Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va bantuie fostii?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Clover
Tot paragraful era despre tine, concluzia ma asteptam sa fie referitoare la tine sau la modul general, deci cu "afectat".
Eu tot nu vad greseala, ptr ca formularea era " viata mea merge inainte fara sa fi afectata de toate astea". Deci "viata" mea merge inainte fara ca ea, viata, sa fie afectata. Nu eu. [:D] Cel putin din exprimare, ca e cam acelasi lucru, mda. Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Off, femeile astea care despica firul in patru [bang]. De ce citit voi printre randuri si nu vedeti esenta raspunsului? [alcool] Asa este, ai dreptate. [flo] Am papat eu "e", desi nu am pus un "a" in plus. [B)] Compensam, ok? [;)] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] Dar ce dubii? [B)] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, da, ca-s fecioara. Aaaa, adica fecior, aaaa, adica nu, fecioara, ca zodie. [:-)))] Am inteles pana la urma si interpretarea voastra, daca am omis o litera. "eu sa fiu afectat". Uneori si o singura virgula schimba intelesul discutiei. [bang] Si ma intreb cum reusesc sa deviez atatea subiecte? [batcap] Imi cer scuze![flo] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da nu ti-a spus de ce le regreta pe fostele?a poate le regreta din alte motive,la asta u te-ai gandit?acum depinde care a fost discutia voastra.Dar oricum faptul ca tu ti-ai adus aminte de fostul in mom asta si faci comparati intre el si sotul taui trebuie sa-ti puna un mare ????? fiinca asta arata ca nu-ti iubesti indeajuns sotul Ai mei fosti sunt bine merci u familiile lor, nu-i regret,nu am ce regreta,desi cu cel dinaintea sotului meu am stat 2 ani.Imi iubesc sotul si nici nu se pot compara,eram o copilita pe vremea aia,m-am maturizat si realizez ca trecutul e trecut,eu traiesc in prezent. Iar fost lui nici nu o pomeneste,fiinca nici nu pot fi termene de comparatie,pt el e pur si simplu rapostata,atata tot. "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana - eu inteleg ca i-am dat [flo] pana acuma si am tinut cont mai abitir de pct. lui Alex2 de vedere...asta nu inseamna insa ca il consideram conducatorul nostru... Da acordam o mai mare atentie pentru ca este o raritate si ca prezenta pe forum si ca mod de gandire pentru un mascul. ....de altfel folosind acelasi rationament dar inversat si "o femeie intre multi barbati devine clanlider"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de el am avut doar ...2 sau 3 prietenii , fiecare relatie durand de la o zi la 5 . cand am fost despartiti am avut un "prieten" , relatie ce a durat 2-3 zile.[:D] regret doar ca nu m-am purtat mai diplomat si mai frumos cu fostii pt. ca i-am ranit(mai putin pe ultimul) , dar o eventuala relatie...nici gand. El , la fel , nu le regreta pe fostele pt. ca au fost cam .. "bitchies" cu el (cele care contau). Daca ar spune ca le-ar regreta, ar fi la un milimetru distanta de sf. relatiei.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miramar [asia] multumesc [flo] nu consider ca am nici un merit, iar ca mine gandesc si ceilalti barbati, poate chiar deosebit de mine (pozitiv). Nu am cerut nimic special, si cred ca Diana a spus-o sub forma de gluma. Fara suparare. Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...