Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va bantuie fostii?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma tot bantuie un fost, dar o alt fel de bantuire...e a n-spea oara cand ii zic sa nu mai sune ca nu ma intalnesc cu el si el imi tot repeta ca o placa zgariata ca"sa ne vedem, poate a mai ramas ceva". Asta dupa ce nu l-am mai vazut 3 ani...a disparut intr-o zi,dupa o relatie de 1 an si ceva in care si-a batut si joc [}:)]. Acum s-a intorssss, a naiba roata asta. Si totusi nu i-am aruncat in fata trecutul, desi s-a purtat execrabil bazandu-se pe faptul ca muream dupa el,eram mica si naiva.Acum ca l-am revazut parca e cel mai urat, badaran, afemeiat om de pe pamant. Ce l-am mai plans in tot timpul asta...acum imi vine sa[bang].Bleah! [:D]oricum intr-un moment mai prost nu putea sa pice.Ma simt totusi bine ca cel putin nu a incoltit niciun gand de razbunare, nici fata de el si nici fata de..."actual"[cavaler]. Mental..nu ma bantuie niciunu...cred ca asa e si cel mai bine. nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma bantuie nici un fost. Asta pentru ca trecutul e trecut. Amintirile nu mi le poate lua nimeni, sunt ale mele, inchise intr-o cutiuta a sufletului. Nu am trait niciodata in trecut tocmai de aceea imi este usor sa traiesc in prezent. Nu regret nici o decizie pe care am luat-o, asa am simtit atunci sa fac. WARNING: I have an attitude and I know how to use it!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...