Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Vio, cand sa sriu si eu, mi-ai furat pagina si dai si cauta pana la pag 5 si nimic, era pe prima. In sfarsit, nu trebuie sa te impacientezi cu analizele, nu e nimic grav, dar trebuie sa compensezi lipsurile. Iar trigliceridele, in momentul cand ai facut analizele erai un pic racita? Sau si o simpla indigestie da rezultate gresite care trebuiesc repetate. Puf, asa e la inceput, apoi cand va mariti volumul de lucru, am sa-ti propun o persoana sa va ajute. Eu tare mult as vrea sa calaresc motorul in fiecare zi ca e asa frumos afara, dar m-am apucat iar de facut cate ceva la casa si trebuie sa termin. Aelita , scumpa de tine , pupici Sofiei. Ana, asta cu se limba plimba-n gura cu diverse limbi, sant meseriasa la gesturi. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cicna...mai fur si yo ce mai pot[:D] da' cu ce motoare te incurcasi,bre?! si cu casa iar o vopsesti? primavara ai program de vopsit?[:D] ai dreptate,eram al naibii de racita,aveam pneumonie [:D] cand mi-a facut analizele,da' colestreolu' de la ce mai e mare? si anemia? acu' iau de toate,sa ma vezi cu pumnu' de pastile [bang] deci hapuri de tensiune,de anemie,de colesterol,de raceala.... moama,o sa ajung drogata!!![bang] [recevere]..noapte buna! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fantasticutzelor....iertaciune de absenta...mi-s ocupata foarte si nu imi ajung neuronii pentru cate am in cap... Va pup,sa aveti weekend frumos si sa fiti sanatoase! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, ale naibi de pastile. De cur nu iei? Repeta analizele( numai cand termini cu boala), si nu mai lua nimic, numai de pneumonie daca nu ti-a trecut. Intre timp, anemia, poate fi lipsa de fier, compenseaza cu alimentatia , adica spanac, bea multe sucuri naturale, adica lamaie, portocale, gref stoarse, iar in momentul cand crezi ca e bine, refa analizele, abia atunci poti vedea clar ce-ti lipseste, sau ai prea mult. Cum ce motore bre? Pai stai asa ca-ti arat. [url=http://img168.imageshack.us/img168/6320/teolo3bu6.jpg] [url=http://img145.imageshack.us/img145/541/immagine050fd4.jpg] Pup fetele ocupate, si We placut. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moama,cicnelu nostru e mai tare ca tariceanu!!![hot] da' domnu' tau e tot un motor?![:D]...ca la a doua poza ma asteptam sa vaz tot sau alta [bonjovi]!!![:D][:D][:D] mei,iau pastile ca asa mi-a zis medicu' ce sa fac?! beau la sucuri de m-am saturat...da' cu spanacu' nu prea le am....[;)] [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fete, La noi weekendul asta a trecut far' de evenimente majore...Facem planuri,programam banii,suntem in febra cautarilor de ce ne trebuie la drum si visam cu ochii larg deschisi. Multa sanatate Vio! Cicina,fain motor...m-am zgait la el de numa' si place la mine...si voi sunteti tare simpatici! Dragelor ,sa aveti o saptamana cat mai buna si cu realizari si sa auzim de bine! Va pup! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata doamnele, Cicinelu,uite io bantui ca fantoma,de cu dimineata pe net.... Asa ca va zic si eu sa aveti o zi excelenta si va pupez...mai vorbim! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut [hopsieu] . Mai fetelor, mi-a fost dor de voi. Scuzati-mi lipsa dar am probleme cu conexiunea nu cu timpul. Am citit in mare ce ati scris ..Ana -plimbareata se pregateste sa-i plimbe pe aia din-afara garlei , Cici e mereu calare pe motor (fain, btw), dar in una din poze vad ca e calare pe muschetarul ei [:p]. Hihi. Distrati-va mai, numai nu mergeti pe jeanta dupa ce ati facut pana , si nu faceti ocolul Romaniei (ma rog, o parte) , cand nu este semnal la GPS. Aelita e putin cam zgarcita la capitolul poze si informatii in legatura cu Sofia , dar de fapt cine sunt eu sa comentez, nu? Stiu ca v-am promis poze dar cand incerc sa le salvez in album (online), dureaza o vesnicie si apoi ma shuteaza afara( nu am broadband yet).O sa vina si ziua aia[:D] Vio...ai grija ce faci cu analizele alea ca nu-i de bine .Ce mai face Mihnea cel voinic? Ana ..sora-mea lucreaza la Muzeul National din Suceava(sectia ghidare), si cumnatul e tot muzeograf dar apartine de Cetate. Intreaba de Any si Iulian ... Puf...si la mine ploua in momentul de fata( povestesc mai jos)...fruntea sus si tot inainte ,nu?? La noi totul e bine [cina2], copiii s-au obisnuit la scoala (de fapt le-a placut din prima) , dar macar acum mai inteleg si ei ce se vorbeste in jurul lor. Am reusit sa ne facem cativa prieteni si asta conteaza mult . Eu tot la cursuri merg (de turism) , dar in general frec menta .Mai mult pe acasa sau la plimbare ..nah! nevoia de miscare. De ce sunt putin suparici?(de fapt putin mai mult) ...ieri am sunat acasa ,si am primit vesti nu tocmai bune [:(] .Tata (55) e in spital .S-a internat din cauza lombosciatecei(?) si a aflat ca are diabet [q].Nu ma surprinde ,cumva ma asteptam ca acest lucru sa se intample mai devrme sau mai tarziu ca bunica mea(mama lui) a avut diabet , plus(si cel mai important) ,lui mereu i-a placut sa manance bine , mult, gras, sarat, iute, dulce , ...f.f.f. neechilibrat. Oricum, nu sunt in stare de soc dar sunt trista si ma gandesc chiar sa trag o fuga pana in tara ...vad eu cum decurg lucrurile dupa externare. Mai fetele , cred ca ma opresc aici pana nu deconecteaza iar [bang]. As muri de ciuda daca s-ar sterge tot ce am scris . Am patit-o acum vreo 2 saptamani si mi-am bagat picioarele dup-aia. Va pup pe toate disparute si harnicute , bolavioare si zapacite ....... Va doresc o zi buna in continuare [:pup] *grupul fetelor fantastice *
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...