Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Saluti fetelor....ce liniste p-aici...la noi se apropie vacanta si deja am intrat in disperare...nu ma mai pot concentra si aseza gandurile in ordine...si parca imi vine sa ma impart in bucatele sa rezolv totul o data...De ce nu are ziua 48 de ore?

Va pup si va doresc numai bine!

 

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aelita, pai asta cu manelele , la mine pe malul garlii aici, duminica au fost unii de mi-au zapacit creierii cu ele , tare, de-mi venea sa-i impusc.Nu sant la moda, trebuia sa le spui mesenilor, si asta cu fumatu, nu se invata romanu neam ca nu tre sa mai fumeze, face rau fumu.

Ana, hai mama ca mai ai un pic, eu nu am intrat in focuri, ca abia aseara l-am convins pe al meu ca e musai sa dau o tura pana acasa singura, si de luna viitoare incep sa ma agit si eu.

 

 

"Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso"

Cicina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor.... azi sunt melancolica [:D] in urma cu 7 ani a venit pe lume ingerasul meu iubit!!! am dus la gradinita bomboane si suculete...si de dimineata era tare nefericit.....si m-a intrebat "mami,azi dupa ce dau bomboanele trebuie sa plec la scoala?!"[:D] si "mami ceilalti copii merg la scoala sau ei raman la gradinita?!" e cam stresat cu scoala... pe drum mi-a mai zis..."azi am 7 ani, sa stii ca mi-a mai venit putin asa mintea!"[:D] va pup pe toate si [cheers] de la Mihnea Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uauuuuu....Violeta... LA MULTI ANI! Mihnea!sa cresti mare,sa fi cuminte si sa o faci pe mami intotdeauna sa fie mandra de tine!Sa ai o zi frumoasa! Violeta draga,sa-ti traisca sanatos baiatul !sa aveti parte de o zi frumoasa,cu multa distractie si bucurie![bis] Cicinelu',mey,bine ca ai reusit sa-l convingi pe domnu' sot de necesitatea unei "plimbari" la romanica...Poate treci o fuguta si prin Timisoara,ce zici!?[:D] Fetili...astazi beau si eu[cheers]...ca al meu mustacios ca bradul implineste 43 de ani batuti pe muche...Asa ca azi e ziua cu sarbatoriti![cheers] Sa aveti un weekend frumos! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana,multumesc de urari.... sa dea bunul Dumnezeu la toti numai bine.... pai, LA MULTI ANI!! si pt mustaciosul tau!! sa fie sanatos ca sa te "supere" [:D] pana dincolo de 100 de ani noroc [cheers] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANA,ia-o usurel,daca poti,ca altfel ajungiin vacanta cu nervii prastie ! violeta,LA MULTI ANI ![s][flo]IUBITULUI NOSTRU DRAG SI SCUMP,MIHNEA !!!!!!! Sa ne creasca mare ,si frumos si sanatos!!! sA NU II MAIFIE FRICA DE SCOALA,SPUNE-I DE LA NOI CA E FOAAAAAAAARTE FRUMOS LA SCOALA! Eu,pe bune,abia asteptam sa scap de gradinita sa merg la scoala,si apoi in toate vacantele asteptam cu sufletul la gura sa inceapa scoala iar!muream ed dor. imi placea si cand veenea vacanta,dar era prea lunga. pe Mihnea l-or fi speriat la gradinita,cand facea nazbatii ,cu fraze de genul:" o sa vedeti voi cand o sa mergeti la scoala ce o sa patiti daca nu va educati de pe acum!" pe noi ne speria in generala cu intrarea la liceu: " osa vedeti voi ca acolo nu va mai merge,ca niste copii foarte buni de la noi,au inceput de urand liceul si au luat nota 3 la matematica ! "(si ne spuena numele elevilor,cu un an mai mari ca noi,elevi pe car enoi ii stiam ca cei mai buni din scoala.normal ca era vrajeala,dar noi atunci am crezut! ) inca o data LA MULTI ANI MANDRULUI NOSTRU MIHNEA !!! SA NE TRAIESTI ! ANA,moaaa,in aceeasi zi cu Mihnea,e Marius?? LA MULTI ANI,SA ITI TRAIASCA BARBATUL,SA FITI FERICITI IMPREUNA !! SA TE IUBEASCA RAU RAU RAU !(haha asta e urare pt tine,dar taci ) SA TE INGRIJEASCA,SA TE OCROTEASCA.HAHAAAAA HAI C-O DAU IN URARI PT TINE! SA FII FERICITA,NA! hai sa pup fetiliiiiiiiiiii! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Normal cand e de baut pe aici nu dau, dar am avut ceva treaba.

Mai intai si mai de toate le urez barbatilor Mihnea si Marius, " la cat mai multi ani" fericiti si cu sanatate.

Vio, e o perioada nu probabil, dar o sa-i treaca, cand va vedea ca invata lucruri noi.

Ana, nu stiu daca am sa vin pe acolo, nu depinde de mine, si probabil tu esti deja pe coclauri.

Aelita asteptam ceva de la tine, si nimic.

Scurt si concis, ca ma grabesc, sau nu am inspiratie? Nu stiu dar stiu ca tare mult as vrea sa ne intalnim toate.

 

"Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso"

Cicina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aelita,cicina,multumesc pt urari! ne-am distrat zilele astea cu prietenul lui,Alex...iar noi ca fetele,mai cumintele....monica si ruxi(care e o nebunie de fetita!!!) dar ei ca baietii tot timpul pusi pe shotii,cand incepea unul apoi cand termina incepe celalalt...alex e tot geaman [:D] e nascutr pe 7 iunie...si cred ca de aici "li se trage"!!! cicina,tu de ce esti asa cu corabiile cam inecate?! sau e doar o impresie?! eu abia astept sa-l trimit la bunici pe mihnea ca nu am timp sa pun mana sa-mi termin si ultimul examen......si mai am f putin pana atunci.... ana,cum a fost cu sarbatoarea?! mai,uite ca nu stiam ca al tau mustacios e nascut in aceeasi zi cu viitorul meu mustacios![:D] va [pup] pe toate si va spun sa aveti o saptamana frumoasa si linistita Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ia uitati ce-am facut noi azi ! dati sonor ! [url="http://www.tagged.com/video_player.html?vid=321641&uid=3130362805"]aici[/url] si [url="http://www.tagged.com/video_player.html?vid=321681&uid=3130362805"]aici[/url] si [url="http://www.tagged.com/video_player.html?vid=321741&uid=3130362805"]radeeeeeem[/url] cicina nu ti-am trimis poze?????????? nici tie,violeta? eu ori sunt atat de dusa cu capul,dar jur ca stiu ca am trimis !! sau m-am pierdut asa tare in spatiuuuuuuuuu??? sau e ceva cu mailurile?? vio,tie ti-am raspuns si la ..mailul ala,..stii tu,cu problemute[:)] violeta
quote:
mai,uite ca nu stiam ca al tau mustacios e nascut in aceeasi zi cu viitorul meu mustacios!
hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] edit c-am latit pagina...cre' ca io... [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...