Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

ana scuipa-n san,Doamne fereste sa ajung atati ani cu invatatu'[bang]....il las pe Mihnea singur ca mie imi ajunge ....sa ia numai el FB [:p] hai ca tare m-ai speriat...auzi ce-mi doreste ea? sa invat toata viata?! sa ajung cu floricele [hippi].... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] putin in vizita [asia] n-am mai intrat pe forum , nici nu am avut timp , dar nici chef de nik [bang], am fost bolnava , am lipsit mult de servici , ceea ce sefului nu prea ia convenit , apoi l-a apucat pe hiro , iar acum iar pe mine , m-am procopsit cu un furung de toata frumusetea [bang], si intr-un loc .........drept acolo unde nici nu se putea , banuiesc ca va inchipuiti , nici nu va pot spune ce dureri........pana la urma am fost la dc. si mi l-a stors ,, am facut si perfuzii cu antibiotice , dar tot mai doare , azi am reusit si eu sa ma bag in cada , apoi l-am mai stors eu cat am putut. sper sa treaca cat mai repede , ca mor...[bang] hehehehe,,,,si ce pacaleala i-am tras danei ........vb. cu ea ca tre sa vina CM , iar dupa 2 zile ii zic ca-s gravida in 2 luni [:-)))][:-)))][:-)))], si cel mai misto a fost ca a pus un bot......[:-)))][:-)))][:-)))], aproape ca ma contimea , ca stie ca nu mai vreau copchii [:D][:D][:D] de maine incep iar munca , ca hiro a fost acasa ieri si azi , abia de maine incepe noul an de gradi , a intrat i grupa mare , si e f. mandru.....[:D] va pup pe toate , si va doresc numai bine [dual] mai intru cand mai pot si am chef [;)][pup][pup][pup] Sarbatori fericite si un iepuras bogat [pup] ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a parut mie ca ieri am vazut-o pe Alexmona pe net, dar n-am avut tupeu s-o deranjez, dar ma bucur ca ne-a salutat intre timp, si ca totul e bine. Pai cum frate, noi nu am fost alaturi de ea? De cand a plecat acasa n-a mai dat deloc pe aici. Eu sant in viteza ca ma pregatesc , vineri vine fratele meu pe aici ( n-a fost din 91). Pupici, la toate fantasticele, mi-e dor in fiecare zi de voi. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu]INSANATOSIRE grabnica pt cele in suferinta{din cauza diverselor bolii si viroze}si spor la treaba pt cele care se pregatesc de sfintele sarbatori.EU sint o norocoasa..[cool]..de luni {adica de alaltaieri} si pina pe 16,sintin concediu-si am terminat toata treaba din casa.DE 3 zile fac smotru.[rufe][curat][vase][spala][:p].DA DD iarta-ma ..de unde naiba atita treaba si mizerie? CA doar fac in fiecare zi.DE ar fi gunoiu ca bani [:D]...eeeee ce bine ar fii.MAI am doar piata de facut si bine inteles mincarurile pt PASTI. DAR asta ramine mai pe vineri si simbata.Miine e zi de relaxare.ASA spor la treburi si sa auzim numai de bine[loveyou] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si de la mine PASTE FERICIT!! [iepu][iepu][iepu] sa va aduca iepurasul tot ce va doriti,iubire,sanatate,fericire... [pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup feteleeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! iata-ma-s din nou... Cicina , sigur ca ati fost alaturi de mine si inca mult ....mi-ati fost sprijin atunci cand cadeam , ba chiar nu stiu daca iti aduci aminte cand mi-ai zis sa innot , iar eu ti-am zis ca nu stiu mi-ai spus un lucru intelept ...SA INVAT!!!!Si am invatat...[baie]!!! Acum stiu sa innot bine , dar nu mi-as mai dori sa trec prin asa apa.[bang] Asta e...important este ca am avut rabdare (tot voi m-ati sustinut) si acum am din nou familia pe care probabil daca nu va aveam alaturi o pierdeam. Totul s-a dovedit a fi o ratacire ...nu inselat , ...mi-e greu sa definesc ce s-a intamplat ...un hop mare.Nu stiu nici acum ce a fost in mintea sotului meu si nu vreau sa mai rascolesc acolo unde incerc sa las totul in urma.[bonjovi] Va pup si va spun sincer ca mi-ati lipsit !!!![grup][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Va pup pe toate si va doresc din tot sufletul ca Lumina Sfanta a INvierii domnului sa va calauzeasca pasii spre calea bucuriei si linistii sufletesti alaturi de cei dragi.[grup][cheers][bis][bis][bis] Un Paste minunat !!!!! FATA FANTASTICA ALEXMONA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[paste][paste][paste]sarbatori fericite va urez si eu din toata inima .SA va creasca copii mari si sanatosi[bis],sa va iubiti soti sau iubiti..[amoras][bis][bis][bis].sa fiti fericite si implinite.DD sa ne apere de toate relele si sa ne calauzeasca pasii catre drumuri mai bune [ruga] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu o fuguta ca nu puteam sa nu va urez toate cele bune de sarbatori, am citit tot dar imi pare rau ca nu am timp sa postez pentru fiecare dintre voi in parte sunt intr-o pauza de dat cu aspiratorul, abia azi am reusit sa kiulesc o zi de la serviciu ca sa fac smotru acasa. Va pup si va doresc tot binele din lume. PS Alexuta ti-am zis eu ca fetele te primesc cu bratele deschise, abia asteptau vesti de la ele [;)] pupici tuturor si numai bucurii ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...