Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicute sexy (105)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor frumoaselor, nici eu nu am nici un chef azi, trebuie sa-mi vina si rushii in vizita[bang]m-am cantarit si tot atata am(probabil din motivul cu rushii, ca eu de obicei am cu 2-3 kg mai mult inainte sa-mi vina)[8D] da' macar sunt [grasa]si frumoasa[:D] noroc ca am facut aseara musaca din piept de pui si cartofi pentru astia mici, altfel... gaby, felicitari pentru kg-mul pierdut si la cat mai multe inainte. doina, Doamne ajuta sa ai vesti bune liana, sa ne spui ce ai facut la dr[pup]burtikutza georgi, hai stai si odihneste-te dupa atatea chefuri cred ca ai nevoie...si mai ales ca esti libera azi...[pup]pitica pufy, super bancurile[cool] va pup[pup] pe toate, sa aveti o saptamana buna sunt pe-aici monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by barbye
[hopsieu] doar ca de cateva zile trec printr0o perioada nasoala si plang non stop.... Doina ascult numai: Liviu Bocaneala - Pe patul suferintei.. [pup][pup][pup]
[pup] sa treaca perioada nasoala. io ma car la munca [fuga] MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! Cam liniste prin zona sexoaselor! Liana,tin pumnii stransi stransi sa fie totul bine cu bebe. [pup] Sau cu bebeii. [;)] Doina,Doamne ajuta sa ai vesti bune azi! [pup] Ioana,super bancuri,m-am mai destins nitel. [:D] Ca de dimineata muncesc ca sclava Isaura. [biz] Gabi,felicitari pentru kilul pierdut,la cat mai multe inainte. [cheers] Cuscra,tu ce faci?Colorezi? [:D] Georgi,te-ai urnit de pe scaun? Ca de nu il trimit pe politatiul Biancai la tine sa te urnesca! [:D] Cu tot cu catuse,"biensur". [:D] Va pup...Ma'c sa bantui pe la culinarese sa vad ce fac azi de crapat! [;)] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...