Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (32)


Recommended Posts

Buna dimineata! Sper ca voua sa va fi mers mai bine saptamana asta..la mine a fost nasoala, iar ziua de ieri a pus capac [zid] Toate mi-au mers prost...si in nici una din situatii nu a fost vina mea [bang] Nu mai zic si de copilul din dotare...care e maraicios si cu febra, tocmai mi-a facut o traheo-bronsita...zice doctorul...cu febra,tuse...ma rog, tot tacamul...Ieri am inceput sa-i dau antibioticul prescris, care are un gust infect, asa ca mi l-a[vom] pe tot. Cam astea ar fi despre noi, m-am plans destul. Buggy, ne bucuram sa auzim vestile despre Fun Science. Spre rusinea mea, nu stiu foarte multe despre asta, doar ce am mai prins din zbor. Inteleg ca se poate colabora si cu scoli...poate vom face ceva impreuna. Ma duc sa-mi fac temele si vin informata. [:D] Vad ca ati discutat despre asigurari...ei bine, eu sunt un exemplar care poseda o multime(adica nu doar eu, ci toata familia mea...formata din 3 persoane [:D]):pensie (eu), plan de investitii(sotul), studii(Sabina) si de sanatate. De cea din urma chiar am beneficiat cand am nascut-o pe Sabina, mi-am primit banii pe interventia chirurgicala si pe zilele de spitalizare...din cate imi amintesc, cred ca a durat vreo doua saptamani si s-a rezolvat! Alinuto, am uitat cand ai examenul de [sofer]...bafta maxima!!! (Io-s din aia care n-a dat spaga, si nici n-am condus fenomenal [:D]...poate l-am impresionat pe dl politist doar cu viteza cu care imi tremurau mainile pe volan si picioarele pe pedale) Eu am observat cam asa cand am dat examen: la traseu au picat toti barbatii(cu exceptia unuia singur), desi ei chiar erau meseriasi la executat tot soiul de manevre, femeile erau trecute mai usor(doar daca nu savarseau greseli mari, cum ar fi neacordarea de prioritate sau oprirea intr-un loc nepermis) Probabil ca stiu si ei ca femeile sunt mai prudente la volan [^] Asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji! [pup] Ca sa nu uit: Eliza, spalai pedelele cu pricina si nu le-am calcat...arata onorabil, zic eu...(la lenea pe care o posed...[:D]) Mda...am imbatranit de uit asa de repede...Rox-dox, bine ai venit la noi![flo] Si succes la proiectul [copil] [cool] Va [pup] Cookie si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos"]Sabina bulina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cookie, acelasi lucru am si eu. exact cum ai tu, inclusiv asigurarea de sanatate. n-am folosit-o inca pt ca nu a fost nevoie dar deocamdata, slava Domnului! Eliza, eu nu sunt consultant si nu stiu atat de multe despre asigurari, am spus doar asa ca o informatie deoarece am fost contactata de consultantul meu de asigurari cu privire la cei 2% din asigurarile de stat care vor merge la companiile private de asigurare.... ceva de genul asta si ma gandeam ca ar trebui sa fim bine informate asupra companiilor de asigurari mai cunoscute. Repet, nu am informatii atat de exacte ca tine si nu trebuie sa ma critici. Azi merg la ora 10 la o intalnire si voi vedea despre ce e vorba mai pe larg. WE PLACUT TUTUROR! Viorica [url="http://community.webshots.com/user/vioavram"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! asigurari nu am sa imi fie rushine, despre Fun Science nu stiu nik, iar sa imi fie rushine [bang] Korrina sa iti mearga treaba! desi stiu ca exista concurenta in domeniu, cem mai avantajos e sa te apuci de produktie publicitara, desi investitia e mare. Rox bine ai venit. Cookie nasol cu bolile astea la copilashi, examen dau pe 18, deci mai am pana atunci si sincer nu as da spaga ca e destul de mult dar ... tu probabil ai avut norok ca eu in 90% din cazuri am auzit numai de persoane pikate. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...