Exista rubrica de matrimoniale la Mica Publicitate. Domnu' Ingerasu, hai sa oprim aci discutia, dati dvs anuntul la mica publicitate si continuati discutia pe pm cu doritoarele. Si grija mare la emoticoane ca e posibil sa ne apucam de interpretat.

Merci.

 

Anda, mama Irinei

domnisoara Irina

Imperfectul simplu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...