Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

mai ,dupa ce am scris de n-am mai putut ,nu shtiu pe ce am apasat si s-a dussssss

 

revin [bang]

 

alelita,daca simti ca ai nevoie de odihna fa ceva si nu sta asa ca o sa ajungi ca mine [:D] .....stresata,nu altfel....

imi amintesc ca bunica sotului meu,le-a spus la toti sa ma ajute cat am nevoie ajutor a oricat de mult il iubesc pe copil,ajung de inebunesc singura ,dar pe mine nu m-a crezut nimeni....

 

 

[pup]

[pup]

[pup]

[pup]

 

restul fetelor au [8][8][8][8][8][8][8][8]

 

 

 

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3]

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, prea multe noutati nu am ce sa va scriu, mândrul meu s-a intors din china impresionat profund de cele vazute, de cat de diferiti sunt de faptul ca in orasul unde a fost nu vorbea nimeni engleza si toti radeau la el si vorbeau in chineza si el nu intelegea boaba. S-a simtit ca un surdo-mut analfabet (nu putea sa vorbeasca, nu putea sa auda si nici nu stia sa citeasca). Acum astept sa vina echipamentele pe care le-a cumparat acolo sa vedem cum o sa mearga. Sper sa mearga mai bine ca pana acum ne chinuim sa facem bani doar sa achitam datoriile si intre timp se fac altele si tot asa... In alta ordine de idei am fugit duminica pana la mare si cred ca m-am bronzat cam tare...[:D], de fapt m-am ars pe glezna, dar asta nu ar fii o problema, problema e ca mi s-a umflat glezna si nu pot sa calc ca ma doare de mor...aveti idee ce trebuie sa fac? ieri toata ziua abia am topait prin casa, nici pana la bucatarie nu prea pot sa ajung ca pana acolo imi dau lacrimile (sunt 6 m de hol). de la farmacie mi-au dat o alife pentru arsuri solare si in casa aveam oximed pentru arsuri am tot dat cu astea de usturat nu ma mai ustura dar nu pot sa calc... va pupicesc pe toate si mai dau eu pe la voi nu scapati de mine... ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pufule, e un unguent Foile se numeste pt arsuri, dar daca ti s-a umflat si te doare sa nu fi facut vro entorsa. Aelita, noroc cu Vio ca poze de la tine, neam. Inteleg eu ca esti obosita dar ai si pentru ce, pentru asa mandrete de fata. Vio pai pe Mihnea nu italiana tre sa-l inveti pt Sofie, alta limba. Ah, sau daca vrei sa-l aduci incoa, e bine. Ana e pe coclauri cu americanii? "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio,suntpe alte tamamuri dar uitasi.las' ca-ti spunio pe private ca era sicret! cicina,ti-a dat vio pozele? bai,sunt cu capul,nu mai stiu ce fac. si sunt suparata.la mamicile de ian-feb de unde apartin cu bebelul,avem o mamica,Alina ,al carei sot ,Robert,a murit ieri in accident de moto,la numai 28 de ani.lasa in urma o sotie minunata si o fetita de 4 luni,Roberta. Se duc cateva fete la inmormantare,maine(adica azi deja)si am comandat din aprtea fetelor o coroana de garoafe rosii. Tragic e ca peste vreo doua saptamani aveau nunta si botezul fetei .Alina isi luase rochia... Si inca una,ca sa fie treaba treaba,azi sunala sua televiziunea,sa ma filmeze-n chiloti nu alta,ca a cazut fetita de deasupra mea,de 5 ani,de la etajul trei,eu habar nu aveam,nu am auzit nimic,nici cazatura,nici salvarea...am dormit cu pitica pt ca sunt obosita rau..dimineata la 9. si astia de la televiziune ma intrebau pe mine,i-am trimis la plimbare canu am nimic de spus. LORENA TRAIESTE !!!!!!!!! Am intrebat apoi pe tatal ei si are doar piciorusele rupte.dar nimic grav ! traieste,fetelor,cazuta de la etajul 3 pe ciment! nu enimic ca sa o amortizeze,nici un petic de pamant,nici vreo sarma de rufe.si e pavat cu niste patratele tari,nu vreun asfalt inmuiat de caldura.. TRAIESTE SI E BINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi s-au inmuiat picoarel cand am auzit ca a cazut Lorena de sus,fetita care de 5 ani plange si cand urca scarile,si cand coboara,ea stie de ce,cand nu vrea in casa,cand nu vrea afara dimineata. o grasuna cu strungareata ,frumoasa foc. A avut mii de ingeri langa ea si au amortizat caderea.
Alina,suntem alaturi de tine ! Ne rugam pt sufletul lui [url="http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/photo/294928803502108701/144"]ROBERT[/url] !

[copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puf,comprese cu apa rece. hai,bine ca tu macar mai semnezi condica din acnd in cand,ca celelalte....nici macar o data pe luna !! eei,asta nu mai e lipsa de timp,e ca ne-au uitat!
Alina,suntem alaturi de tine ! Ne rugam pt sufletul lui [url="http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/photo/294928803502108701/144"]ROBERT[/url] !

[copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa e aelita mai semnez din cand in cand ca-mi face placere sa impartasesc cu voi intamplari din viata, iar de restul fetelor nu cred ca ne-au uitat numai ca probabil le e si lor ca si alexmonei mai greu sa revina dupa atat timp in care nu au dat nici o veste, iar cu mutarea subiectului aici, de atunci ne-am imputinat drastic...[:(] oricum e bine ca macar noi am mai ramas abia astept sa se intoarca ana sa ne minunam si noi de excursia ei chiar fetelor cum suportati canicula asta? ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aelita,Doamne,imi pare tare rau sa aud asa vesti groaznice!!![q]

 

ce sa mai zic...Dumenzeu sa-l odihneasca si sa-i dea putere Alinei!

cat desre fetita de la etajul 5 a avut ingerul pazitor langa ea...

 

eu am fost tare suparata ca l-a facut educatoarea pe Mihnea psihopat si handicapat...nu in cuvintele astea dar din descrierea din fisa de evaluare asa reesa...

in fine,acum mi-am mai revenit,ca eu stiu cum e el...

am scris la cabinetul psi despre asta si m-am mai linistit fetele [q]

 

pupici la toate fetele si la toti puiutzii...

 

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3]

__________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, nu-mi faci cunostinta cu invatatoarea asta, sa-i pun niste petarde in chiloti? Ai de mama ei, de cum stie sa educe, barem bine ca a scapat, ca cu e baiat mare incepe scoala. Aelita da, mi-a trimis pozele, dar eu tot cu cea de la botez ma delectez. atentiune fetele, vinerea viitoare aterizez, dar se pare ca pana duminica am program, asa ca va cat eu. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la fantastice, Am revenit joia trecuta acasa...sambata au plecat si americanii...si de azi la munca iar.Bah,nu-mi vine sa cred,dar am reusit sa bag la spalat tot ce aveam,adica 2 zile de spalat rufe... Una peste alta a fost super misto,a meritat cheltuiala si efortul.Acusica nu am vreme de povestit,dar revin cu amanunte... Va pupez pe toate si sa auzim de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...