Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (32)


Recommended Posts

Buna , Alina si Rall multumesc de informatii. Ma alatur lui Puit85J ..dar mai exista citeva fete(putine)care intradevar cind au ocazia raspund mamelor care au nevoie de sfaturi sau informatii utile..(in cazul meu). Asa ca fetelor fiti un pic mai deschise,ca si eu m-am simtit la fel.. Sper ca nu offend pe nimeni..[bruta] Numai bine si sanatate.Cecilia. Alekutz pitikutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

neata! o cafea mare? un ceai? lapte? hehehehe ce face lumea? Problema este ca fetele intra cam rar pe aici, de aia nu se imbulzesc cu raspunsurile, da asta e alta nemultumire a mea, cam puturoase in ultima vreme, sau pur si simplu nu au informatiile necesare, orikum noi ne bucuram de membri noi in club :). Chiar asa o intalnire de martie nu facem?[:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor ! Da suntem ca puturoase in privinta scrisului. Cred ca va trebui sa mai exersam la capitolul scris ca uite cum se supara fetele. Si chiar asa de ce suntem aici daca nu sa ne ajutam macar cu informatii una pe alta. Apa plata: bucovina cred ca e cea mai buna. Mai era una cu Izvorul si nu mai stiu cum...nu-i vorba de izvorul minunilor...alta care tare mi-a placut la gust. Parerea mea sa iti aduci c-am tot ce poti pentru copil ...de unde vii MamaluiAlek? De martisor eu i-am dat un buchetel de flori doamnei iar astazi am cumparat cadouri : doamnei -o bratara de aur la 3 grame si ceva , si un ploveras pentru femeia de servici. Ce faceti de opt martie? Eu am rezervare la restaurant pe la patru dar dupa aia vreau sa merg undeva unde sa beau si sa ma distrez . Imi recomandati vreu club ? Voi unde mergeti ? Poate mai pe seara ne gasim pe undeva ...ei ..ce ziceti? Vremea e superba si acum copii mei ma invita la plimbare "Mamy let`s take a walk!" Asa ca aseara am fost si am cumparat ceva de la restaurantul "la mama" si m-am fugarit si cu copii prin tiglina. Va pup si sa va faceti super belle de 8 Martie. are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa incerc si eu sa calmez spiritele... Fiecare dintre noi in momentul in care a inceput sa scrie la un subiect, a facut-o cu o oarecare "greutate" tocmai din cauza ca e la inceput... Acum, aici, la acest subiect, in general s-au dat solutii, fiecare a scris ce/cum s-a priceput. Uneori, poate ca si eu as fi avut o solutie la o problema "ridicata" dar din lipsa de timp sau distragere a atentiei, am renuntat sa scriu. Asta nu inseamna ca sunteti ignorate!!! Din contra, parerea fiecareia conteaza si citim tot ceea ce se scrie... Eu, cel putin, am senzatia uneori, ca pana apar cu solutia, acea problema este deja rezolvata... Chestia cu urarile si altele de genul asta...pai lista cu toate datele de nastere ale copiilor este pe prima pagina a subiectului. Nu este necesar sa avem o agenda in care sa trecem aceste date, sunt la vedere pentru toata lumea. E clar ca odata ce vor fi trecute si datele de nastere a celor nou aparuti, acestia vor fi celebrati la momentul potrivit!! Apoi, din anumite considerente, care tin de fiecare, unele fete scriu mai des (si le multumim!!!) altele, scriu din cand in cand...din diverse motive. Speram sa pastram armonia pe acest subiect, si sper ca la urmatoarea intalnire sa nu ma mai nimeresc in tura de dupa-amiaza! Eu va [pup] si pe cele "noi" dar si pe cele "vechi"... Sa avem o primavara frumoasa!!!! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puiut s-ar putea pe o parte sa sai dreptate, noi majoritatea ne cunostem foarte bine, adika in realitate, asa ca te asteptam si pe tine la urmatoarele intalniri de mamici sa vezi ce vesele suntem si nu ignoram pe nimeni [:D], adika oricine a vrut a fost foarte bine primit si s-a integrat foarte repede. Lilac pai pe tine nu te-am mai vazut de mult ar cam fi cazul sa apari [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!!! Haideti la o cafea cu lapte si un buchet de frezii ,ca doar suntem sarbatorite zilele astea, nu? La multi ani femeilor de pretutindeni si mai ales mamicilor de pe Forum!!!!!!!!!!!!!!Abia astept ziua de maine sa vad ce cadou mi-a pregatit fiicamea...........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Mir3lly daca e vorba de frezii eu vin ca sunt florile mele preferate. Eu am zis sa nu imi ia nik de 8 martie, vreau sa imi iauy singura, vreau o poseta depiele, unde gasesc oare in afara de modern si centrum???? hai spuneti-mi unde gasesc poseste de piele [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Iaca ca apar si eu, una din cele "vechi" care postau mai des, dar acum nu o mai face din motive obiective : MULT DE MUNCA.[xx(] Felicit copilasii si mamicile care si-au sarbatorit ziua de nastere in perioada cat am lipsit. Felicit mamicile ce ni s-au alaturat si le pup dulce ca sa le treaca supararea. Din momentul in care am descoperit acest forum si pana mi-am facut cont au trecut vreo noua luni ( luni in care am citit forumul pana la cel mai vechi subiect), iar pana am postat la subiectul cu galatencele (de ex) am tot citit de le "cunosteam" pe toate fetele. Integrarea intr-un grup se face mai greu , aveti rabdare, si asa cum au spus fetele intalnirile lunare "face to face" ne-au ajutat foarte mult. Deci va asteptam ! Eu maine si poimaine am liber, deci pana luni sunt pe acasa cu familia (sotu e si el acasa in concediu medical), si pentru ca asta se intampla extrem de rar, am ales sa nu ma duc cu fetele sa sarbatoresc ci alaturi de sot si fiica.[:D] N-am renuntat niciodata pana acum la o intalnire cu fetele de 8 martie, oare sa fie semn ca imbatranesc ????[:D] Subiectul nostru sta mai mult pe la pagina 3-4, poate il animam putin ? Am vazut ieri o taraba cu margele si mi-am dat aproape jumatate de prima pe ele. Sunt super incantata ca am materie prima pentru margelit si mai ales pentru ca am vandut tot ce am lucrat pana acum.[bis] Cand a vazut sotu "sacosa" de pietre pretioase a facut o fataaaaaa "Credeam ca ai terminat cu margelitul !". L-am disperat saracutul de el, toata casa e plina de margele, margelute, pana si fiica mea "margeleste "[:D] Gata fug la munca, dar va astept la o barfa mica. Alina ai incercat ceva nou in materie de dulciuri sau fierea nu te-a lasat ? Trebuie si eu sa fac meniul pentru ziua Dariei si sunt in pana de idei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina Aproape toate intalnirile planificate de voi picau cand eu eram la serviciu, asa ca nu era cazul sa dau toate planurile fetelor peste cap...mai ales ca unele chiar fac eforturi sustinute, ba cautat bona, ba plecat mai repede de la serviciu, ba alte magii de genul asta... si ar fi fost pacat sa incurc itzele... Laura Si noi tot pe-acasa anul asta...Pur si simplu nu am chef de nimic, nu stiu daca e de la batranete sau s-a acumulat oboseala. Cel putin eu simt ca-s restanta la capitolul somn... Felicitari pentru micul "biznis" si sa-ti mearga din plin. Eu am ramas tot in etapa "broderie din margelute mici" si merge destul de greu, plus ca ma enervez cand mai am putin-putin de facut si mi se termina arsenalul, ma duc sa-mi mai cumpar si descopar ca...nu mai au! Macar Andra strange in urma mea, apare cu cate-o margica de-aia minuscula, ca io n-as vedea-o decat daca ma bunchilesc muuult, asta daca nu apuca tat-su sa mi le stranga inainte cu...aspiratorul!!! Hai va pup! P.S. Azi e baba mea.... Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...