Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (32)


Recommended Posts

Delphi, ma bucur ca tu ai luat decizia si mai ales ca Seb vrea un fratior (sau fratioara) ! La mine nu-s lucrurile clare, cert e ca sotulache are dreptate "acum e momentul" sa ...facem bebele. Dar e atat de greu de luat aceasta decizie. Nu avem decat doua camere, as vrea sa ne mutam intai, dar asta nu-i motiv consistent, am reusit sa slabesc din fericire....Mi-ar placea sa fim "impreuna" gravide si mamici.[:D] Imi pare tare bine ca mai treci pe la noi.[pup] Cum e acasa sau deja te-ai angajat ?[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura [pup] si mie mi-ar place, tocmai de aceea am scris.Seb el zice fratior ca asa s-a obisnuit,o vecina are trei baieti cu care el se joaca zilnic dupa gradi. L-am testat si cu " fratioara" si desi la inceput a fost reticent, acum spune ca o va imbraca in rochite si ii va face codita( da, codita, una singura[:D]). Acasa...m-am obisnuit. Sotul pt. moment nu vrea sa mai merg la munci pana dupa bb. Sunt in somaj, am dreptul la 2 ani si sincer se merita. Fug la plimbarica cu Seb. Pupici la "bubicica". Sper sa nu se scarpine prea tare. Si ca sa se uste mai repede poti sa o dai cu eozina, e buna daca nu te deranjeaza ca ramane rosu 2-3 zile. Si poti sa-i faci dus.Seb a avut-o si el.[:D] [url="http://community.webshots.com/user/sebilus"]poze si iar poze, [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt.raspunsuri fetele.Azi copila mea cea mare implineste 7 ani si hotarasem cu al meu sot sa nu-i mai luam maimutoaie(le adora si le tine peste tot),i-am luat un joc constructiv,nu stiu cat ii va placea.Si-ar fi dorit ea un catel dar nu m-as incumeta deocamdata.pa pa elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ana -Bussiness- te pup si sarcina usoara ! Sa intri mai des pe la noi si sa vii la intalnire. La multi ani lui Daria! Venim si noi sa te ajutam sa papi tortul! Puiut85j la multi pentru fetita ta! Merge la scoala sau va merge din toamna? Cecilia - m-ai dat gata cu gropitele tale! Te mosteneste baietelul ? Alex al meu are doua gropite care se vad la fel de bine ca si la tine, iar Richard are doar una care e mai finuta. Mie intotdeanu mi-au placut persoanele cu gropite. Alea sunt -lipiile alea mai subtiri. Fetele poate a-ti mancat ceva asemanator pe la restaurantul mexican dar tortillas de acolo sunt doar niste clatite care nu sunt ceea ce vreau eu iar la Constanta nu prea ajung dar cu prima ocazie am sa-mi amintesc si am sa-mi fac aprovizionarea. Deci Cecilia cumpara-mi cu incredere . La ce pret le-ai vazut? Fetele care aveti cate un copil treceti la treaba si mai faceti cate unul!!!! :)) [xinpat] [zid] Si eu vreau sa se deschida un bazin de inot unde sa pot da copii , dar pe timp de vara m-i se pare mult 20 Ron/ora....ma rog daca instructorul s-ar ocupa doar de el ar fi ceva mai bine. La Braila stiu ca este dar nu stiu unde am numarul de telefon. Ana poate il mai ai tu?! Pup fetele de galati! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura recunoaste ca ati inventat boala ca sa mancati singuri tortul [:D]. Business sarcina usoara, cat curaj pe tine! Laura bb2? pai parca la prima sarcina ai dus munca de convingere cu sotul acum vrea el? Delphin spor la treaba [xinpat] Puiut la multi ani fetitzei! Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, buna dimineata! [s] DARIA [s] Sa cresti mare, voioasa si sanatoasa! [pup] sa treaca varicela cat mai repede sisa ai un party pe cinste! (Ne alegem si noi cu o feliuta mica-mica de tort? [pofta]) Laura, nu-i asa ca-i bine acasa? [;)] Elena, sa-ti traiasca fetita, sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea! Nu ne pui si niste poze sa-ti vedem printesele? Apropo de inot, eu stiu ca isi ducea cumnata mea fetita la bazin la clubul Vointa de pe Saturn...da' asta doar vara, ca bazinul e afara, evident... Stiu ca avea si instructor (adica o doamna instructor, de care fetita era chiar incantata)...da' chiar nu stiu cat platea...cu prima ocazie o intreb si va zic...ca nu e urgent, nu-i asa? ca doar n-a venit vara [;)] Cred ca Lauraspeedy ne-a ramas datoare cu poze de la ziua Laviniei...hm...cred ca se gandeste la mine, sa nu salivez cand i-oi vedea tortul, ca-s la dieta si numai mancarururi apetisante visez [hippi]...ei, na, tortillas...nu stiu cum is alea, da' tre' sa fie bune, daca Super-lia vrea sa faca...[pofta] Alinuto, sa porti sanatoasa cele posete! Noi cand le vedem? La urmatoarea gaseala sa faci bine sa vii cu amandoua, una pe umar si cealalta pe brat, da? [:D] Io vreau pantofi, ca mi-a intrat in cap ca-mi trebuie musai incaltari rosii...da' n-am timp sa umblu [batcap] ...sa va zic ce-am facut: in drum spre serviciu am intrat in doua magazine cu pantofi, am vazut niste pantofiori rosii(da' normal, n-aveau 35!), asa ca mi-am luat o pereche identica, da' bleu! Acu'...ghiciti problema mea! [:D] Vad ca vorbiti de bebe2...il vad si pe un bebe3 pe drum(felicitaile mele, Ana!)...ma duc sa ma ascund...[hopsieu] Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari.La toamna va merge la scoala,toata grupa ei e nascuta in acelasi an si toti merg din toamna.Vad ca se vorbeste de bb 2[copil][bibe].La treaba fetelor,nu pierdeti timpul.Si cele care sunt deja gravidute sarcina usoara[gravi].Eu mi-am dorit al 2lea copil pana sa implinesc 30 ani.Ma gandeam ca fata mea va fi geloasa,dar o iubeste enorm[pup].Cand o mai las sa planga(ca fireste mai am si altele de facut[spala]),Adelina ma cearta si-mi spune"ca ce fel de mama sunt,nu o aud?[mamica].Intelege atunci cand seara ii citesc o poveste si ne intrerupe bb,zice ca cea mica e prioritatea si ea poate astepta.Nu-i place cum citeste taica-su.[:D]Dar mereu am avut grija sa o implicam in toate cand e vorba de surioara ei.[recevere] elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...