Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (32)


Recommended Posts

Da Vilma, te rog , sa-mi dai mai multe detalii, pt ca din cate stiu eu Biserica SF. Neculai e in centru. am mai cautat odata cea gradinita ce apartine de pedagogic dar nici ca am dat de ea.poti sa-mi dai detalii pe P.M. pana luni cand ma duc sa ma milogesc s-o primeasca sau macar s-o inscriu pt toamna.[pup] Va doresc un WE minunat ca eu m-am apucat de curatenie si deja sunt pana-n gat.dupa ce am intors casa cu fundul in sus am hotarat ca mai bine aduc o echipa profesionista sa termine ca mie mi-e frica sa ma urc pe geamuri sa le sterg si ma mai simt sio rau.dar sotuletul a varuit balconul si a vopsit. am un balcon suuuper! in rest imi caut un job care sa ma stimuleze intelectual, ca m-am plafonat si nu fac decat sa citesc reviste de moda si vreo 2-3 nuvele pt fiica-mea[bang]. dar sunt si pretentioasa si nici nu imi gasesc ceva care sa ma faca sa-mi doresc sa muncesc. ma pregatesc pt un concurs la protectia copilului dar nu stiu cate sanse am . poate am noroc[:D]. imi doresc un job in domeniul resurselor umane. imi place si chiar ma descurc, dar sansele sunt mici in galati. am primit cateva oferte pt bucuresti dar nu pot sa plec sa-mi las fata. [^] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Delphin si Alek este pe claritin de citeva zile si sper sa-i fie ceva mai bine.Al tau baiat il ia in fiecare zi banuiesc, dar nu are nici un efect secundar? Iar Vilma iti dai seama ca am glumit in legatura cu remarca despre baietzi(sorryyy!!!),si bineinteles multumesc pentru info despre detergent. Fetelor va multumesc tuturor pentru toate raspunsurile la intrebarile mele ,si sper ca nu [bang] prea mult.. Un weekend bun la toata lumea.. Alekutz pitikutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar ce-i cu moda asta cu pantofi si posete rosii????[invazie]Si mie imi plac asa ca o sa-mi trag si eu cateva bucati .[:-)))] Dragele mele astazi oficial am ramas fara menajera. Va spun eu cum ma simt dupa vreo saptamana de [rufe][curat][vase][spala] Hai care incepe un nou episod ca deja 15 pagini e prea mult. Weekend placut !!!! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cecilia, singurul "efect secundar" pe care il are e ca nu mai raceste asa des[:D] al meu pui. Seb are o lingurita de cafea dimi si una seara.Parerea mea e ca poti sa-i dai linistita. Eu sincer nu am observat ceva iesit din comun. [url="http://community.webshots.com/user/sebilus"]poze si iar poze, [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si Shali e pe claritine de vreo 8 luni. cum il intrerup cum raceste , asa ca merg cu el pana imi fac curaj sa o duc la operatia de polipi.deocamdata gandul asta ma face sa plang. nu suport inca sa ii fac ceva care sa o traumatizeze.dar vorbeste pe nas si cand e stresata sau obosita se balbaie rau! intr-o zi ma ciondaneam cu taica-su si ea a venit si ne-a rugat sa nu ne mai certam si de atunci iar are o perioda in care se balbaie....[V] Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...