Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Ana, la noi sunt 0 grade iar.....tot asa mergem,15,10,4,0, -3.....si iar.......si iar....pana cand nu se stie. Haioasa povestirea ta, cu printesa la cetatea ei si cu minegea in canal[hot]Si pozele sunt foarte dragutze, copiii cresc foarte frumos [il][pup]Alex pare melancolic o fi indragostit[olala]? Vio, Aelita,Cicina [pup] Nanami,Ken ?[hia] [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] stiu ca am c-am disparut dar sint foarte ocupata[iartama][iartama][iartama].Jobul imi ocupa mai toata ziua iar la sfirsitul saptamini merg la niste cursuri.Sint bine ...nu va ingrijorati pt mine.Chiar si asa sa stiti ca eu v-am citit si sint la curent cu toate.[bis][cheers][loveyou][grup]Va doresc [dual] noapte buna iar pe ziua de miine...cit mai putine probleme ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup fetele toate !!! anoooo,aoleu maica ,sa sari in canal???? nebun si taica-tau haha cica "sari".stiu cu santierele alea ca acolo mi-am rupt eu mana la 8 ani.asa am invatat sa scriu cu mana stanga,eram in vcanta dar eu muream dac anu scriam zilnic,faceam moarte de om daca imi luai scrisul! scriam orice,daca termianm temele,copiam din carti,scriam in nestire ,cred ca de nervi,ca normala nu eram la creieri! ma urcam pe blocuri,si stateam pe marginea aia,pe bordura,si priveam orasul.imi palcea sa stau cu mainile intinse,sa simt aerul.bai,si acum ADOR INALTIMEA.acolo simteam asa o liniste aparte.sau ma urcam in varful teiului de la poarta bunicilor,ahhh ce bine miroseau ,doi tei la poarta...ma urcam cand batea vantul tare ,cat puteam de sus,pana in varf,pana cand nu mai era decat o craca firava si maincolaceam pe ea,incrucisam picioarele ,si ma legana vantul cu craca cu tot si asa bine eraaaaaaaa.bai,nu aveam frica de nimic !!! adormeam in cires pe craca,cu burta plina! cu sarm aghimpata,hahaa ce am ras imaginandu-te! la Eforie Nord la fel alergam pe niste stradute ,noaptea cu frate-meu,plecam de nebuni,bai aveam si libertate!! si m-a luat la fel o sarma(ca aia cu dintii9 ,dar de picior,si pt ca era ghimpata s-a infipt ingenunchi.la 10 ani,la eforie vedeam cu frate-meu fimele la gradina de vara,in fiecare noapte ,in copaci. SA VA ZIC CU FILMELE DE LA MARE,IN COPACI. am stat o data la coada,vara,soare,cateva ore,si eu de mica eram firava,imi venea rau sa stau asa degeaba.am vazut filmul cu Alain Delon,unul politist.muream dupa alain delon.dar mi s-a luat si de el si de filme cu atata stat in soare sa luam bilete in loc sa mergem la plaja. asa ca ce faceam? ceream seara bani la ai mei,le spuneam din start: FILM IN DOUA SERII! (adica dublu la bani,si dublu la timp),plecam cu frate-meu(sora-mea nu coopera cu noi,era paracioasa,ramanea acasa,mai mare ca noi) ,ne mai dadeau bani si de-o inghetata doua..bagam banii la pozanare si noi vedeam filmul in copaci ! ceeee bine se vedea !! si nu mai stateam ziua la coada la bilete.dupa film,NOAPTEA,ca asa se termina,plecam teleleu prin eforie,si intram la cazino.bai,era cazinoul ala acolo,pe vremuri erau masinarii cu cirese,pere,prune,trageai cu pusca,etc....Noi calare pe alea cu baga banu ,targe de maneta si ..cirese,pere prune...Nu va spun ce noroc aveam!! frate-meu tragea de maneta,iar eu tineam gentuta de artizanat rosie la gura aparatului ca banii CURGEAU !! NE DADEAU AFARA!! pe cuvant,se inghesuiau crezand ca se castiga la masina aia si ne dadeau afara oamenii mari in firea lor! ei nu mai castigau,normal,ca ne uitam la ei .dar ne goneau de acolo.dar frate.meu avea boala sa joace topti banii.eu jucam doar cand simteam ,aveam asa un simt si ziceam HAI. el se inversuna si tragea si tragea,si eu ii ziceam hai sa mergem c,a nu mai castigam ,acum nu ca simt eu ! si el nu si nu mai targ odata sa recuperez.tampitule,prostule,nu rcuperezi,asculta ce iti zic ! termina toti banii .apoi imi zicea sa il bat,ca alta data asculta de mine,ca stei ca eu simt bine. el e mai mare cu 3 ani ca mine.eu sa fi avut vreo 10,el vreo 13,poate nici atat... in viata ,cu jocurile,la fel am facut,nu am jcuat nicodata la masinarii,iar la loto am jucat f rar,cand a trebuit sa si castig,sume mici,dar acolo..Frate-meu se crede si acum la eforie,tot trage de aparate.. la 15 ani:era prin 80 si ceva Pe plaja,vine unul din ala cu lozuri.mama zice ia 10 lei si ia un loz.eu nu si nu ! nu dau banii pe asa ceva,da-i incoa mai bine.ea insista,eu ma enervez,pana la urma ma trimite,desfac lozul bombanind,si cand colo 100 de lei! mama: vezi,proasto,ca ai castigat? [:-)))] in ianuarie am luat loz pt sofia,loteria copilului se numeste,a castigat si ea doauj de euro.nimic,dar e semn bun,nu? am luat asa ca se nascuse ea,ca eu nu iau lozuri,v-am zis.dar am zis sa fie asa simbolic,norocul ei.. va mai povestesc eu... sper ca fii-mea sa fie mai cuminte .. [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita....[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] M-ai ucis ,femeie!Numai prostii faceai si tu si fra-tu....Sa mor de parca am fi suflete pereche...am ras cu lacrimi,va dadea afara de la jocuri mecanice...Doamne-iarta-ma!Aelita mama,pai de s-o fi transmis gena asta a ta de aventura si la Sofiutaaaa....ai pus-o,ca se vezi tu ce Indiana Jones iti creste la usa...[:D] Ken,sa ai spor la trebi...[:D] Cicinelu'...care va sa zica matale esti de-a lu' nenea Caragiale...[:D] Arrina,Alex nu mai este indragostit,a fost....in poza era suparat ca nu l-am pozat pe nu stiu ce bolovan vrusese el sa se cocoate...si el de obicei e serios cand i se fac poze,nush de ce nu ii place sa-si arate dantura...[:D] Hei,restul de fantastice....va pupa mandea si va ureaza viched placut!Sa auzim numai de bine![:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele....[hopsieu]...nu aruncati cu rosii...stiu ca am lipsit mult, dar poate ma iertati ca vin cu vesti bune!!!!! [grup] NOI ...suntem iar o familie ...si inca una fericita. Ce sa zic am luptat si am recuperat o comoara ce se scufunda. Va multumesc ca mi-ati fost alaturi!!!!! Sper ca toate sa va fi gasit linistea (ma refer la cele care au avut de trecut un hop) . Acum totul parca s-a derulat innapoi si ne-am regasit familia. Am avut alaturi prietene minunate. Si trebuie sa spun ca alaturi mi-au fost doi prieteni minunati care stiu ca au rol de ingeri buni in viata mea . Va pup pe toate si promit sa vin la cafea si la discutii...asta daca ma mai primiti. Va pup [olala][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][si-eu] FATA FANTASTICA ALEXMONA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[neand] Alex, chiar ca iei bataie. Esti data la disparuti de mult, dar acum te iertam , ca ai venit cu vesti bune [pup]...nu-i asa fetele???? Si la noi totul e bine .Imi cer scuze ca nu am mai intrat dar sunt cam ocupata. Picii incep sa inteleaga din ce in ce mai mult engleza, dar mai avem de lucru. Acasa facem cate 2 ore suplimentare in weekend si una in timpul sapt. ca doar cu ce fac la scoala nu au sanse sa-i ajunga pe ceilalti copii din urma. E greu ca nu le prea convine si maraie uneori, dar trebuie facuta si asta. De joi intram in "vacanta" de Paste(apr. o sapt) si plecam 4 zile in Melbourne (800km departare),in vizita la un amic de-al meu. Abia astept.[:)] Pe Nanami trebuie s-o pun la colt ca se tine de pacaleli(asa ca de 1 apr.), dar eu cum sunt fata cuminte am pus botu'. [q] Vad ca sunteti bine si ma bucur. Va doresc spor la treaba si eventual Sarbatori Fricite . [pup] [flo] [pup]. *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zic sa mai citesc si yo si....uite ce surprize..... una mai mare ca alta![:D] adica una mare de tot....Alexmonadeja te dadusem disparuta,dar acum vad ca n-ai stat degeaba [:D] si meriti iertarea [^] de dea DD sa fie bine,asa cum meriti....yo ma bucur din tot sufletul pt voi....[bis][bis][bis] sa ne tii la curent si pe noi...si sa nu mai dispari asa!!! Dana [pup]....copii or sa invete,stai tu linistita,nici nu-ti imaginezi ce capacitate au..... sa va distrati la Melbourne si sa aveti un Paste fericit,daca nu mai intri pana atunci.... acuma,sa ma laud si yo [^]...am luat FB ieri....asa ca sunt bine.... mai am un singur examen si dupa aceea incep sa adun ce am facut...ei dar despre asta la vremea respectiva,noi sa fim sanatosi... ca am fost cam bolnava si tocmai de ziua mea s-au nimerit toate.....dar acum ma pregatesc de Paste,ma bucur de sarbatoarea asta.... ieri am sarbatorit succesul cu fi-meu la mac'd.....iar de azi intram in curatenie si sper sa reusesc sa fac cate cate ceva inainte de sarbatoare.... va pup [grup] [iepu][iepu][iepu][iepu].....Arinna,unde esti? Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saliu la fete, Vio,felicitari de FB....azi-maine faci concurenta cu Mihnea la invatatura,care ia mai multi FB-ei.[:D] Alexmona,si tie felicitari si bine ca ati rezolvat problemele...Ce bine e acum,nu?[:D] Dandusha,succes gorobetilor tai la invatat si lasa bey,ca-s copiluti isteti...doara mamicuta lor din neam de romani se trage,nu?si se stie ca oameni mai isteti si mai smecherasi ca gintea latina romana nu se exista...[:D] Ken,pai tu asa ne ispitesti,bre,cu placinte cu branza?![:D]Rade ciob de oala sparta,ca io una sa ma omori si nu pot tine post,ca tre' sa-mi scapi macar buricul degetului in borcanul cu smantana,ma intelegi tu...[:D] Aelita...ce faceti fetelor?Ce face Sofiuta? Nanami n-a mai dat p-acilea.... No hai ca va pupez si mai vorbim...[:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...