Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Ana, sa-ti traiasca nepotu talianu. Puf, chiama ajutoare daca ai nevoie, si nu deschida usa la necunoscuti cand nu e Andrei acasa. Aelita, mai e o saptamana pana botez? Ok. Zici de motor, pai sa creasca fita mai mare si vino sa faci o tura. Vio, fac galerie pt fratior( surioara) lui Mihnea, nu-ti pierde nadejdea. gata, plec ca am treaba. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cicinelu,ce treburi ai tu noaptea...daca nu-s cam indiscreta!!![:D][:D][:D] pai cu BB,voiam eu da' nu mai vrea DD!!! si nici dl.nu e prea incantat! cica pe la 40 de ani!![bang][bang][bang] atunci sa faca el cu cine o mai vrea....ca nu ma indoiesc ca se descurca [:D] asa ca ramane Mihnea cu visul.... il mai aburesc si eu cat mai pot,sau pana o sa se sature el![:D] Puf,pai bafta singurica....sa fii cuminte,da?! si sa papi tot [:D] Ana,pai sa-ti traiasca Vilica!!![:D] daca asa le place lor[:D]...poate viseaza la o cariera politica,ca e nume de asa ceva!! va [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, ce sa am de facut noaptea? Tu ce crezi? La mine e un pretext, nu? Si tu nu te lua dupe dansu ca pe la 40, bate fieru cat ii cald si pe el maica, sa nu ajungi ca mine. Ana, gata cu pregatirile? "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cicinelu',iaca ieri am reusit sa luam cutia de portbagaj,Altera se cheama(sper ca nu gresec)e mare,cu inchizatori in 4 locuri,cu cheie ce incuie automat toate cele 4 incuietori si in 2-3 zile ne vine si jeanta de tabla.Insfarsit am reusit sa facem rost de ce mai aveam nevoie.

A mai ramas ca in apropierea datei de venire a americanilor sa facem o tzra de ordine si disciplina prin casa,in rest am cam terminat cu cumparaturile.

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cicina,draga mea,multumim mult de cadou !!!!!!!!!! e foarte frumos si Sofia e deja cu vacutza rosie in gura!! ii place mult,ca a ras la ea. multumim si de urari!!! esti o dulce !!! a ramas si barbatu.meu cu gura cascata de admiratie! multumim! poimaine,sambata,e botezul,si sa va mai zic una: am slabit si e larga rochia ! am constatat aseara ! rochia e cumparata de o luna. am alergat azi la doua centre de croitorie,sa mi-o stramteze,si nu mai au timp! trebuia doar sus in ambele parti,sub brat pana spre talie,ca in jos e larga oricum,dar nu am pe nimeni .eu am amsina si mai fac una alta,dar nu ma bag ca mi-e ca o stric. mai am speranta la un prieten,fost croitor ,dar stiu ca nu sufera sa faca modificari,si ca oricum nu ii placea meseria tare,facea de nevoie.se pricepe bine,dar nu stiu daca o sa vrea. mai am eu o rochie,ca parca am simtit si am cumparat alta acum o saptamana,draguta,infoiata,dar nu prea e de ocazie.e ceva intre ocazie si strada... mai am sa constat ca nici rochia Sofiei nu mai e buna si suntem aranjati! noroc ca barbatu-meu nu s-a ingrasat,nici nu a slabit de acum o saptamana cand si-a luat costumul. [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi cu un mic gest. Firar sa fie, daca erai mai aprope ti-o faceam eu. Dar ce e asa de greu de stramtat? Are motive, cusaturi ceva ? Fetelor sa va traiasca puii si toate cele bune azi, de ziua lor. Ii pup pe toti fara exceptii. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim,cicinelu'!

 

cand mancam tort ne gandim la tine [:D]

 

Aelita,sper ca ai reusit sa-ti stramtezi rochitza.....sau, mai ai timp sa mananci muuuult si sa revii la "sentimente" mai bune [:D]

 

 

si de la mine....LA MULTI ANI! pt toti copii lumii.....

 

si weechend frumos

 

[pup][pup][pup]

 

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3]

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata botezul!

a iesit bine,si rochia am luat-o asa,nu se cunostea prea tare.

au fost doar niste indivizi care s-au plans si-au zis ca-si baga ale alea ca am ales un restaurant in care nu se fumeaza !!! in conditiile in care erau 9 copii,dintre care 3 pana intr-un an.problema e ca pe aici nu prea mai gasesti restaurante de fumatori.

dar se putea iesi din sala de mese,acolo unde era barul,si acolo se fuma de isi puneau si in cap.

si ,alta plangere NU AU FOST MANELE.

 

 

cicinaid="red">,nu era mare luru de stramtat,dar eu URASC sa desfac.si trebuia stramtata doar sub brat pana spre talie,dar avea si captuseala,si era migalos ru pt rabdarea mea.

vioid="red">,nu mai ingrasam eu scroafa in ajun[:-)))]

 

 

[copil] S.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...