Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Cicinelu' [pup]....stai linistita ca nu ma enervez eu asa usor... la cate am tras nu mai "simt" intepaturile astea....adica astea sunt floare la ureche [:D] dar daca ai citit se mai gaseste cate o "invatata" care sa-ti dea lectii despre diferite chestii....da' cum ziceam,nu iau in seama... cat despre role,auzi?! sa nu mai aud de chestia aia cu batarnetea...noi de acum intinerim [:D] tineretea e aceeadin suflet.....si daca tu vrei si te-ai simti bine cu rolele,cumpara si da-i bataie.... eu mi-am dorit f tare cand eram copil(si vad ca am ramas shocata [:D]!) si acum mi-am luat...dupa atatia ani..... vezi sa aiba rotile bune din silicon,nu din plastic.... exerseaza in casa ca sa-ti poti mentine echilibrul...oricum cred ca ar tb si chestii din astea de protectie... oligarhii...ca sa zic asa e un fel de grup cu interese comune...cam asa ceva...nu stiu explicatia exacta..cam asa... va [pup]si sa aveti o zi buna Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vio...ce mi-ar place si mie rotile...duminica fata lui Marius a primit o pereche nou nouta de la mama ei si mi se scurgeau ochii dupa ele...da' deh! Cicinelu,ai dreptate...viata familiei mele e prima in plan,asta e clar...bine ca eu nu ma simt kamikaze... Dragelor ,io va pup si va doresc o zi faina in continuare... PS.E liber si luni si marti?Ca eu asa am auzit! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele, Inca nu stiu daca e chiar liber luni,dar asa se spune si ca vom recupera sambata ,in 5 mai...Oricum elevii asa vor face...Ma rog! Fetelor,din cate imi dau eu seama voi toate sunteti ocupate... Va doresc spori la treburi,va pup si ,in avans,sa aveti zile libere placute! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana [pup].... eu am ajuns mai tarziu azi ca am fost sa-mi fac analizele! si mi-a luat tensiunea si gata sunt decalrata hipertensiva [:D] asa ca o sa scape al meu relativ repede de mine!!![:D] ramane si el fericit [:D] glumesc,ca nu ma dau yo batuta ....ma tin de el pana la 100 de ani sa-i mananc zilele cum mi le-a aranjat el pe ale mele [:D][:D]... nu-l las!!![^] la noi se da liber pe 30 apriile si se recupereaza intr-o sambata din mai... da' degeaba ca al meu lucreaza pe 30 asa ca ....[V] cica lasa ca mergem noi weekendul viitor [:o)] parca mie atunci imi trebuia?! asta e,imi iau rolele si ma duc sa-mi sparg capu'[mariaj] mai,are dreptate Ana....ati dat bir cu fugitii?! [fuga] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana [pup].... eu am ajuns mai tarziu azi ca am fost sa-mi fac analizele! si mi-a luat tensiunea si gata sunt decalrata hipertensiva [:D] asa ca o sa scape al meu relativ repede de mine!!![:D] ramane si el fericit [:D] glumesc,ca nu ma dau yo batuta ....ma tin de el pana la 100 de ani sa-i mananc zilele cum mi le-a aranjat el pe ale mele [:D][:D]... nu-l las!!![^] la noi se da liber pe 30 apriile si se recupereaza intr-o sambata din mai... da' degeaba ca al meu lucreaza pe 30 asa ca ....[V] cica lasa ca mergem noi weekendul viitor [:o)] parca mie atunci imi trebuia?! asta e,imi iau rolele si ma duc sa-mi sparg capu'[mariaj] mai,are dreptate Ana....ati dat bir cu fugitii?! [fuga] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eiiiiii....Vio...cum ziceai si tu o data,Dumnezeu aranjeaza el lucrurile pe lumea asta si orice se intampla e cu rost!Sa fi sanatoasa![:D] Fetelor,va doresc o mini vacanta frumoasa,cu distractie si vreme buna si sa ne auzim cu bine pe miercuri! Va pup! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[grup]beiiiiii?DA unde sinteti?SE vede treaba ca am ramas singura.AM facut budinca cu brinza si am vrut sa va invit si pe voi ...dar....pauza.Cred ca sinteti in vacanta...mama ce va mai distrati fara mine.....bravo voua.M-asi distra si eu dar nu am cu cine.[xx(][xx(][xx(].E asta e...poate sa vina si soarele pe strada mea. Astept sa va intoargeti din vacanta sa mai povestim...ca voi aveti acum ce....[cheers] ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...