Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (32)


Recommended Posts

ALINOOOOO!!!! Vreau si eu la striptis masculin !!!! Si sotul meu ma lasa ! Ha ha ha!!! I-a zi mai multe detalii. Unde cand si cum? Sau daca nu hai sa ne mobilizam repede si sa ne rezervam o masa undeva unde sa mancam , dansam , bem...etc... Eu nu am nimic organizat. Daca nimeni nu zice nimic ma orientez in alta parte. Pupici! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Seara buna si de la noi un pupik pentru toate fetitzele. Roxi ne bucurum ca stai bine cu burtika [:D]. Super lia, eu am trambitat pe aici pentru 8 martie da nu am gasit doritoare asa ca am abandonat[bang], sotul ma intreaba zilnik unde ma duk, se duce el sa se intereseze numa isa ma hotarasc odata, deocamdata nu stiu un de ajung de 8 martie, iti spun si tie daca ma hotarasc, sa vedem, probabil laun club ceva, in seara sta am trimis iscoadele la pasha unde am fost si anul trecut. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [flo] si de la mine, o primavara minunata va doresc, cu sanatate si impliniri! Io-s tot cu munca...am scapat de un mare hop, am avut o super inspectie de la minister care ne-a facut nervii prastie si ne-a controlat toate hartzoagele posibile...noroc ca erau puse la punct, daca tot am muncit ca nebunii [batcap] Nu-i bai, acu' urmeaza altele [bang] Ei, noi sa fim sanatosi, bucurosi le-om duce toate! [:)] Ieri am avut parte si de atmosfera festiva la scoala, flori, martisoare [:I]...parca a fost mai bine deja... Roxi, ce ma bucur sa aflu de tine! Si zici ca Stefan e alinat? Pai n-a intrat in perioada aia care se cheama "terrible twos"??? Acu', cica (zic unii care au trecut prin asa ceva) se mai calmeaza copilu', dar trebuie neaparat sa treaca biiiiine de trei ani! [:)] Poate nu se prelungeste prea mult si la voi! Sabina mea a inceput si ea cu crize de incapatanare; are totusi momente cand sta sa asculte argumente, alteori nu! [batcap] Cand ma scoate din toate alea o pedepsesc si o trimit in camera ei(ca are niste chestii care ma enerveaza la maxim: sa arunce jucariile, sa inchida televizorul, sa dea foarte tare sonorul...samd) Imi dau seama ca uneori eu sunt cea care n-are rabdare, ca ea poate vrea doar atentie, dar chiar nu mai suport zgomotele dupa o zi de munca [hot] In legatura cu 8 martie, noi(adica prietenele mele +sotii aferenti [:D]) avem o rezervare la un restaurant de care n-am auzit...se vede treaba ca nu ne putem desparti de jumatatile noastre nci macar o seara [:I] Cristina, Laura, cum fu la munca? Impresii, ceva? Ei, acum ca m-am lungit, va [pup] pe toate in bloc! Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata. alina cred ca vin eu la un ceai daca ma primesti. nu pot sa cred ca nu ati organizat nimic de 8 Martie. la mine asta e primul an in care stau acasa. adica eu as merge dar nu rezist mai tarziu de ora 9, asa ca ... astept o intalnire in cursul zilei, cand va hotarati voi, eu una vin cu mare placere. diana [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello girls, Va rog daca stie cineva sa ma dumireasca si pe mine:ma duc la o nunta si pur si simplu nu stiu cit se da "cadoul" sau plicul de rigoare:200-300 $?Mama si nici sora-mea nu au mai fost la nunti de nu stiu cind asa ca ma bazez pe voi cu aceasta informatie,pleaseee. Am inteles ca se face la restaurantul din micro 38 din cartierul aviatiei.. Alekutz pitikutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, 'neata! Ohoho, aruncai un ochi pe listuta noastra...si ce-mi vazura ochii? de Martisor fuse ziua lui Vladut al Hanei(care nu vrea sa mai dea pe la noi [:(])...Vladut, sa cresti mare si voios, norocos si sanatos![s] Iar azi...ta-na-na!!!! [bum] este ziua Biancai!!! Mihaela, sa-ti vezi fata mare si sanatoasa! LA MULTI ANI! [s] (Ne pregatim de mancat o felie de tort si maine, nu-i asa, Lauraspeedy? [;)]) Mamaluialek, parerea mea e ca suma data la nunta poa' sa varieze...intre 100 si 200...acu' depinde in ce relatii de rudenie/prietenie/cunostinte sunteti acolo... Sa zicem cam asa: 100 de euro/dolari daca sunt simple cunostinte, 200 daca sunt apropiati, etc. Zic bine, fetele? In legatura cu laptele de orez, io nu stiu, poate s-o gasi pe la magazine cu produse naturiste, gen Plafar; la farmacie stiu ca au doar faina de orez pentru bebelusi si un lapte praf fara lactoza(acu' nu mai tin minte daca e din orez sau nu [alcool]) [pup] Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! La multi ani Bianaca! chiar asa mama de Bianca nu mai da pe la noi? mamaluialek nu am vazut nici lapte de orez nici paine de orez, banuiesc ca ai nevoie pt intoleranta la gluten, nu? cat despre darul de nunta cum a zis si cookie e in functie de cat de apropiata ruda esti cu mirii. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...