Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Danutzo bine ca ai mai aparut si tu din strainezia de la tine acolo. Ca de Nanami nu mai stim nimic. Aelito, Sofiutza? Vio, Mihnea imparatul? Ana, Printzesa Luana si macho Alex? "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana,ma bucur ca sunteti bine si ca ai mai aparut pe la noi.... Cicina,Mihnea are probleme cu infinitul!!![:D] nu intelege cum se scrie asta,de ce nu exista un infinit,doua infinite etc.... si mi-a spus ca atunci cand o sa se faca mare o sa cerceteze infinitul.... mai are o problema existentiala.... m-a intrebat ce este Dumnezeu, fata sau baiat! i-am spus ca barbat([bang]) ca yo nu mi-am pus problema asta... acum,nu intelge de ce daca Dumnezeu este barbat el trebuie sa-l iubeasca! ca el nu iubeste barbati [:D] i-am explicat ca Dumnezeu este tatal si de asta trebuie sa-l iubeasca... bine ca nu m-a intrebat si despre Isus,ca aici nu mai stiam cum sa o dau [alcool] si ultima gaselnita,e ca in fiecare zi el are ghinion... si i-am spus ca norocul si-l mai face omul si cu mana lui.... raspuns:"mai mami,sa nu-mi spui tu mie ca norocul si-l face omul cu mana lui,atunci pentru ce mai sunt pietre norocoase?!" [:D][:D][:D] in rest totul bine...pana rezolvam cu infinitul.... va [pup] pe toate! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, Noi am fost acasa aproape toata saptamana trecuta,plus ziua de luni din saptamana asta.Don'soara Luana a facut o amigdalita urata cu strigaturi...cu febra de 40 si zacut ca plantuta...asa ca am dat-o pe zeama de anitbiotic si antitermice,sa punem fata pe picioare.Acum e ok,de marti merge la gradi si eu inapoi la munca.Se pare ca la 1 Iunie vor organiza o serbare...Alex inca are "altercatii" cu doamna pe tema excursiei aleia,dar trecem cu vederea ,ca mai e putin si adio doamna invatatoare si clasa aIV-a...Azi merge la teatru cu clasa. Ne pregatim in continuare de marea excursie,am cumparat cate ceva la masina si cautam disperati cutie de portbagaj,de pus desupra pe masina si nu gasim nimic din ceea ce ne intereseaza,ca ori sunt prea lungi,ori sunt prea scurte,ori sunt prea joase,ori nu au incuietori din fabricatie,ori sunt atat de prost facuta ca de teama sa nu se rupa nici nu le atingem....nebunie mare!Si au si niste preturi...mie una mi-ar fi rusine sa vand asa produse de tot rahatul la asa preturi. Asa ca,Cicinleu'....cam asta e cu noi...suntem tineri si nelinistiti![:D] Vio,spor la explicat ce este infinitul...la grea incercare te-a pus Mihnea.Iti tin pumnii si mult succes![:D] Dandush,numai bine si sanatate tatalui tau si tie si familiei tale! Fetelor,va pup si sa aveti o zi minunata! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, cu cutiile astea de pus sus, nu stiu ce sa-ti spun, mai bine dai mai multi bani dar ia-ti una ca lumea, ca eu pe autostrada la 130 km/ ora am crezut ca pierd tzoalele din ea ca se cascase in fata. Cea mai buna e aia ca un silur de se deschide lateral. drept ii ca va trebuie ca santeti multi, si trebuie chiloti de schimb, nu? Vio, esti tare cu avionarul tau, acu are probleme existenziale ale infinitului, grea dilema, greu de explicat. Daca eram in locul tau, il trimiteam la taicasu, asa scapam. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici, Sunt din nou matusica,ieri sora mea a nascut un baietel de 3600g,la o maternitate din Roma,amandoi sunt bine si sanatosi....[bis][bis][bis] Cicinelu',pai tu de ce crezi ca inca nu am gasit cutie?Ca ce am gasit deja sunt de tot cacatul,iar cele de care vorbesti si tu si de care ne dorim si noi,se aduc pe comanda,nu le gasim expuse in magazin si comanda dureaza intre 3 saptamani si 2 luni....si mie imi trebuie cat mai repejor.De asemeni si cu jeanta de otel tot asa...aseara am luat de la cineva,tot cu Toyota ,dar Avensis,o jeanta nou nouta de otel,de Toyota si hai sa vedem daca se potriveste pe butuc de roata la noi....Arata identic cu a noastra,aceeasi dimensiune scrisa si pe aia si pe a noastra....ce crezi?Unde intra prezoanele,acolo unde se insurubeaza sa se fixeze roata pe butucul masinii,distanta intre prezoane,la jeanta noua era mai mica decat distanta intre prezoane la jeanta noastra,iar 3 dintre prezoanele noastre intrau pe gaurele si 2 din ele se nimereau in spatiul dintre gaurile jentii noi....Am facut spume la gura si eu si Marius,i-am dat omului jeanta inapoi si...o sa mai cautam. Maine o sa mergem la inca o firma de accesorii auto de aici...sper sa avem mai mult noroc,ca am inteles ca vand si jenti si portbagaje aeriene....Ne trebuie,ce sa facem?Ca intradevar o sa fim multi si chiar ne trebuie si chiloti de schimb....[:D] Va pup fete...si sa auzim de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,sa-ti traiasca nepotelul! sa fie sanatos si sa va bucurati de el! [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

violeta taman cand zic BRAVA in gand,ca scriai ca ti-au iesit analizele super,si cand citesc mai departe..fier lipsa,calciu lipsa,colesterol mare. ce inseamna asta?? tu ce faci acolo,ce mananci ? scobitori? ia punemana si ai grija si de tine ca multa lumea re nevoie de tine,auzi?? abia te-ai ridicat din operatia aia si acum ce faci?? bagag vitamine si tot ce trebuie in tine simulte sucuri de fructe zilnic. Mihnea are nevoie de tine !si tu stii asta !! cum zice si cicina,nu e nimic grav,si trigliceridele alea ies aiurea fara sa insemne mare lucru,dar nu sta asa ! cicino ma topesc dupa motocicleta ta!! hahaa vorba violetei,da domnu tau e tot unmotor? ca ai zis ca pui poze cu motoarele,si eu dau clic sa vad a doua motocicleta!hai,zi drept,barba-tu e un motor ,ai? violeta-le ai sau nu cu spanacul,venim si ti-l bagam pe gat. ia fa-l tu calit cu usturoi si ceapa,un pic de bulion si orez in el de nici nu il simti! si oua prajite pe langa.--pardon,ai colesterolul ridicat,ciuciu oo ! dandush,osa mai pun fo poza. ma bucur ca s-au adaptat copiii ! sanatate multa tatalui tau,si stai linistita,cu o dieta corespunzatoare,cu diabvet ai o calitate de viata destul de buna. violeta,bai,ma omori tu cu Mihnea!! auzi la el ce probleme existentiale are! o sa iasa mare,mai! cica ar eprobleme cuinfinitul[:-)))] misto,altii se gandesc cum sa treaca garla inot si el se gandeste la infinit. auzi ce-i trece prin cap,ca dumnezeu e barbat si nu poate s ail iubeasca. mai ,dar iti pune niste probleme de ramai interzisa! hahaaaaa pt ce mai sunt pietre norocoase???????? hahahaaa Ana iar infectii la bord?? of of,cu copiii astia,sa iau lectii!! sora ta e in Roma ? graunel,la 3600,felicitari si recuperare rapida surioarei !!!deci s-a nascut pe 23 mai,are deja doua zile,maine iese din spiatl??? um il cheama ?? bravo!!! sa fie sanatos !sa va traiasca! sambata ceaaaalalta am si eu botezul.pe 2.sunt in pregatiri de o luna,ca Ana cu calatoria. haine,magazine peste magazine,invitatiile,restauranteeee peste restaurante,anunta lumea,unii fac figuri ca nu vor mesele asa ca vor invers,ca nu vor langa aia ca vor langa altii..si uite-asa.. noroc ca eu si fata avem rochii hehe,abia astept sa ne imbracam ! va 'ubesc! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita,pai gata va crestinati!! astept pozici cu Sofiutza sa vedem si noi frumusete de fetitza si sa ne bucuram sufletele! apai,eu mananc ca sunt cat malu'[grasa]...problema e ca cica nu asimilez...si nu am chestii de genul hemoroizi,ale-alea..... numai daca nu oi avea ceva grav...Doamne -fereste!! si cica daca nu asimilez fier nu asimilez nici calciu..... cu colesterolul habar nu am de la ce poate fi,in afarade mostenire,ca eu nu mananc gras de nici un fel....porc ,cel putin mananc numai de craciun si asta de ani buni! mai mananc telemea de oi,ca asta pot sa mor ca nu renunt..... cu rosii,vara e placerea mea...numaiasta as manca si altceva nu-mi prebuie..... dar nici din asta nu mananc mult..... de la ce e nu stiu? insa iua pastile cu usturoi [;)] si sa vezi atunci cum se opreste cresterea colesterolului.... in fine,acum sunt pe tardiferon(fier) si dupa o luna mai fac analize.... cu Mihnea nu stiu ce sa mai fac ca ma omoara si fizic si psihic,are atata energie si atat de mult vorbeste ca uneori ii mai pun mana la gura sa mai fie putina liniste!!! i-am spus ca-i pun fermoar! [:D] acuma i s-a pus din nou pata ca vrea si el un BB!! si aseara mi-a dat curciulita pe care a cumparat-o din biserica in care am fost la botezul unui BB! si-mi zice:"mamai,pune asta la gat ca poate iti trimite DD un BB!!" dupa care sta cu urechea pe burtica mea si ma intreaba:"simti ceva acolo?!" el saracu' isi doreste dar daca DD nu mai vrea?! asta e.....au fost altii mai "iuti de picior" si au facut copii prin lumea mare [bang] va pup si va doresc un weekend frumos! [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saru-mana de urare ,fetelor!Da,am un nepotel grasunel si sanatos,slava Domnului!Nu stiu cand le va da drumul din spital,banuiesc ca mai repede...si sunt in Roma.De fapt ei locuiesc la vreo 20km de Roma,in Torvaianica...Sor-mea i-a pus numele William,no comment!Am zis ca o sa-l stigam Bilica sau Vilica... Aelita...si eu abia astept s-o vad pe Sofiuta in rochita de botez...sa pui pozici,bine?Si sa ai spor la treaba cu pregatirile,ca tare rau e sa gasesti si sa multumesti pe toti...Luana e bine acum,joi,pe 31, o sa avem serbarea de sfarsit de an...Sunt in focuri,ca sunt casiera clasei si tre' sa adun banutii pentru cadouri...uf!mor si nu alta.Le-am si zis la doamne ca de la anu' sa puna alt casier,ca io nu mai vreau. Va pup si numai bine va doresc! Vio....zau asa...toate belelele..sti tu vorba.Ma gandesc ca toata treaba asta cu asimilatul si colesterolul si alte cele se mai si mostenesc genetic...plus supararile si necazuri adancesc anumite treburi d-astea...plus varsta(nu ca ai fi baba)...Eu una ma resimt si ma oftic la maxim ca nu mai pot face anumite lucruri pe care poate ca acum 5 ani le faceam atat de usor...sa ai parte de mult bine!Mihnea ce mai face? Gagici....sa aveti weekend super si sa auzim numai de bine!Va pup![pup] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor trecui si eu sa va salut macar si sa impartasesc cu voi ce ma roade la momentul asta. mandrul meu pleaca in china cu treaba pentru 10 zile, si io tre sa raman cu firma si cu nebunia de aici...ufff, nici nu ma gandeam ca daca lucrez pe cont propriu nu mai putem pleca impreuna decat in weekend...ca nu are cine sa se mai ocupe de comenzi de lucrari, de livrari... aelita distractie placuta la botez si lasa-i mai pe fiecare sa se aseze unde vor nu-i mai aseza tu ca nu ai cum sa-i impaci pe toti vio ia-o incetisor mai cu sanatatea nu-i de gluma si asa ai trecut prin kestii nasoale, pune-te pe picioare ca lumea ana mult succes cu serbarile si cu excursia prin tara, abia astept sa te intorci si sa ne povestesti, poate dai si de vreun netcafe in drum si intri si ne ti la curent... cici gata a venit timpul frumos, ai incalecat pe motoare? (ambele [:D]) dandush ma bucur ca v-ati acomodat sa fiti fericiti va pup fantasticutelor ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...