Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (32)


Recommended Posts

Buna dimineata, va doresc un weekend minunat [bis][bis][bis] La multi ani Bianca [s], sa cresti mare si frumoasa si sa ii aduci numai bucurii mamicii tale. Paky, eu sunt in 6 luni si jumatate si merg la d-na doctor Pop Ioana [medic], are cabinetul langa piata de la Neacsu. Tu in cate luni esti? Noi {adica eu si Stefan}, de 8 martie mergem la munte cu gasca de la birou [cool] sper sa fie vreme frumoasa si sa ne distram. Cookie, multumesc pentru incurajari, deci va trece ..... sper sa nu ajung la nebuni pana atunci. Macar de s-ar linisti pana vine bebe 2 ca altfel....[cusca] Roxana +27 [gravi] si Stefan {24.04.2004} http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Haideti la o cafelutza intai si apoi la povesti. Mihaela, sa-ti traiasca fata, sa creasca mare si sa te bucuri impreuna cu ea de toate momentele frumoase din viata si sa fiti sprijin una pentru alta in cele dificile. La Multi Ani Bianca![flo][pup] Primele mele zile de munca au trecut repede, iar de impresii ce sa va spun: s-au schimbat multe lucruri, unele in bine, altele in rau (vorba aia - inca ne mai scarpinam cu mana dreapta in urechea stanga), dar facand o diferenta intre ele se pare ca mergem pe drumul cel bun. Acasa, fie-mea s-a inteles excelent cu bubu (-bunicul, iar la bunica spune bibi). Doar cand se trezea dimineata din somn si nu ma vedea pe mine incepea sa scanceasca, dar ii trecea repede. Azi dimineata cand m-a vazut langa ea, a inceput sa rada si sa se alinte la mine mai, mai sa-mi rupa inima. Nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul, acum 2 ani pe vremea asta ma pregateam de cezariana (imi aduc aminte ca-mi facusem un gentoi mare cat toate zilele, nici nu-l puteam urni din loc asa de greu era), iar acum fii-mea e mare artista[zana], maine ii fac tort cu cifra 2. Gata cu povestile, deocamdata, ma duc sa ma apuc de pregatiri. Hai va [pup], sanatate multa la toata lumea, lauraspeedy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamaluiAlek
ok,tot eu cu o intrebare:ati vazut pe undeva lapte de orez"rice milk"? sau piine din faina de orez?Poate din intimplare ati observat pe la vreun magazin de aceste produse si v-as ramine datoare de informatie.
Daca imi amintesc bine, am vazut paine din orez la Primavara (la subsolul Mall-ului). Sper sa nu te pun pe drumuri degeaba [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor. LA MULTI ANI Bianca, sa cresti mare si frumoasa. [pup] Roxana, eu fac 7 luni pe 10.03. si eu am fost la inceput la Ioana Pop dar am schimbat-o. ma duc la maternitate la dr. Soloviev. sper sa fie bine, adica pana acum eu sunt multumita de el. tu cum vrei sa nasti? o saptamana frumoasa va doresc. diana [gravi]30+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamaluiAlek Rall,te rog unde este Primavara?(ca anotimpul este pe cale de venire[:D]).
Cum am scris, este la subsolul Mall-ului, iar asta e pe langa Spitalul de Copii, la Casa Rosie (de la rondoul din Tiglina, spre micro 39). Sper sa gasesti [:)]. Un stomatolog bun in Gl cine imi recomanda? Pana acum am notat nr. lui Ilie Septelici, a fost un verisor acolo si a spus ca nu a simtit nimic. Alte recomandari aveti? [:)] Ah, si mi-ar trebui si un dermatolog, lol. Despre subiectul acesta am mai citit in arhiva insa, si am inteles ca Alin Tatu ar fi ok.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata pe seara de la mine [:D] Puiut nu e asa, oricine e bine venit, eu am vazut intrebarile tale, de martishoare la gradinita nu stiu, al meu e inca mik, iar despre carte, ce carte? care carte? de unde ai incercat sa o deskarci? Mamalui alek sa inteleg ca te pregatesti de o vizita in Galati, nu? apa plata noi folosim pt Vlad bucovina. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...