Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana,draga....te-am auzit yo! mai greu ca e distanta de la Timisoara! azi sunt mai bine,raportez!![:D] am iesit la cumparaturi ca i-am tinut pe astia pe sanvisuri pana acum... asa ca deseara fac mancare,maine ,cred ca ma apuc si de curatenie ca parca e la nebuni....daca mor yo au murit toti![^] pacat ca menajera e in concediu,altfel o concediam,zau...la ce debandada e aici.... pana si pisicu e deprimat [alcool] noroc ca au avut din astea de la Paste,vorba aelitei ca am facut de s-au stricat prin frigider.......da' tot yo m-am luptat cu ele....cat am putut ca pofta de mancare n-am avut! hai mai fetelor,mai dati si voi un semn ceva [detectiv] [dual][dual] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,hai ca acum am vazut si yo mesajul de dinainte de mesaj... ala cu pozele! mai da frumosi mai sunteti,inclusiv Toyota!!![:D] aia cu micu' mi-a placut cel mai tare...mi-a facut pofta de mici...[pofta][pofta][pofta] de Luana nu mai spun,trebe' sa ma gandesc bine....nu stiu....Sofia sau Luana!!![;)] cred ca Luana o s-o ia repede cineva,ca-i mai mare...asa ca noi o asteptam pe Sofiutza [:D][:D][:D] si olimpicu' e baiat frumos,semana cu mama lui [^] va tzuc pe toti [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, distractie pe cinste, dar intrebarea mea e, cum mergeti voi cu viteze din alea pe strazile Ro? Nu exista limite de viteza? Sau astia au ceva cu mine, ca de cate ori vin acasa, merg cu 70 si ma opresc. Si ala cu BMW nu a intrat in sant? Sa nu te superi pe mine, dar eu am o optica diversa din punctul asta de vedere, ca taman ce ma certai si cu fratemeu. Romanii nostrii isi iau masini puternice, ca si fratemeu,si strazile sant de tot kk, exact pe la Lipova ce-ti spusesem asta vara era drumul oaselor. Si intr-adevar cand dai de o portiune mai buna, hai sa testez masina, si se intampla ca el a ramas cu 6 puncte la carnet. Si tot ma bate la cap ca soseaua cutare e buna, soseaua cutare e buna, kk inutil, sant stramte si neprotejate, iar legea care are masina mai tare e foarte valabila in Ro. Culmea e ca se intampla multe accidente si tot nu se satura astia cu masinoaie. Aici e un necesar, si cu cat e mai mica , cu atat reusesti sa parchezi peste tot, si sa te strecori. Eu am un Ford Fiesta mic, si tot ma batea la cap ca merg pe centura care e limita de 90 cu fro 120, dar e o mica mare diferenta, aici centura e pe trei benzi, ca-n palma si cam stiu cand si unde pun radarul. Si oricum, si masinoaiele aici, nu se umfla in pene ca in Ro. Eu acum nu vorbeam de voi, ca Toyo e o masina normala, dar e mare pacat sa fie hartuita pe strazile alea. In rest pup gasca si pe bolnavioara. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,hello.....[:D] Vio,draga mea....multam' de mesaje...[:D]Ma bucur sa citesc ca te-ai facut bine si ai reintrat in normal:gatit,spalat,calcat,aspiratoreala....deh! ca orice gospodina respectabila,pai nu?[:D] Saru-mana de aprecieri!Cum scriam acolo,ne-a speriat Luana cat a putut manca la munte...ii prieste aerul,poate...Ca am repetat experienta si la campie,nah!...da' n-a mai fost sa fie.'Geaba am pacalit-o noi ca sunt mici ca la "uncu Mahaita"...neah!Abia de a mancat asa,de sila,unu' si atat. Hehehehehehehe[:D]....ca tot vorbim de norute si ginerei....[:D]hehehehe...Luana e deja "arvunita" bre,la o scorpiuta de-a mea....Asa ca bine faceti ca ramaneti la Sofia zglobia... Numai bine sa ai si va pup si pe tine si pe Mihnea! Cicina draga...ai si tu dreptrate si nu te contrazic,ce sa mai zic?Noi de cand ne-am hotarar sa ne cumparam masina ne-am orientat catre una spatioasa,sa putem intra lejer si eu si Marius si sa avem si portbagaj mare.Pai la Medias am dus cu ea 5 adulti,2 adolescenti si 2 copilasi,plus bagaje... Chestia cu vitezomania....daca unii se simt sinucigasi e treaba lor.Am inceput sa nu mai dau importanta celor care ma depasesc de nu-i mai vad in cateva secunde,e probleme lor...La noi 110-120km/h asa cere masina,ca acolo e viteza ei de croaziera,cum se zice la viteza de 110 se lipeste de sosea si consumul e optim...are motor destul de puternic. Sa sti ca din punctul meu de vedere si eu imi doresc o masina mai micuta....pentru mine si pentru Luana ar fi suficient.Baietii oricum merg numai in weekend cu masina si ocazional in cursul saptamanii.I-am zis lui Marius ca de imi ies ploile si termin cu problemele...imi iau o masinuta pentru mine si el n-are decat sa isi ia carnet sa circule cu Toyo....[:D]Sa fim noi sanatosi!Te pup si iti doresc numai bine! Pupici evribadi! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, e drept ca ai familie mare, nu la tine ma refeream, ci la vitezomani si nesimtiti care nu respecta regulile si de multe ori sant implicati nevinovati in accidente. Cat despre noi avem si o masina mare, care e de concediu, dar fiind pe motorina e lenesa, dar nici nu trebuie mai mult, oricum respectam limitele de viteza. Dar asta vara era sa se dea jos al meu din masina sa-l bata pe unu care i-a taiat fata intr-o curba, cu linie continua dubla. De ca asa e in democratie. Vio, te-ai facut bine? Pufu pe unde umbla, nu merg afacerile, sau tot cu soldatei e? Ce sa mai zic de japoneze,tradare, dar vrem sa stim si noi. Va pupic dulce pe toate si we placut ca ma sui pe capra si nu stiu cand vin. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toate fetele, Cum ati petrecut in vichend,dragelor? Noi sambata am facut munca edilitar gospodareasca:rufe la spalat,sters prafurile din casa,calcat rufele,bucatareala...intelegeti voi...iar duminica ne-am destrabalat toti 5 la "ialba velde",tot pe malul Timisului...Toti 5 ca a fost si Dunia cu noi,fata lui Marius...Super si relaxant!Ni s-a dat pe gust si profitam de orice weekend insorit.Coasta oleaca,da' merita efortul....zau asa![:D] Cicinelu' drag si eu ca si sotul tau am o ciuda cumplita pe sinucigasii astia.Nici eu nu-i inteleg...ce daca ai un 4x4,cu nu stiu cate mii de cai putere,manelele urla de se cutremura soseaua?...Pe mine ma scarbeste asa ceva si ma determina sa nu imi doresc veci pururi sa-mi cumpar si eu o masina 4x4.Cu toate ca din punct de vedere practic si al soselelor din Romania...sa mor de mai bine iti cumperi tractor,nu o masina decenta...[:D] Sa iti povestesc ca ieri,in drum spre iarba verde,intra unu' pe celalat sens de mers in depasire...distanta dintre noi fiind scurta.Era o dubita,pocnita pe stanga(cam sifonata),care a depasit un Logan si o Dacie...era omul teribilist...Am injurat ,am pus frana in mijlocul soselei din camp si am lasat bou' sa treaca,care nici macar nu a multumit....Marius facea spume la gura ca de ce nu l-am claxonat la greu si injura de mama focului si i-a mai facut aluia si niscaiva semne obscene(pe bune dreptate).Asa ca d-aia am zis ca deja nu mai bag in seama,atat cat pot....la cate am vazut pe sosea...ti se face parul maciuca...Sti si tu de altfel! Dragelor,va pup si va doresc o saptamana cu multe realizari![:D] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut... imi cer scuze,da' de cand cu Basescu yo nu mai am somn [:D] m-am mutat la discutii generale....ca poate ,cine stie...maine -poimainwe ajung in locu' lu' Elena Udrea...hihihi [alcool] glumesc.... noi am petrecut fain.... mi-am luat role si am iesit in parc...si se uita lumea la mine mai ceva ca la Basescu [:D] da' mie nu mi-a pasat...' amu exersez in casa si Mihnea ma incurajeaza,cica sa nu ma mai tin de perete[:D]...el nu stie ca yo cu capu' nu stau bine...sau stie..... ca mi-a zis azi...."mai,tu esti mai dusa decat bunica!!!"[:D] ca l-am pus sa se spele pe maini.... asa ca va pup si va tin la curent cu Base.... sa nu ma injurati ca yo sunt revolutionara...desi nu sunt de la Ploiesti [^] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, te enervezi degeaba la generale cu unii care nu stiu ce fel de gandire au,dar explica-mi si mie ce sant aia oligarzi sau cum mama lor se cheama ca eu n-am auzit de cuvantul asta. De patine ma tot invart si eu pe langa unele din magazin, dar tot dau vina pe varsta, dar pana la urma cred ca le iau. Ana, fii atenta cum conduci, ca acolo se umfla rau muschii pe unii, mai ales masculi si te vad pe tine femeie la volan. Nu-i baga in seama, viata ta si a copiilor e mult mai importanta decat o masina. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...