Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Am uitat:ca timp vrem sa ne incadram intre 10 si 12 zile,iar banii astia inseamna cazare,masa si benzina.Muzee,cimitire,manastiri si alte suveniruri nu sunt bagate in calculul asta. Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Acu m-am prins, era vorba de un cauciuc, eu ma gandeam la toate patru de aia am intrebat. Ca stiam patzania aia cu pana. Pai in mare nu ar fi mult suma asta pentru timpul asta, abia astept sa faceti poze ca barem asa mai vad si eu tarishoasa noastra, ca al meu e greu de urnit in astfel de tur. Poate cand iese la pensie, de asta anul asta nici nu venim acasa in mashina, poate trag eu o fuga cu cioara. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele mele dragi nu m-am imbogatit si nici nu am dat bir cu fugitii insa de ceva vreme, stiti si voi de cand, ma tot incearca niste stari din alea contradictorii, cand sunt vesela si peste tot e soare, cand imi ploua si-n ciorba. am citit tot ce ati mai scris pe aici, dar nu m-am simtit in stare sa raspund. acum deja dupa cele cateva randuri scrise mi-au fugit toate gandurile pe care vroiam sa vi le scriu.... ana frumos traseu, superb pot spune, sa va tina timpul frumos si resursele materiale. Noi am nimerit un drum prin munte care leaga voineasa de petrosani, o frumusete de drum, ca in basme si unde in bucuresti nu vazusem zapada ne-am trezit si impotmoliti in zapada, dai cu presuri sub roti si tot tacamul. Trebuia sa ajungem in parang si cu tot cu gps ne-am trezit aproape de sibiu, ca gps-ul nu avea semnal pe valea oltului (unde oricum nu aveam ce sa cautam) si in cauza asta am vazut si valea oltului si valea lotrului si valea jiului in aceeasi zi. Dar per ansamblu superb, plus ca mare parte din traseu a condus andrei cu 140-150 km la ora si mie imi place...:P De 1 mai chiar am muncit, noroc ca am prins sambata si duminica la mare........ Va pupicesc pe toate si incerc sa vin mai des pe aici poate imi revin mai repede ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Puf,asa e in viata de obicei:una calda,alta rece...Sa dea Domnul sa va fie bine!Cat priveste GPS-ul,mai bine nu-mi mai aminti ce am patit in noaptea de Inviere,cand lumea umbla pe strada in Lipova cu lumina si noi ne invarteam ca curcile chioare prin localitate ca sa gasim drumul spre Deva.Si pana nu am intrebat pe cineva pe strada cum sa ajung la drum...am ametit invartindu-ne in cerc.[:D] Cicinelu',bai e musai sa pun poze...cum sa nu pun?!Iti dai seama ,mai este o luna pana atunci si eu tremur de nerabdare sa plec,deja am facut planuri...chestii-trestii....sti tu si parca vad ca se verifica vorba aia ca portiveala de acasa nu se nimereste cu cea din targ....asa e mereu.Nu-i bai ca ne-om descurca.Asa ca cauciuc tot tre' sa iau,n-am ce face....da' nu toate 4,ca eu stiu ca sunt plecata cu minte pe conducta de apa calda...insa chiar nu ma incumet la asa cheltuiala...[:D][:D][:D]hehehehehehehe...Oricum avem cate ceva de cumparat,in afara de cele necesare la masina,pentru noi si pentru drum,asa ca cheltuiala tot avem. Noa,fetele....sa aveti o saptamana excelenta si cu multe realizari!Pupici! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puf, pai eu credeam ca te pregatesti sa faci fapta mare, si tu sus si jos in montagne russe ? Da mai lasale naibii de ganduri negre, si fii atenta cu vitezele alea mari pe acolo, mai bine vii pe aici cu Andrei si probezi. Ana, daca eu abia astept sa te duci in aceasta excursie, d-apai tu . Neprevazute or sa fie oricum, darnu trebuie sa te impacientezi, sa ai mare grija la condus , atat, restul se rezolva tot, doar esti in tara si cunosti limba. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehehehehehehe[:D]....Cicinelule,asta da mare avantaj:cunosc limba![:D]Sti tu ca uneori nici in propria tara nu te intelegi cu conationalii...mai bine in limba gimnastica cu strainii.Zau ca mai putin ma streseaza sofatul,respectarea sau ne-respectarea traseului,unde vom dormi sau ce vom manca,astea sunt treburi pe care oricat le-ai programa si aranja...n-ai cum sa le respecti intocmai,ca n-am de unde sa stiu cum e pe acolo.Ce ma apasa e sa am vreme frumoasa,cu cat mai putine ploi sau chiar deloc si alta chestie este ca o sa am doi americani sadea cu mine,care alta limba nu cunosc si va trebuisa vorbesc ba romaneste,ba engleza si asa am sa le amestec....de numa'.Iti dai seama ce-o sa fie cu bietii mei neuroni?Dupa ce ca si asa mai sunt cativa...ii prapadesc si p-astia,dragii de ei![:D] Pup fantasticele si va urez o zi excelenta! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salluti a tutti Fapta cea mare cicina a ramas pe locul al n'spelea pentru ca acum ne chinuim sa tinem firma si cand pleci de la zero barat e al drak de greu sa razbesti. Biroul cel nou a adus el clienti noi dar si batai de cap in plus, iar cheltuielile s-au dublat. Nu am reusit nici acum sa luam credit/leasing pentru echipamente ca nu se baga nimeni ca suntem prea la inceput si desi am tot scos profit (de platesc la stat sa-si faca alesii nostri vile cu piscina) cer avans de peste 30% sau garantii imobiliare si in felul asta mai bine stam cuminti pana vom avea noi banutii cum am facut si pana acum. Va pup si sa aveti o zi frumoasa. ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce fac fetele ??????? ati prestat putin in lipsa,vad. noi suntem la fel de bine. Ana,cica musafiri de peste garla hahaaa[:-)))] mama ce plimbareti sunteti !! brava!! da' cheltuiala,nu gluma! bai,dar va rupeti bunatati de masini p-acolo ! fir-ar sa fie!!! s-or face naiba drumurile alea odata,ca e vorba sa primeasca nu stiu cati bani de la comunitate,romanica! haha vad ca mai rau e cicina nerabdatoare!! alta care nu sta locului [:-)))] cand pe skiuri,cand pe moto!! [pup] mai puf,ce ti se intampla tie de iti ploua si in ciorba?? ia scrie matale acilea,ca stii ca noi ne vindecam mereu una pe alta.. [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,am ajuns pe pag 4!! arinna,ce mai faci? uite ca aelita intraba de mine si eu intreb de arinna!!! aelita,sunt p-aci'[:D] mi-am facut analizele si sunt super[:D] adica: fier lipsa toatala,anemie puternica... calciu lipsa ca nu e fier colestreol maaaare trigliceridele proaste... alea,alea proaste... da' am magneziu! ala nu stiu cum e ca yo tot nervoasa mi-s[:D] sa va mai zic? nu va mai zic..... doar va tzuc pe toate cu drag! de la a la infinit[pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...