Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adevarat a-nviat, si buna sa va fie inima la toate. Alex, sper ca ai sa ne onorezi cu prezenta in continuare.Pupici tuturor pititcilor, am putin timp ca e fratele meu pe la noi si umblam teleleu. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helooooouuuuuuuu ce facurati de Paste? Ana,hahaaa,Indiana Jones zici ??[:-)))] m-am dat dracu !!! lasa,femeie,copilu sa faca poze serioase,ca pe mine ma dispera mama cand imi facea poze CA DE CE NU RAD!!! de ma forta sa rad,si iesea mai,nene,un ras din ala de ziceai ca cer mila nu alta ! si mult timp faceam poze fara pic de ras,ca prea ma disperase !!! asa ca lasa-l sa faca asa serios cum o vrea el,se simte si el barbat,nu ii mai controla gesturile .lasa-l sa si le gaseasca el,posturile . ALEXMONA!1!!!!!!!!1 NU-MI VINE SA CRED CA TE-AIINTORS LA NOI !!! Ma bucur nespus de mult ca ati reusit sa o luati de la cap si ca sunteti fericit! Defapt asta banuiam,erm aproape sigura ca asa s-.a intamplat! Mai treci pe aici,ca vezi bine ca nici fetele nu mai au probleme,si totusi am ramas aici o mana de prietene si discutam diverse ,si ne intelegem minunat. Dandush,ma bucur ca si voi sunteti bine! nu iti fa probleme cu copiii,ai sa vezi cat de repede invata limba! au o putere nemaipomenita pustii la invatat o limba straina,in catecva luni o sa prinda tot,cu accent cu tot !! violeta,felicitari pt FB-ul la examen!!!! LA MULTI ANI !!!-cu intarziere...pup ca ai fost bolnavioara! nanami,imi pare rau ca ai fost bolnvioara si tu..si Hiro... nebunoo,ce pacaleli ii dai Danei,auzi!!! cicina,vad c-a venit frtele. ce mai faci tu? acum colindti,colindati. ken,tu inca esti in concediu,te oare-n basca,hehee . puf [pup] arinna[pup] [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor.... Cristos a inviat! aelita [pup] multumesc ....dar cu "ai fost" bolnava de-abia acum sunt mai "bine"...adica am dat-o in pneumonie [:D]... asta ca m-am crezut yo isteata si nu m-am dus la doctor cand trebuia,nu zic ca nici timp n-am avut,dar.... si cica am avut o viroza tratatat incomplet peste care s-a suprapus o alta mai ciudata...si am niste bactrii la un plaman de nu se poate.... acum stau acasa,cica repaus la pat cel putin 3 zile si antibioatice,hidratare si altele din astea.... abia acum m-am putut ridica din pat asa putin....si salvarea a venit azi dim la 6.... dar ma fac yo bine,stati linistite [^] va [pup] pe toate cu gandul la mantuitorul nostru si la marea Lui iubire....va trimit la toate,putina iubire din sufeltul meu [olala] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

violeta,haai,maa,ce naiba!! cum asa ai dat in pneumonie??? pai ce naiba ai facut??acum cand vine primavara... ai grija de tine,mai !!! of of.. stai la pat atat cat e nevoie!!! ca nu e de gluma! hai,fii cuminte si fa-te bine repede! mii de pupici![pup] [url="http://www.babyblog.ro/alimentatia-bebelusului-reguli-esentiale"]Reguli esentiale.Diversificarea.[/url] [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aelita,multumesc.... stau la pat,dorm mai ceva ca un BB [:D]... nici nu pot sta prea mult in picioare,ca de dormit,tot dorm de ceva zile dar cred ca asa-mi cere organismul... pupici si tie si Sofiei [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]sanatate pentru bolnaviaoare.HAI ca azi e si pentru mine ultima zi de vacanta.Miine incep iar cursurile iar de luni....... " scirbiciul".CE bine ..ca am c-=am amortit nuami in casa.WEekend placut pt toata lumea si[pup][pup][pup][pup][pup] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ken [dual]...uf,ce ma faceam eu daca nu te gandeai tu la mine?! iti multumesc....[asia] si alelitei ii multumesc [;)] mai, dar greu mai vezi vreo fantastica pe-aici!!!! ce-ati patit fetelor?!gata?! [recevere] daca nu mai apare ana si aelita si cicina...dana,arinna...si nu mai imi vine acum....se cam duce totul de rapa!!! unde or fi fetele astea?![q] am uitat,va [pup] pe toate... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...