Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

dor de tine ???? hahahahaa....vrajeala , normal [;)] normal ca daca nu mai am pe cine bontani.....a intrat hiro la rand , asa ca s-ar putea sa te urasca pe viata [;)] fi-tar australia de ras sa-ti fie [neand] m-ai lasa ca pe o proasta aici intre prosti ....[neand] ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mama...a venit Dana sa nu o deochem!!! auzi,Dantza, vezi mama sa ai grija sa nu vii asa des ca pana acum,da?![:D][:D][:D] ca ne-ai inebunit cat stai pe-aici ..nici nu mai putem scrie de tine....[bang]... auzi la ea?!cica nu mai vine asa des pe-aici!!!...pai de cat te-am asteptat mi-au crescut...din alea cum le zice...in fine,ce vreti voi [hot] no,ca acum m-am [alcool]....sa fii fericita acolo si sa mananci muuulte fructe si muuuulte legume....si sa faci plaja si sa vezi iarba verde,care nu-i ca aia de acasa [xx(] dar e verde.... norocu' tau ca te [olala] ca altfel luam si yo [neand] ca nanami !!! nu ca ea nu te-ar iubi.....de asta sunt geloasa,ca ea a fost cu tine,si tu cu ea...na si noi pe-aici singure.... cu cateva minuta inainte ascultam " et si tu n'existais pas" si asa m-a prins o nostalgie...ma tot intreb ce s-o fi intamplat cu fetele noastre...amura,fleur,alexmona...etc....nu mai stim nimic despre ele... in fine,era doar o nostalgie... Ana,pai tu crezi c-am baut gaz sa-i zic sa spuna la fund direct ala cu C...?! atata imi trebuie ca o sa zica ca asa l-am invatat yo[:D] hai ca va pup pe toate de la A la V [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va pupic Azi a fost o zi grea, dar se pare ca a trecut, clientul ala de care va spuneam ne asteapta joi sa discutam pentru contract. Mai e hopul asta si gata, poate reusim. Aelita mama ce printesa scumpa si cum o invata mama ei de mica sa butoneze... [:P] Nanani,Dandushica imi pare rau ca v-ati despartit, dar cum traim in era informaticii, sa traiasca internetul si ala de la inventat... ca o sa puteti vorbi si de acum inainte. Dandusha imi pare tare bine ca ai reusit sa pleci la sotul tau, iti urez numai bine de acum inainte. Banuiesc ca si copii sunt super incantati de Australia. Vreau si eu poze cu tine pe cangur... [:D] Cicina numai o cafea? Iti fac un pachet de cafea, macar sa treci tu pe la mine. Vio tare scump e puiul tau cu ingerasii lui...pupici pentru amandoi de la mine si ca sa nu uitat de soldateii mei, ca i-am trimis in lupta si am ramas doar cu 300 ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

v-am citit va_m pupacit ia uite la ele ce se iubesc,maaaaaaai!!nanami si dana imi vine saplang de voi..dar ma bucur ca Danutza e fericita acolo!!! asa e,.am auzit ca eo tara minunata!! sa fie intr.-un ceas bun!!! sa fiti fericiti ! Ana,ca de obicei ,rad de ma prapadesc dupa mesajele tale.ai un stil,mai,Creanga,mai... vio,cicina,puf, pupici ! mai trec maine p-aci,acu e noapte,dimineata..cu fii-mea-n bratema duc ca a adormit,sa dorm si eu pe langa ea. [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oileiuuuuuuuuuu....ce de dragoste infocata si amor ghebos,bre...p-acilea prin zonaaaaaa[9cer].....Iuiiiiiiii,ce-mi place si ce frumos ma unge la sufletel asa prietenieeeeee...de imi dau lacramile,zau,pe bune!Muah,muah,muah,la Nanami si Danutza...ca tare mminunata e prietenia lor!!!!!Bravo fetelor![asia][majoreta][olala] Vio...[:D]haide mah,ca io glumeam,iti dai tu seama...ca imi amintesc acu' de Luana,intr-o dupa amiaza de sambata,cand mesterea ea la pus bebelushu ei in caurucior si nu reusea,ca bebele e mai mare decat carutu si,na!,nu statea lighioana de papusa cum trebuie.Si dupa lupte seculare ale Luanei de a stabiliza papusa pe carut ,fara succes...o aud pe mandra mea fata:"uuuuf,stai odata locului,ceapa ta de bebelush,baga-mi-as picioarele!"[:-)))]Ce sa-ti mai zic?Am ramas masca si n-am mai primit aer 10 secunde....Pupam voinicu' istet![pup] Puf,bafta in continuare!Tin pumnii sa iasa cum va doriti voi! Aelita scumpa....mah,daca n-am mai rade cateodata pai ce mama naibii ne-am face,pai nu?Ne-am rida la fata mai ceva ca vrajitoarele[:-)))]....hehehehehe[:-)))]....Ce mai face Sofiuta scumpa?Va pup![pup] Mey fetelor...cum petreceti voi de ziua de azi?[:D]Ceva romance?[;)]Io am ganduri...fierbinti pentru diseara[drac]...hihihihi...Marius nici nu stie ce-l asteapta....[drac][:-)))] Va pup si sa aveti o zi cu dragoste multa![pup][pup][pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anasunt tare dulci astia mici cand spun si ei o prostiuta acolo... problema e ca ti-o tranteste cand-ti-e lumea mai draga!!! Aelita e bun somnu' asta langa copil....ce mai dormeam si yo pe vremuri...ca noaptea n-apucam,nu ca n-ar fi dormit el,dar tot timpul vroia tzitzi [:D].... cicina, puf,nanami,dandushica[pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...