Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicute sexy (105)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor frumoaselor, eu azi sunt in prima zi de...[bang]rushi, imi vine sa [bang]incontinuu... sunt treaza de la 7 dim de cand l-am trezit pe alex sa-l duc la gradi si d-ra ruxi a considerat ca trebuie sa se trezeasca si ea...si mai ales sa vrea si ea la gradinita[:D]daca i-am zis ca o las si pe ea 10 min cand il luam pe alex a zis bine...atunci povetete...badada(sa-i spun alba ca zapada) si uite-asa si ziua si noaptea si eu spun povesti...noroc ca am reusit sa o mai adorm pana pe la 9,15. la noi e altceva...e prea mica sa-mi zica sa scot vulpea din poveste[:D]ea vazand toata ziua dvd-ul stie secventza cu secventza tot ce se intampla acolo si la sfarsit imi spune ce-am uitat[bang]asa pe limba ei...dar se pricepe...e critic bun[:D] miha, ce faci cu robert acum ca incepi serviciul? felicitari, baga repede amanunte gerogi...la munca cu tine[:D] doina, Dumnezeu sa va ajute. simona, bine ai facut ca ti-ai schimbat nik-ul si pe mine ma bate gandul[:D]ce mai face burtika? dana, sanatate fratelui tau, dar ce-a patit de este in spital? gaby, cate pahare ai baut azi? eu ma gandeam ca la 8 pahare deja este 1,200ml de apa pe stomacul gol...cred ca nici la asta nu rezist[bang]eu nu beau atata apa toata ziua...spor la slabit pufy,mai baga niste bancuri sa ne inveselesti hai sa va zic si eu unul si apoi va zic de ce m-am distrat asa de tare la el... cica intra un tip intr-un bar cu un rahat in mana...si zice: ia uitati oameni buni pe ce era sa calc[:D] gerogi si miha deja stiu ca ruxi a mea are o adevarata placere sa faca kk si sa-l ia cu mana sa mi-l aduca[bang] danelutza, ce mai faci tu azi bun de papa? eu chiar nu am chef de nimik azi, poate mait arziu sa fac o prajiturica ceva pentru maine, daca nu...iau tot familionul si-l invit la o prajitura in orash de ziua indragostitilor[:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bimilit miha,felicitari[deci deseara-i chef[;)]?] baga detalii despre job.ce faci cu Robert?cu cine ramane?
Da,diseara bem,daca nu ma razgandesc sa ma duc la munca. [:-)))] Adevarul e ca am niste emotiiiii...Si nu neaparat pentru job-ul in sine,ci pentru cum va fi cu Robert.Deocamdata o sa-l duc la bunica [xx(],nu am incotro,pentru ca n-am fost pregatita pentru asta.Am trimis si eu un CV in dorul lelii si iaca m-am pricopsit cu serviciu. [:D] Detalii despre job...hartogaraie multa si vorbarie pe masura. [:D] Eu zic ca-i post de secretara,ei zic assistent manager. [^] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha, eu zic ca daca exista o bunica sa se ocupe de robert mai bine-l lasi in grija dansei fiindca in perioada asta sunt viroze, gripe, raceli si tot tacamul...nu ca nu ar putea sa le faca si daca sta acasa, dar e mai mare riscul in comunitate de pitici[:D]...si poate pana la primavara gasesti si un loc la cresa sau gradi si totul o sa fie ok...bafta si asteptam petrecerea diseara[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! miha,felicitari [flo] incet incet va carati toate la munca [q] am citit si eu cu Roman[soc] ce tie cu omul mai frate! stai o viata langa el si nu stii ce-ti coace.[soc] da cine e madama dupa care si-a sucit gatul nenea roman? "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...