Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Nici la noi nu s-a simtit 8 martie, dar eu tot m-am gandit la voi, cu gelozie bineinteles ca mancati si mucenici azi. Vio, pe vremea mea, cu dintele, il aruncau pe casa sa vina cioara sa-l ia. Parca nu primeam bani, sau nu mia stiu. Dar am ajuns vaca batrana si nu stiu care era semnificatia, sau am uitat? Ken, cu ce ai facut mucenici, sau mai bine zis de care. Ca eu sant in cercetari sa achizitionez un d-ala de taie coca in opturi pentru alea in zeama, nu moldovenesti. Ana, tot bolnavioare santeti? Pentru toate celelalte un [pup] "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cici, poti sa faci coca si sa o rulezi in firicele subtiri apoi faci opturi- ies mai grosolane da asta e, asa faceam pana sa ma prind demult ca exista aparate.Sunt in Italia sau aduci din Ro ?In zeama imi plac si mie.Poate la anul o sa fac- o fi esenta de rom pe -aici ?[8D] Violeta, tare dragutze intamplarile cu baietzelul[pup], multumesc pentru incurajari! Nadia ca Nadia, are bani, nume, familie,nu stiu Dna Adriana ce planuri are...Noi n-avem decat: el parinti si un frate( fara copii) iar eu pe mama, si inca la distantza "de ani", de-acum...Da, macar sa iasa si sa fie ok.Pana de curand nici nu speram la asa ceva asa ca idee e inca noua si la "copt" [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fantasticelor [pup] la multi ani de 8 martie , scuze de intarziere[asia] nici aici nu se sarbatoreste , a fost ca o zi oarecare [q], ca sa nu mai zic, ca n-am mancat si nici vazut mucenici de 8-9 ani[q] asta e , incet incet incep si eu sa nu-mi mai pese de unele evenimente , care noi le tinem si ei noi, uite, ca vine si pastele si tot nik. arinna sotul tau e canadian? imi pare rau pt. ce se intampla , dar sa stii ca si jap. fac copii la 40 de ani. de fapt ei daca se casatoresc tarziu , si copii ies tot tarziu. pe mine ma bate lumea sa-l fac pe al doilea , dar eu nu mai vreau , pai am facu t deja 30 de ani si..... bine, ca pana-n 32 daca as mai ramne , il fac , dar din pacate nu mai raman , nu stiu de ce , poate e mai bine asa. mai e si diferenta de varsta intre copii , hiro face 6 ani anul asta , asa nu cred ca vor copilarii ca lumea impreuna , asa am fost si eu cu fratii mei , diferenta de 6 si 9 ani, s nu ne-am jucat impreuna. vio un pupic lui mihnea , ca tare scumpel e [pup] si lui hiro ia cazut al doilea dinte , tre sa-l aruncam pe acoperis.[:)] ce mai face sofiuta ???[pup] [pup] si pt. toata lumea , un we placut ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami, e roman, coleg de liceu, ne stim de la 17 ani si ne-am placut mult atunci dar n-am recunoscut , era tacit[:D]si asa ne-am gandit mereu unul la celalat ca eram fraieri si timizi( ma rog am avut ceva apropieri ca dansa numai cu mine la cate o petrecere, ziua cuiva etc, ma lua de acasa, ma aducea, ma tine in brate toata noaptea - eu ma faceam ca nu vad- dupa care a doua zi totul reintra in normal- ne intepam in clasa- cu cuvintele desigur- si atat[bang] Eu m-am tot gandit la el , chiar am incercat sa-l caut in trecut dar ma simteam penibil ca nu stiam ce mai e cu el si cum o sa reactioneze- oricumnu l-am gasit,n-a fost sa fie, si nici de vazut, desi statea destul de aproape de mine(cartiere vecine-Buc) Dupa multi ani am aflat ca aplecat in Ca si am facut rost de adresa lui de e-mail- ca la e-mail sunt mai curajoasa [:D]asa ca i-am scris.Din fericire era liber insa toata apropierea si pana ne-am vazut a durat 2 ani jumatate pe net,(scrisori gen Eminescu- Veronica si amor platonic) apoi ne-am vazut in tara,o luna dupa asta am asteptat 8 luni si am venit in vizita in Ca, am stat 3 luni,dupa care inca 2 in tara ca ne-am si casatorit, apoi iar 8 luni separat cat a durat dosarul meu de emigrare ca sotie.Si asa am ajuns aici in iunie anul trecut.[bicla]Greu de tot am reusit sa fim impreuna.Cand ne-am revazut prima oara trecusera 18 ani de cand nu ne mai vazuseram( de la 19 ani)[il] [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arinna ce poveste de dragoste frunmoasa si emotionanta![flo][flo][flo] sa va dea DD numai fericire...ca meritati!si BB-le mult dorit... vine barza,stai linistita ca nu ingheata...pana ajunge acolo se face frumos...ca e drum lung![:D] [pup] nanami deci hiro e cam de varsta lui Mihnea.... noi avem deja 3 dintisori cazuti.... peste casa nu avem cum sa-i aruncam(dintosorii!) ca nu prea sunt casa,iar peste bloc....e mai greu![:D] pupici lui Hiro [pup] si mamicii [pup] [hia] pt toate fetele si multi [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arinna[pup][pup][pup] multi de la mine! sa ai incredere in DD! asa,fetelor,vad ca scrieti din ce in ce mai rarut pe-aici.... eu o sa ma invoiesc motivat aproximativ 3 saptamani....pana termin cu examenul [bang][bang][bang]....nu, ca pe urma mai vine altul,dar pana atunci mai e [:D] asa ca o sa citesc ce scrieti,dar nu o sa mai am timp sa raspund....sau cine stie poate cateva randuri....nu se stie.... [pup][pup][pup][pup] si va doresc o primavara frumoasa si linistita(pt cine nu are primavara,le doresc o primavara in suflet linistita si frumoasa) [flo][flo][flo] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti fete, Hop si eu ca ratacita p-aici...ca vineri am avut liber,dupa cheful de joi...asa ca m-am bucurat de un weekend prelungit... Si eu am primit diploma de cea mai buna mama de la Alex,iar de la Luana am primit palmuta ei imprimata in gips,colorata in rosu...Acum "farfurioara" asta cu palma ei atarna in casa pe perete si se lauda mandra la toata lumea cu creatia ei...[:D] Arrina,vorba Violetei:conteaza varsta chiar asa tare?Mai sti reclama aia de dupa evolutie cu"daca vrei cu adevarat,poti"?Dati-i bice...[:D]si nu te mai gandi la batraneti...Apai io ce sa mai zic?Cand Luana va avea 20 de ani,ta-su o sa aibe 60 si io 56 de ani...Vorba lu ta-su,cand o merge cu ea pe strada o sa ii spna baietii ca a iesit cu bunicu la plimbare[:D]....Sa fiti sanatosi!Frumoasa si emotionanta povestea ta de dragoste cu sotiorul....[il] Vio....may ce baiat ai!Tare simpatic cu dintisorul lui si,mai ales,cu diploma...pai ce sa faci?Miruna scrie,Miruna se citeste....[:D]hehehehehe...Las' ca ai flacaias sentimental,bravo lui ca e atent! Cicinelu',noi fetele si Alex ne-am revenit din viroza,dar mister mustata scapa turma acum....ca e cobza si imi toaca mie sistematic nervii,e mai rau ca Luana,cum o dai si cum o iei nu-i bine,nu stie ce vrea,e nervos....sa mai zic?Barbatii astia sunt mai rau ca niste copii cand is bolnavi...![:D] Nanami...si ai aruncat dintisorul lui Hiro pe acoperis?ce a zis?[:D] Aelita draga...ce faceti?Cum e Sofiuta? Ken...au fost buni mucenicii?Aici in Banat astia nu prea le au cu mucenicii,ca n-am auzit pe vreo colega care sa fi "construit" asa ceva...Asa ca eu am sarit portiunea asta cu mucenicii si m-am gandit cu pofta si dor la clipele mucenicesti de la Constanta...[:D] Na fete dragi,hai ca va pup [dual]si sa auzim numai de bine!Mai vorbim! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am intrat si eu sa va salut, doar atat ca in rest nu sunt inca in apele mele Va pupic cu drag pe toate. ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti fete, Sa aveti o zi buna si cu realizari si Pufulet,iti doresc sa iti revi si sa te simti mai bine! Pupici![pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...